Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP 1000: Paryż 2014

Pff i się skończyło...
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ATP 1000: Paryż 2014

Normalka. Monfils pograł genialnie przez kilka gemów, Novak to zniósł i w tiebreaku już zmęczony Francuz nie istniał. Będzie kilka zagrań do hot-shotów, zachwyty nad wybieraniem piłek nie do wybrania, a w ogólnym rozrachunku i tak wygrał Djoko.

Monfils to jest takie wieczne dziecko, Piotruś Pan tenisa. Nie wiem czy szkoda zmarnowanego talentu, czy jednak dobrze, że jest ktoś taki w rozgrywkach.
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
alergia
Weteran
Weteran
Posty: 1582
Rejestracja: 15 lis 2012, 16:29
Lokalizacja: W-wa

Re: ATP 1000: Paryż 2014

Takiego Gaela jak w drugim można łyżkami jeść. :::gd:::
Szkoda tylko, że się tak skończyło... brakiem paliwa na więcej. :(
Dredy górą!
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Paryż 2014

fortomorrow pisze:
Monfils to jest takie wieczne dziecko, Piotruś Pan tenisa. Nie wiem czy szkoda zmarnowanego talentu, czy jednak dobrze, że jest ktoś taki w rozgrywkach.
Pan Jowialny! .... jeśli kogoś to bawi, mnie facet męczy niemiłosiernie. Tenis to głowa, potem reszta, a u faceta jest reszta bez fundamentu. Oglądanie tego dla kogoś kto rozumie tenis to jest masochizm, a jeszcze w meczu z Djokoviczem? Podwójny.

Wytrzymałem 3 gemy żeby zobaczyć czy u Mojegosyna zaszły jakieś zmiany. Zaszły, na gorsze.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ATP 1000: Paryż 2014

Dobrze jest oglądać takiego Gaela. Jak się cieszy tenisem, bawi się grą a jednocześnie mu to wychodzi. Ma talent i super czucie piłki itd. Tylko niech uporządkuje sobie wszystko w głowie i może wrócić do czołowej 15 :D tylko właśnie.... głowa.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Paryż 2014

Dzisiaj Raonic z Federerem... zobaczymy jak to z kondycją Szwajcara faktycznie jest.
Cieszy mnie fakt iż spotkanie Murraya z Djokovicem jest wcześniej, Nishikoriego z Ferrerem odpuszczę ale ciekaw jestem na ile stać Szkota. Jeśli znowu skończy się na dwóch setach z Serbem to wyjdzie na to czy w lepszej czy w gorszej formie wynik zawsze w jedną stronę.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Paryż 2014

El Diablo pisze:Dzisiaj Raonic z Federerem... zobaczymy jak to z kondycją Szwajcara faktycznie jest.
Cieszy mnie fakt iż spotkanie Murraya z Djokovicem jest wcześniej, Nishikoriego z Ferrerem odpuszczę ale ciekaw jestem na ile stać Szkota. Jeśli znowu skończy się na dwóch setach z Serbem to wyjdzie na to czy w lepszej czy w gorszej formie wynik zawsze w jedną stronę.
Z kondycją to powinno być nieźle, bardzo się oszczędzał w tym turnieju, bardziej mnie martwi jego mowa ciała, zniknął uśmiech, zniknął entuzjazm w oczach, nie ma Mirki na trybunach, wygląda jak jakieś zmartwienia poza kortem. Obym się mylił.
Za to Novak świeżynka.
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
kolekcjoner
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 4 sty 2014, 20:31

Re: ATP 1000: Paryż 2014

El Diablo pisze:Dzisiaj Raonic z Federerem... zobaczymy jak to z kondycją Szwajcara faktycznie jest.
Cieszy mnie fakt iż spotkanie Murraya z Djokovicem jest wcześniej, Nishikoriego z Ferrerem odpuszczę ale ciekaw jestem na ile stać Szkota. Jeśli znowu skończy się na dwóch setach z Serbem to wyjdzie na to czy w lepszej czy w gorszej formie wynik zawsze w jedną stronę.
Ja o kondycję Rogera jestem jakoś dziwnie spokojny. Nie mniej jednak Raonic ma nóż na gardle, dzisiejsza porażka sprawi, że Kanadyjczyk będzie zaledwie pierwszym rezerwowym w Londynie. Jest to jak dla mnie kuriozalna sytuacja, Milos ma dobry sezon, poczynił duże postępy w grze, ma ponad 1000 punktów rankingowych więcej niż rok temu, a mimo to patrząc na ranking jest mniej więcej w tym samym miejscu.
Już bardziej martwiłbym się o dyspozycję fizyczną Murraya. Szkot gra bez przerwy od 6 tygodni. Rozegrał 22 spotkania, w tym ciężkie potyczki z Ferrerem, i niedawny "morderczy" mecz z Robredo. Wcześniej czy później organizm da o sobie znać, tym bardziej, że grając z Djokovicem prawie o każdy punkt trzeba walczyć i biegać, biegać i jeszcze raz biegać. Nie wiem jak będzie z motywacją Murraya, mając pewną kwalifikację do Londynu może grać bez spiny, na osiem ostatnich spotkań z Nole, Andy wygrał tylko jeden mecz i niech to wystarczy za cały komentarz.
Jak dla mnie meczem dnia, jest spotkanie Ferrera z Kei. W tym roku w Madrycie na nawierzchni ziemnej rozegrali epicki mecz, ale wtedy Kei był w wielkiej formie, teraz formą nie błyszczy, a Ferrer tymczasem walczy o kwalifikację do Londynu. W dwóch ostatnich edycjach turnieju David dwukrotnie dochodził do finału. Może więc być ciekawie. Żeby Kei nie awansował do WTF, to musiałby dzisiaj przegrać- przy jednoczesnym założeniu, że Berdych awansuje do półfinału, a Raonic wygrywa finał z Ferrerem. Mało prawdopodobne rotfl .
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Paryż 2014

