Awatar użytkownika
picnic
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 474
Rejestracja: 11 lis 2013, 12:37

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

Po tych 97 minutach ja to już raczej nie chcę żeby doszło do meczu z Novakiem. :(
Właściwie to się zastanawiam czy jest sens oglądać dalej bo jutro kolejny ciężki dzień w pracy. :P
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

Można gasić swiatło. Maluch się skończył. W trzecim secie będzie jakieś 6-1/2.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

6:3 dla Rafy w drugim secie.
niespotykany pisze:Maluch się skończył..
Przede wszystkim Rafie się poprawiło. W widoczny sposób. Zobaczymy na jak długo.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

Oby mu się poprawiało do końca turnieju.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

Sebex pisze:Oby mu się poprawiało do końca turnieju.
Czarno widzę pojedynek z Fabio.

E: I po chwilowej poprawie znowu zapaść, walczy Hiszpan sam ze sobą głównie.
O dziwo najlepiej działa serwis.
Ma szczęście Hiszpan, że trafił na takiego przeciwnika dziś , z kimś innym już by się pakował na Majorkę.
Ostatnio zmieniony 3 wrz 2015, 00:53 przez Tenisówka, łącznie zmieniany 2 razy.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

Jaki lob Niemca... tfu Argentyńczyka! :)
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

Dimtrov wyrównuje stan meczu, wygrywając 6:4 w czwartym secie. Może coś będzie z tego Bułgara.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

Serwis ratuje Nadala. Bo forhend funkcjonował pół seta i znów nędza. :/
Ed. 7:5 Rafa. Ależ to było męczące. :dvl(:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

Bencic vs. Doi.
Bencic w 1wszym prowadzi 5:3. Przegrywa seta 7:5
Bencic w drugim prowadzi 5:2. Nie wykorzystuje 8 piłek setowych i Doi doprowadza do 5:5.
Bencic przy 5:5 posyła kilka piłek blisko linii, które sędziowie wywołują jako out (brak możliwości sprawdzenia). Bencic przegrywa gema i całą przerwę między gemami płacze jak bóbr jak to została skrzywdzona.
Bencic przy stanie 5:6 w drugim secie serwuje od niechcenia i jest 40:0 dla rywalki (3 piłki meczowe).
Bencic ze łzami w oczach doprowadza do tiebreaka, którego wygrywa.
3 set.

Kobiety.
obatalFH
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 120
Rejestracja: 14 maja 2015, 10:53

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

Bongos pisze:Bencic vs. Doi.
Bencic w 1wszym prowadzi 5:3. Przegrywa seta 7:5
Bencic w drugim prowadzi 5:2. Nie wykorzystuje 8 piłek setowych i Doi doprowadza do 5:5.
Bencic przy 5:5 posyła kilka piłek blisko linii, które sędziowie wywołują jako out (brak możliwości sprawdzenia). Bencic przegrywa gema i całą przerwę między gemami płacze jak bóbr jak to została skrzywdzona.
Bencic przy stanie 5:6 w drugim secie serwuje od niechcenia i jest 40:0 dla rywalki (3 piłki meczowe).
Bencic ze łzami w oczach doprowadza do tiebreaka, którego wygrywa.
3 set.

Kobiety.
A jak Nadala prowadziła z Wawrinką w tie-breaku 6-2 i przegrała pamiętasz? :::yay:::
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

obatalFH pisze:
Bongos pisze:Bencic vs. Doi.
Bencic w 1wszym prowadzi 5:3. Przegrywa seta 7:5
Bencic w drugim prowadzi 5:2. Nie wykorzystuje 8 piłek setowych i Doi doprowadza do 5:5.
Bencic przy 5:5 posyła kilka piłek blisko linii, które sędziowie wywołują jako out (brak możliwości sprawdzenia). Bencic przegrywa gema i całą przerwę między gemami płacze jak bóbr jak to została skrzywdzona.
Bencic przy stanie 5:6 w drugim secie serwuje od niechcenia i jest 40:0 dla rywalki (3 piłki meczowe).
Bencic ze łzami w oczach doprowadza do tiebreaka, którego wygrywa.
3 set.

Kobiety.
A jak Nadala prowadziła z Wawrinką w tie-breaku 6-2 i przegrała pamiętasz? :::yay:::
I co, popłakał się?

Faktycznie emocji wczoraj mniej więcej tyle, co w M jak miłość, ale Fisha mi szkoda. Skurcze miał już od 5:4 w czwartym secie, ostatniego grał na stojąco. Pożegnał się z Tourem godnie, szkoda że tak wcześnie.
Nadal ma w dalszym ciągu problemy emocjonalne, ale chyba wynikają one po prostu z zauważalnie gorszej motoryki - baterie już nie te. Mając tego świadomość jak leci na fali to ok, wystarczy jedna, dwie piłki gdzie przeciwenik Go zgasi i wszystko płynie.
W 1 secie nie wygrał chyba ani jednej wymiany powyżej 10 uderzeń, znaczące.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

Cambrinus pisze:Dimtrov wyrównuje stan meczu, wygrywając 6:4 w czwartym secie. Może coś będzie z tego Bułgara.
Wyszedł Bułgar ze stanu 0:2 i poległ w piątym. Słaba forma Griszy trwa - rok stracony, a miało być tak pięknie.

