Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Indian Wells 2015

El Diablo pisze:Zabawne jak w życiu wszystko się zmienia. Jeszcze parę lat temu to formuła WS sprzyjała Rogerowi bo często przysypiał i rzeźbił, a teraz... ehhh... :]
Nie do końca, przysypiał z jakiegoś powodu, mając świadomość, że gramy do dwóch wygranych pewnie mentalnie nastawiałby się inaczej. Teraz natomiast to czysta fizjologia, jasne jest, że im dłuży mecz tym mniejsze jego szanse.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Indian Wells 2015

Jurek Kiler pisze:Nie do końca, przysypiał z jakiegoś powodu, mając świadomość, że gramy do dwóch wygranych pewnie mentalnie nastawiałby się inaczej. Teraz natomiast to czysta fizjologia, jasne jest, że im dłuży mecz tym mniejsze jego szanse.
Wtapiał spotkania rozgrywane w formule do 2 wygranych setów. Oczywiście możesz skontrować to twierdząc iż poza WS'ami mu tak nie zależało.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Indian Wells 2015

El Diablo pisze:
Jurek Kiler pisze:Nie do końca, przysypiał z jakiegoś powodu, mając świadomość, że gramy do dwóch wygranych pewnie mentalnie nastawiałby się inaczej. Teraz natomiast to czysta fizjologia, jasne jest, że im dłuży mecz tym mniejsze jego szanse.
Wtapiał spotkania rozgrywane w formule do 2 wygranych setów. Oczywiście możesz skontrować to twierdząc iż poza WS'ami mu tak nie zależało.
Owszem mógłbym, ale napiszę inaczej:
Trudno żeby nigdy nie przegrywał także i do dwóch wygranych. Zresztą nie twierdzę nawet, że zaraz miałby więcej WSów, chodziło jedynie o to, że byłoby na tym etapie kariery jemu trochę łatwiej gdyby nie byłoby formuły best of five. Natomiast czy dałoby to kolejnego Szlema? Nie wiem, z Djokovicem na Wimbledonie przegrywał w końcu 2:1.
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: ATP 1000: Indian Wells 2015

Tak jak już pisaliście, del Potro prawdopodobnie wraca do touru. Napisałam prawdopodobnie, bo podobno Argentyńczyk nadal nie może używać swojego backhandu. Ostatnio powiedział, że odbija średnio 10 takich piłek dziennie. W IW pojawi się też, dawno niewidziany, Marin Cilic. Natomiast z turnieju wycofał się Tsonga.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Indian Wells 2015

W przypadku DelPo nie wróciłbym na kort gdybym nie był pewny w 300%, że jest wszystko w porządku. Jest w najlepszym wieku, jeszcze ma czas i może grać przez wiele lat, jednak każdy kolejny niedoleczony uraz naprawdę może zniszczyć mu karierę na dobre.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Indian Wells 2015

Guarded pisze: Napisałam prawdopodobnie, bo podobno Argentyńczyk nadal nie może używać swojego backhandu. Ostatnio powiedział, że odbija średnio 10 takich piłek dziennie.
Przecież on i tak wolał obiegać. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: ATP 1000: Indian Wells 2015

Kolejni tenisiści się wycofują, tym razem to Gael Monfils (lewe kolano) i David Goffin (jakieś problemy z żebrami).
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Indian Wells 2015

Sprzęt na turnieju będzie serwisowała ekipa Heada.
Ta okoliczność ma być również pretekstem do przedstawienia nowych maszyn do naciągania tego producenta.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: ATP 1000: Indian Wells 2015

Tak jak przewidywałam, Juan Martin del Potro wycofał się z turnieju. Zastępuje go Thanasi Kokkinakis.
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Paradoksalnie to bardzo dobrze z dwóch powodów. Delpo niech zbiera siły a Kokki niech walczy jak w PD i AO. Wtedy z chęcią obejrzę jego mecze. Ma chłopak serce do gry.
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP 1000: Indian Wells 2015

Guarded pisze:Tak jak przewidywałam, Juan Martin del Potro wycofał się z turnieju. Zastępuje go Thanasi Kokkinakis.
Fajnie, że Kokkinakis zajął jego miejsce :::gd::: .
Coś czuję, że Juan tak będzie wracał i wracał, a przed amerykańskim latem nie pojawi się na kortach.
Ostatnio zmieniony 9 mar 2015, 20:40 przez Tenisówka, łącznie zmieniany 1 raz.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: ATP 1000: Indian Wells 2015

