Awatar użytkownika
picnic
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 474
Rejestracja: 11 lis 2013, 12:37

Re: ATP 1000: Rzym 2017

Gratulacje dla młodego świetna zmiana po tych dawkach geriatrii ostatnio.
Osobiście też bardzo się cieszę z takiego obrotu sprawy. :)
Na Wimbledon trochę jeszcze za wcześnie ale warunki ma - i pomyśleć że pewien kangur powinien być w tym miejscu jakby bardziej popracował.
Awatar użytkownika
fidga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 258
Rejestracja: 14 wrz 2010, 13:39

Re: ATP 1000: Rzym 2017

Świetnie serwował Zverev, Djoko nieobecny. Szczerze mówiąc gracz tego pokroju grając w ten sposób kompromituje się. Moim zdaniem spory wpływ miał mocny wiatr co widać było po ruchu ręczników i flag. Niestety kolejny raz potwierdziło się, że Djokovic nie umie grać przy mocnym wietrze, gdy przeciwnik jest wymagający - patrz m.in. finał US 2012 z Murrayem.

Ale ja tu ktoś napisał, jedyną szansą byłaby i tak wygrana w ewentualnych tie-breakach.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Rzym 2017

fidga pisze:Świetnie serwował Zverev, Djoko nieobecny. Szczerze mówiąc gracz tego pokroju grając w ten sposób kompromituje się. Moim zdaniem spory wpływ miał mocny wiatr co widać było po ruchu ręczników i flag. Niestety kolejny raz potwierdziło się, że Djokovic nie umie grać przy mocnym wietrze, gdy przeciwnik jest wymagający - patrz m.,in. final US 2012 z Murrayem.
Tak jakby Murray umiał grać z tym wiatrem tamtego dnia.
Awatar użytkownika
fidga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 258
Rejestracja: 14 wrz 2010, 13:39

Re: ATP 1000: Rzym 2017

Jurek Kiler pisze:
fidga pisze:Świetnie serwował Zverev, Djoko nieobecny. Szczerze mówiąc gracz tego pokroju grając w ten sposób kompromituje się. Moim zdaniem spory wpływ miał mocny wiatr co widać było po ruchu ręczników i flag. Niestety kolejny raz potwierdziło się, że Djokovic nie umie grać przy mocnym wietrze, gdy przeciwnik jest wymagający - patrz m.,in. final US 2012 z Murrayem.
Tak jakby Murray umiał grać z tym wiatrem tamtego dnia.
W półfinale z Berdychem była podobna sytuacja. Murray radził sobie zdecydowanie lepiej z wiatrem. Wg mnie psim swędem zdobył akurat ten tytuł.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Rzym 2017

Obaj grali kaszanę, dobrze pamiętam ten finał i te 5-godzinne męczarnie. I nie wiem kto się męczył bardziej, oni czy ja.
Awatar użytkownika
fidga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 258
Rejestracja: 14 wrz 2010, 13:39

Re: ATP 1000: Rzym 2017

Jurek Kiler pisze:Obaj grali kaszanę, dobrze pamiętam ten finał i te 5-godzinne męczarnie. I nie wiem kto się męczył bardziej, oni czy ja.
Zazwyczaj ich meczów wspólnych nie da się oglądać. Ale ten to była perełka.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Rzym 2017

fidga pisze:
Jurek Kiler pisze:Obaj grali kaszanę, dobrze pamiętam ten finał i te 5-godzinne męczarnie. I nie wiem kto się męczył bardziej, oni czy ja.
Zazwyczaj ich meczów wspólnych nie da się oglądać. Ale ten to była perełka.
No to prawda, najnudniejsza para big four, choć dobre mecze też rozgrywali, nawet kilka epickich, ale pamiętny finał to był jeden wielki cyrk.
obatalFH
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 120
Rejestracja: 14 maja 2015, 10:53

Re: ATP 1000: Rzym 2017

14 porażka Nole w finale Mastersa.
I pierwsza (!) z kimś innym niż Federer, Nadal, Murray.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Rzym 2017

No nic, pozostaje czekać do Paryża, co prawda bez Federera i dla mnie z murowanym faworytem, który jest dla mnie pewniakiem, ale ciekawych spotkań nie powinno brakować.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 1000: Rzym 2017

Właśnie oglądam powtórkę w PSE wczorajszego finału. Wczoraj komunia stanęła mi na drodze. Przed finałem w ciemno typowałem wygraną Djoko 2/0 w setach, a tutaj taka miła niespodzianka. :::gd:::

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”