Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 500: Hamburg 2015

Ależ Fabio wybronił te dwie setowe piłki. :::gd:::
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Niemożliwy jest Włoch, albo psuje albo od niechcenia potrafi tak odegrać, że tylko klaskać.

Zakończyliśmy pięknie.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 500: Hamburg 2015

No i stracił serwis w najgorszym możliwym momencie, Rafa 7:5, wyszedł mu rewelacyjny return na sam koniec, w sumie było to jedyne dobre zagranie w tym gemie, pozostałe punkty, które leciały na jego konto było zasługą Włocha.

Dobrze się to ogląda, jest walka, ale statystyki WIN/UE niestety nie stawiają w korzystnym świetle ani jednego ani drugiego.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 500: Hamburg 2015

Fabio jeszcze nie odpuszcza. Wyszarpał teraz tego gema. O_O

I nie zamierza się poddawać. Gramy do końca!
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 500: Hamburg 2015

Teraz w konia zrobili Rafę, oczywiście Hiszpan za późno zareagował ale ten aut był bardzo wyraźny.

Trzeci gem z rzędu dla Włocha, prowadzi 4:3 i serwuje, mecz trwa już przeszło dwie godziny.
No i miał 30:0, jednak jest 4:4, dobra gra Rafy trzeba przyznać, jedna akcja była niesamowita.

Ed. Ooo, o co ta spinka między zawodnikami wynikła? Fabio mocno się zdenerwował.
Ostatnio zmieniony 2 sie 2015, 15:37 przez Jurek Kiler, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: ATP 500: Hamburg 2015

Co to za awantura, wyłączony dźwięk miałem przez moment? TT oczywiście nie ogarnia.
#NKrising
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 500: Hamburg 2015

Jakieś pretensje i do sędziego i Nadala. Tak grający Fog nie przegra tego.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 500: Hamburg 2015

HeadShot pisze:Co to za awantura, wyłączony dźwięk miałem przez moment? TT oczywiście nie ogarnia.
No wiesz, trudno mieć pretensje, że nie zna Hiszpańskiego czy Włoskiego.

Ed. Cały Fabio, miał przy własnym podaniu dwa setbole, najpierw 2-krotnie świetnie zagrał Rafa i o to pretensji do Włocha mieć nie można, ale kolejne dwa punkty to już jego proste błędy. 5:5.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 500: Hamburg 2015

Jurek Kiler pisze:
HeadShot pisze:Co to za awantura, wyłączony dźwięk miałem przez moment? TT oczywiście nie ogarnia.
No wiesz, trudno mieć pretensje, że nie zna Hiszpańskiego czy Włoskiego.
Zgodziłbym się z Tobą gdyby sam Tomaszewski nie kreował się na poliglotę. Jeśli słuchasz polskiego komentarza to za pewne zauważyłeś, że co rusz używa określeń z obcych języków po czym dodaje tłumaczenie. Zostawmy to, Tomaszewski jest słabym komentatorem na co dowodów w bród.

Fognini tymczasem powtarza to co zrobił w 1-szym secie i przegrywa mecz 5:7, 5:7. :rolleyes:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ATP 500: Hamburg 2015

Fabio rotfl no barwny facet, ale jak go kontuzje nie zjedzą to ma potencjał na jakiś turniej/dwa turnieje życia i zgarnięcie Szlema.

Dobrze, że Nadal wygrał turniej - może to popchnie do przodu jego grę i przede wszystkim psychikę.
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 500: Hamburg 2015

El Diablo pisze:
Jurek Kiler pisze:
HeadShot pisze:Co to za awantura, wyłączony dźwięk miałem przez moment? TT oczywiście nie ogarnia.
No wiesz, trudno mieć pretensje, że nie zna Hiszpańskiego czy Włoskiego.
Zgodziłbym się z Tobą gdyby sam Tomaszewski nie kreował się na poliglotę. Jeśli słuchasz polskiego komentarza to za pewne zauważyłeś, że co rusz używa określeń z obcych języków po czym dodaje tłumaczenie. Zostawmy to, Tomaszewski jest słabym komentatorem na co dowodów w bród.
A no słabym komentatorem jest, nie mam złudzeń, natomiast co do tego kreowania się na poliglotę to coś w tym chyba jest, choć ja często nie zwracam uwagi, dźwięk mam włączony ale z reguły się sam wyłączam i oglądam, zwłaszcza jeśli wiem, że nie ma kogo słuchać.