Amerykanie ( stacje tv) usiłują wprowadzić mini wywiady z zawodnikami w przerwie pomiędzy setami - już nieśmiałe próby zostały podjęte - mam nadzieję, że ten "gupi" pomysł nie znajdzie poparcia i dadzą zawodnikom spokój w czasie meczu.
Ostatnio zmieniony 3 wrz 2015, 09:28 przez Tenisówka, łącznie zmieniany 1 raz.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

Dziś oglądam tylko do północy - słowo honoru. :dvl(:
Czyli Andy'ego - bo jego oglądać lubię zawsze, niezależnie z kim gra.
I Wawrinkę, żeby nie narazić się na niezadowolenie Prezesa. :wink: A tak poważnie to chcę popatrzeć jak radzi sobie 19letni Koreańczyk. Podobno jest to kolejny dobry, ciekawy nastolatek w tourze.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

Dwa rozstania w tym roku to chyba za dużo jak na bułgarską głowę. Nie ma Marii, nie ma Rasheeda. Jak dalej żyć?!

Można dziś jeszcze zerknąć na Hewitta z Tomicem.
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

Jeśli mnie wzrok nie zmyla nikt nie pisał o Sarence? A może jako jedyny oglądam Panie? :D
Mi się całkiem tak Kiki podobała (w sensie tenisowym oczywiście, bo tak z aparycji to mi się nie podoba). Tenis raczej nastawiony na do przodu, a nie na przebijactwo. Niestety nawet słaba Sarenka dalej ma swoje doświadczenie, a młoda chyba trochę pokpiła sprawę, bo pierwszy set mógł być jej.
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
mapi
Orator
Orator
Posty: 566
Rejestracja: 5 sty 2015, 19:38

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

Skoro było o paniach, to warto jeszcze wspomnieć, że w deblu panów w pierwszej rundzie z turniejem pożegnały się dwie najwyżej rozstawione pary, w tym obrońcy tytułu. Dla bliźniaków, 2015 to pierwszy od dekady rok bez choćby jednego szlemowego tytułu.
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

pst pisze:Jeśli mnie wzrok nie zmyla nikt nie pisał o Sarence? A może jako jedyny oglądam Panie? :D
Mi się całkiem tak Kiki podobała (w sensie tenisowym oczywiście, bo tak z aparycji to mi się nie podoba). Tenis raczej nastawiony na do przodu, a nie na przebijactwo. Niestety nawet słaba Sarenka dalej ma swoje doświadczenie, a młoda chyba trochę pokpiła sprawę, bo pierwszy set mógł być jej.

Jak oglądałeś, to naświetl mi dokładniej, co się działo z Sereną w pierwszym secie? Bo drugiego już nie oglądałem, wywiadu też nie, a zachowywała się jakby ją coś bolało? Bark? Albo jakby miała focha jak rozkapryszona nastolatka.
Łzy złości w oczach, kompletny brak serwisu, bezsensowne błędy, dziwne gesty ciała - słowem jak nie ona.

Pytam w kontekście jej przyszłych meczy - czy to chwilowe zachwianie równowagi psychicznej czy raczej jakaś kontuzja?
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

Thiem ma dziś urodziny. Może zrobi sobie prezent. :wink:
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

Tenisówka pisze: Amerykanie ( stacje tv) usiłują wprowadzić mini wywiady z zawodnikami w przerwie pomiędzy setami - już nieśmiałe próby zostały podjęte - mam nadzieję, że ten "gupi" pomysł nie znajdzie poparcia i dadzą zawodnikom spokój w czasie meczu.
Już sobie wyobrażam reakcję Federera jak w czasie spotkania (zwłaszcza ważnego) wkładają mu mikrofon do ust i zadają pytania...
widget pisze:Jak oglądałeś, to naświetl mi dokładniej, co się działo z Sereną w pierwszym secie? Bo drugiego już nie oglądałem, wywiadu też nie, a zachowywała się jakby ją coś bolało? Bark? Albo jakby miała focha jak rozkapryszona nastolatka.
Łzy złości w oczach, kompletny brak serwisu, bezsensowne błędy, dziwne gesty ciała - słowem jak nie ona.
Słowem - jak ona w co drugim spotkaniu, przynajmniej biorąc pod uwagę te, które oglądam. Nikt nie potrafi tak zgrywać cierpiętnicy jak właśnie Serena.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

Szkoda, że Hewitt vs Tomic najwcześniej dopiero o 23:00... :?
Liczyłem o bardziej przystępną porę.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”