Tenisówka pisze:
Guarded pisze:Tak jak przewidywałam, Juan Martin del Potro wycofał się z turnieju. Zastępuje go Thanasi Kokkinakis.
Fajnie, że Kokkinakis zajął jego miejsce :::gd::: .
Coś czuję, że Juan tak będzie wracał i wracał a przed amerykańskim latem nie pojawi się na kortach.
Ja mam w ogóle jakieś złe przeczucia, że to wciąż będzie się odnawiać... :(
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: ATP 1000: Indian Wells 2015

Elf pisze:
Tenisówka pisze:
Guarded pisze:Tak jak przewidywałam, Juan Martin del Potro wycofał się z turnieju. Zastępuje go Thanasi Kokkinakis.
Fajnie, że Kokkinakis zajął jego miejsce :::gd::: .
Coś czuję, że Juan tak będzie wracał i wracał a przed amerykańskim latem nie pojawi się na kortach.
Ja mam w ogóle jakieś złe przeczucia, że to wciąż będzie się odnawiać... :(
To chyba nieuniknione. Jedyne, co pewnie może zrobić, to jak najbardziej przesunąć to w czasie. Niestety widać, że Argentyńczyk nie może zagrać dwóch równie dobry sezonów, a przeszkadzają mu w tym kontuzje. Bardzo szkoda tego naszego giganta z wielkim serduchem do tenisa.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP 1000: Indian Wells 2015

Elf pisze:
Tenisówka pisze: Fajnie, że Kokkinakis zajął jego miejsce :::gd::: .
Coś czuję, że Juan tak będzie wracał i wracał a przed amerykańskim latem nie pojawi się na kortach.
Ja mam w ogóle jakieś złe przeczucia, że to wciąż będzie się odnawiać... :(
Zwłaszcza jak się znowu wyrwie za wcześnie :/ .
Tak unowocześnili tą stronę internetową turnieju, że nic tam nie można znaleźć :tired: .

Jutro losowanie - zobaczymy kto tam mi Rafę zleje lub kogo Rafa zleje :rolleyes:.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: ATP 1000: Indian Wells 2015

Drabinki zostaną rozlosowane dokładnie o 11 wieczorem naszego czasu. :)
Co ciekawe, system hawk-eye jest dostępny na wszystkich kortach od pierwszej rundy kwalifikacji. :wink:
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ATP 1000: Indian Wells 2015

Guarded pisze:W IW pojawi się też, dawno niewidziany, Marin Cilic. Natomiast z turnieju wycofał się Tsonga.
Co tam Cilic... Dziwne, że nikt tego dotąd nie napisał, bo w turnieju głównym wystąpi jeszcze dłużej niewidziany Mardy Fish.
Fajnie będzie ponownie zobaczyć tego tenisistę w akcji. :::gd:::
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Indian Wells 2015

I Tommy Haas miał tutaj wrócić - ale niestety też zrezygnował. Szkoda.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP 1000: Indian Wells 2015

Majorka pisze:I Tommy Haas miał tutaj wrócić - ale niestety też zrezygnował. Szkoda.
Szkoda, zwłaszcza, że Tommy jako jeden z niewielu tenisistów zyskuje z wiekiem na przystojności :::cldno9::: - a tu za chwilę nie będzie na co patrzeć poza tenisem rotfl .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: ATP 1000: Indian Wells 2015

Drabinka
góra:
SF: Djokovic - Murray
QF: Djokovic - Ferrer, Murray - Nishikori
4R: Djokovic - Anderson, Cilic - Ferrer, Murray - Gulbis, Lopez - Nishikori
3R: Anderson - Isner
dół:
SF: Nadal - Federer
QF: Raonic - Nadal, Federer - Wawrinka
4R: Raonic - Dimitrov, Simon - Nadal, Wawrinka - Berdych, Bautista Agut - Federer
prawdopodobny mecz Jerzego Janowicza z Federerem w drugiej rundzie
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP 1000: Indian Wells 2015

Guarded pisze:Drabinka
góra:
SF: Djokovic - Murray
QF: Djokovic - Ferrer, Murray - Nishikori
4R: Djokovic - Anderson, Cilic - Ferrer, Murray - Gulbis, Lopez - Nishikori
3R: Anderson - Isner
dół:
SF: Nadal - Federer
QF: Raonic - Nadal, Federer - Wawrinka
4R: Raonic - Dimitrov, Simon - Nadal, Wawrinka - Berdych, Bautista Agut - Federer
prawdopodobny mecz Jerzego Janowicza z Federerem w drugiej rundzie
Ile razy ja już widziałem potencjalny pojedynek Jurka z Fedem hmm... Zawsze ten pierwszy nawalał rotfl . Trudna drabinka Rogera, ale w formie z Dubaju powinien zameldować się w finale. Nadal ma Simona, kojarzę, że ich mecze są zawsze ciężkie dla Hiszpana. Raonić to będą za wysokie progi dla Rafy.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”