No i co ten Fabio zrobił, po prostu dramat...
przy serwisie i stanie 5:4 w secie drugim prowadził 40:15 i przegrał cztery kolejne piłki, teraz przy stanie 5:6 i serwisie ponownie prowadził 40:15 i znowu to samo...

Szkoda, fajny mecz, dużo błędów ale ciekawych wymian nie brakowało, trzeci set byłby więc jak znalazł. Fognini "gorąca głowa" jednak tym razem nie podołał.

67 tytuł Hiszpana, 47-y na mączce i 15-ta 5-setka, zrównał się z Federerem.
Ostatnio zmieniony 2 sie 2015, 16:01 przez Jurek Kiler, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: ATP 500: Hamburg 2015

I Rafa kolejny raz kończy sezon na mączce jako niepokonany. :D
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP 500: Hamburg 2015

Wygrał bidulek. :wink:
Jak ta gra Rafy wyglądała każdy widział :? .
Tytuł jest - pewnie ostatni w tym sezonie. Różnica taka, ze ostatnio takie przepychanki pod koniec setów przeważnie przegrywał - no ale Fognini to jest "specjalny" przypadek. Oby to zwyciestwo podbudowało nadwątlone morale Hiszpana - bo przecież jeszcze musimy pokazać wszystkim :D .
Wracam do opalania - bo jakieś nieziemskie upały idą. :::yay:::

E: O kondycji Hiszpana też coś mówi, że po 2,5 godziny gry ma skurcze - dawniej nie do pomyślenia :( .
Ostatnio zmieniony 2 sie 2015, 16:20 przez Tenisówka, łącznie zmieniany 2 razy.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 500: Hamburg 2015

matek20 pisze:I Rafa kolejny raz kończy sezon na mączce jako niepokonany. :D
Bez sensu, skończyłby jako niepokonany gdyby na tej nawierzchni nie przegrał w sezonie ani razu, parę razy zresztą mu się to nawet udało. W tym roku to chyba przegrał 5-6 razy.
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: ATP 500: Hamburg 2015

Jurek Kiler pisze:
matek20 pisze:I Rafa kolejny raz kończy sezon na mączce jako niepokonany. :D
Bez sensu, skończyłby jako niepokonany gdyby na tej nawierzchni nie przegrał w sezonie ani razu, parę razy zresztą mu się to nawet udało. W tym roku to chyba przegrał 5-6 razy.
Tak trudno zauważyć sarkazm...
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 500: Hamburg 2015

matek20 pisze:
Jurek Kiler pisze:
matek20 pisze:I Rafa kolejny raz kończy sezon na mączce jako niepokonany. :D
Bez sensu, skończyłby jako niepokonany gdyby na tej nawierzchni nie przegrał w sezonie ani razu, parę razy zresztą mu się to nawet udało. W tym roku to chyba przegrał 5-6 razy.
Tak trudno zauważyć sarkazm...
Trzeba jeszcze się umiejętnie takowym posługiwać.
1. Sezon na mączce kończy się wraz RG. Jeśli zakładamy, że sezon na mączce trwa tak długo jak są jeszcze gdzieś turnieje na tej nawierzchni to końcem byłby Kitzbühel.
2. Jeśli już to Nadal zakończył swoje starty na tej nawierzchni jako zwycięzca, a nie niepokonany gdyż w domyśle mówienie o zakończeniu danej części sezonu jako niepokonany sugeruje iż we wcześniejszych występach nie było porażki, a jak było wiemy.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 500: Hamburg 2015

No więc właśnie...
Ehhh, przynajmniej nie muszę się produkować, spóźniłem się. ;)
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 500: Hamburg 2015

Czy leci z Nami jakiś admin?
Nie ma tematu na bieżące turnieje...
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP 500: Hamburg 2015

niespotykany pisze:Czy leci z Nami jakiś admin?
Nie ma tematu na bieżące turnieje...
Moderator też miewa wakacje. :wink:
http://www.tenis.net.pl/forum/viewtopic ... 32&t=11460


Tak wczorajszą awanturkę w czasie finału opisuje Eurosport.
http://eurosport.onet.pl/tenis/atp/atp- ... ala/dm7c49
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: ATP 500: Hamburg 2015

Tenisówka pisze: E: O kondycji Hiszpana też coś mówi, że po 2,5 godziny gry ma skurcze - dawniej nie do pomyślenia :( .
Heh, wydaje mi się, że to raczej świadczy o braku tego czegoś na literkę "d", bo jak tu przystawiać wczorajsze kondycyjne kłopoty (w środku sezonu!) do wielogodzinnych maratonów z Djokoviciem w finałach US Open i Australian Open...
8:7 40:15

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”