El Diablo pisze:Dzisiaj Raonic z Federerem... zobaczymy jak to z kondycją Szwajcara faktycznie jest.
Cieszy mnie fakt iż spotkanie Murraya z Djokovicem jest wcześniej, Nishikoriego z Ferrerem odpuszczę ale ciekaw jestem na ile stać Szkota. Jeśli znowu skończy się na dwóch setach z Serbem to wyjdzie na to czy w lepszej czy w gorszej formie wynik zawsze w jedną stronę.
Nt. kondycji Helweta raczej za wiele się nie dowiesz, nie w każdym razie w potyczce z Raonicem.
Ostatnimi czasy Roger Miłoszka wręcz ośmieszał, nie wiem czy siedzi to w głowie Kanadyjczyka, ale ta jego największa broń czyli serwis nie robi na Szwajcarze wrażenie w ogóle. Ciężko mu nawet do tie-breaka doprowadzić, a co dopiero wygrać seta/mecz...

Oczywiście nie dzielę skóry na przysłowiowym niedźwiedziu, wydaje mi się, że Raonic będzie wybitnie zmotywowany na to spotkania, bo porażka w jego przypadku oznacza po prostu koniec sezonu. Federer chciałby być na pewno jedynką, ale się o nią raczej nie pochlasta, sezon i tak ma bardzo dobry, a miejsce numer dwa i rzecz jasna start w WTF zapewniony.

Trzeba przyznać, że ćwierćfinały w ogóle zapowiadają się ciekawie, szkoda tylko, że na 14:00 jadę do pracy i jedyne co mi pozostanie to zerkanie na mecz w telefonie, albo jedynie na suchy wynik jeśli czas nie pozwoli.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 1000: Paryż 2014

Dziś tak naprawdę to warto obejrzeć tylko jeden mecz: Djokovic-Murray. Reszta spotkań mnie nie zachęca.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Paryż 2014

Jurek Kiler pisze:Nt. kondycji Helweta raczej za wiele się nie dowiesz, nie w każdym razie w potyczce z Raonicem.
Kondycja, a więc i zmęczenie to nie tylko bieganie. "Zużyty" zawodnik serwuje i returnuje słabiej prezentując mniejszą regularność jak i swoiście "zmęczoną" mowę ciała.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Paryż 2014

niespotykany pisze:Dziś tak naprawdę to warto obejrzeć tylko jeden mecz: Djokovic-Murray. Reszta spotkań mnie nie zachęca.
Ja wiem że to szlagier, ale ostatnie ich potyczki raczej zniechęcały, ostatni dobry czy nawet bardzo dobry mecz jaki zagrali miał miejsce w Szanghaju w roku 2012.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Paryż 2014

No to Fedzia z Raonicem na korcie... zwycięzca zagra z Berdychem.
Jacek iREM pisze:...nie ma Mirki na trybunach...
Jest. Dziewczynki też były.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ATP 1000: Paryż 2014

Szkoda strasznie Andersona, był bardzo blisko z Berdychem i gdyby wygrał to mógłby mówić o turnieju życia. W ogóle jego postawa, regularność i dojrzałość tenisowa mogły się podobać, szczególnie w meczu z Wawrinką.

Dajesz Tata!
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Paryż 2014

No to bez przełamań, a co za tym idzie tiebreak na rozstrzygnięcie 1. seta!
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ATP 1000: Paryż 2014

Wszystko na backhand Federera... mądrze gra dzieciak.

Edit: No i set dla Milosa.
Ostatnio zmieniony 31 paź 2014, 17:59 przez fortomorrow, łącznie zmieniany 1 raz.
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Paryż 2014

fortomorrow pisze:Wszystko na backhand Federera... mądrze gra dzieciak.
Wiesz... Ameryki to on nie odkrył.

Ale tego się bałem... nie było przełamania i Raonic serwuje na set. 6-5 w TB dla Kanadyjczyka.
I jest.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Paryż 2014

Niedobrze... :/
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP 1000: Paryż 2014

Brakuje tego błysku u Szwajcara - chyba już zmęczony lekko :tired: .

E: Przynajmniej serwuje teraz pierwszy.
Ostatnio zmieniony 31 paź 2014, 18:05 przez Tenisówka, łącznie zmieniany 2 razy.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ATP 1000: Paryż 2014

El Diablo pisze:Wiesz... Ameryki to on nie odkrył.
Jedna rzecz to mieć plan, a druga - wykonać. Raonic dzisiaj do bólu konsekwentny, w ostatnich jego meczach z Federerem nie grał aż tak regularnie. Inna sprawa, że widać po Szwajcarze brak wigoru i energii.

Dajesz Tata [x2]!
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”