Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Kurcze nie przeszkadza Wam, że zawsze na centralnym kamera jest jakby krzywo?
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Oj, pięknej Julii już chyba nie ma. I Sabinki też nie. To nie był dzień dla Niemiec. Cóż to się stało? A Szkocina męczy się z Bogomolovem. Jak tak będzie pinkał, to go ktoś jeszcze przed ćwiartką wyjmie. Ivan to chyba się poci od środka, jak go ogląda - "daleko padło jabłko od jabłoni".
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Przyjeżdżam z dalekiej podróży, włączam tv, i widzę statystyki pierwszego seta Murraya z Bogomołowem. Andy 28% pierwszego serwisu O_O .. i wynik 6:2 dla Szkota.. Jak on to zrobił?
Zupełnie dobrze gra były Amerykanin w drugim.
Lendl zasępiony.

Grał. Odrobienie, przełamanie. 6:4 dla Andy'ego.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Vivid pisze:No nie, szok O_O Wchodzę, patrzę w TV a tam kto - James Blake?! To on jeszcze żyje (tenisowo)?!?!
To mnie zaskoczył facet, jeszcze gra. Myślałem że już dawno się wycofał.
Mnie też zadziwiła jego obecność i to nawet wygrał :wink: . Jakbym się przeniosła w czasie, szkoda, że tyle kontuzji stanęło na jego drodze tenisowej, bo jak powiedział pan Stopa "Blake był taki bardzo kolorowy... pod względem stylu gry oczywiście" :::cheese::: .
Majorka pisze:Przyjeżdżam z dalekiej podróży, włączam tv, i widzę statystyki pierwszego seta Murraya z Bogomołowem. Andy 28% pierwszego serwisu O_O .. i wynik 6:2 dla Szkota.. Jak on to zrobił?
Dobre pytanie Majorko, po prostu wygrywa wszystkie najważniejsze piłki. Mam nadzieję, że podobnie jak Nadal będzie się Andy rozpędzał z meczu na mecz i zaprezentuje coś więcej, bo w takim stylu nie widzę go nawet w ćwierćfinale :rolleyes: .
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Majorka pisze:Przyjeżdżam z dalekiej podróży, włączam tv, i widzę statystyki pierwszego seta Murraya z Bogomołowem. Andy 28% pierwszego serwisu O_O .. i wynik 6:2 dla Szkota.. Jak on to zrobił?
(...)
Bogomolov nie wygrał ani jednego gema przy swoim serwisie. A Andy w polu już był dosyć regularny. No i katował Alexa, i dalej katuje, skrótami. A Bogomolov też próbował tych skrótów, no ale Szkocina wyciągał nogi i zawsze dochodził.

Ale jak w polu pojawi się ktoś z lepszym serwisem i mocniejszym uderzeniem, albo choć troszkę bardziej regularny, to z Andym marnie będzie. Albo przegra, ale będzie dymał na pełnym dystansie.

Raczej przeciętnie. Nie kosmicznie słabo, ale musi się poprawić jak chce myśleć o jakimkolwiek poważnym wyniku.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Murray kończy na stojąco , trzyma się za uda, coś tam chyba nadciągnął ale raczej dociągnie mecz. Sam się też ubiega o te kontuzje a i grał dziś z Amerykańcem jak równy z równym.
"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Mentalnie to był powrót do "starego" Murray`a - kwęki, minki etc. Jak puścił wiązankę na początku 2 seta, to mi się "auto-mute" w TV włączył (kontrola rodzicielska :] ). Pierwsze śliwki robaczywki, na oceny przyjdzie czas później.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Dziś gra totalne nieporozumie tenisowe z Krakowa. Pewnie da radę i będę jeszcze musiał chwilę poczekać na jej wylot z hukiem z imprezy. Ale co tam, bywam cierpliwy :).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Flowmachine
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 6 cze 2012, 15:36

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

A mnie się wydaje, że Radwańska przejdzie spokojnie do 1/8 albo nawet 1/4 ale z nią to różnie bywa, dobrze dla turnieju, że Blake wygrał - ten jednoręczny backhand... przydałoby się więcej zawodników używających tego uderzenia w pierwszej dziesiątce. Federer bez większych problemów, Murray w dwóch pierwszych setach dość średnio, nawet sobie rakietą rzucił ;]
Awatar użytkownika
sledz136
Orator
Orator
Posty: 612
Rejestracja: 28 mar 2011, 23:59

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Raonic przechodzi ciężką próbę, Grialdo pięknie traktuje serwisy Milosa, swoją drogą to jeden z lepiej returnujących zawodników, czasami Federer lubi z nim potrenować więc coś w tym chłopaku jest. Pamiętam jego jeden mecz z Isnerem, gdzie też mocno siedział Amerykaninowi na serwisie, a co, jak można się domyślać, łatwe nie jest.

Goffin, jednak nie ma wiele z 'zabójcy o twarzy dziecka' skoro z 14 bp wykorzystuje 1 :::bd::
W erze specjalistów jesteś albo ekspertem od mączki, albo od trawy, lub od nawierzchni twardych, chyba, że jesteś Rogerem Federerem.
James Scott Connors
dante
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 sie 2012, 18:50
Lokalizacja: Lublin

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Niestety nie zobaczymy starcia dwóch sióstr Radwańskich... co prawda Aga przeszła dalej, ale Ula nie dała rady. Szkoda, że żegna się już z US Open na korcie... ale zapewne będzie siedzieć na trybunach.
Kobiecy tenis na pewno znacząco się różni od męskiego, aczkolwiek lubię oglądać i kobiety. Właściwie nawet częściej mi się zdarza, że w TV trafiam akurat na mecz pań.
Awatar użytkownika
Lubelak
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 466
Rejestracja: 24 lis 2011, 20:05

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Zapowiada się kolejny czarny dzień polskiego tenisa. Odpadła U.Radwańska, po raz kolejny zbłaźnił się nasz "eksportowy" debel przegrywając z tuzami debla braćmi Harrisonami. Dwa przegrane tb dobitnie pokazują jak twarde z nich chłopaki... Zapewne zabrakło doświadczenia i już za rok się uda !
Janowicz na razie przegrywa z chłopcem z amerykańskiej szkoły Denisem Novikovem 1-4 w pierwszej partii.
Jedynie na Agnieszkę prawie zawsze można liczyć.
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Dżej Dżej 2-6, co za żenada.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2012, 22:06 przez Madox, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Lubelak
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 466
Rejestracja: 24 lis 2011, 20:05

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Janowicz tb w 2 secie. Gdybym miał pieniądze postawiłbym na tego Novikova.
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Djoko może spać spokojnie, J.J mu nie zagrozi w 3 rundzie rotfl .
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Madox pisze:Dżej Dżej 2-6 co za żenada.
Słucham? A co to jest? Kod do otwierania kompotu? :wink:
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Lubelak pisze: Jedynie na Agnieszkę prawie zawsze można liczyć.
Widzę że po wstępnej prezentacji jako skrajny nacjonalista i populista nabierasz ogłady, doceniam.
Budujące jest w tej wypowiedzi jedno słowo "prawie". Im więcej tych "prawie", a na to można liczyć, tym lepiej się te i tak nędzne rozgrywki WTA ogląda.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Lubelak
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 466
Rejestracja: 24 lis 2011, 20:05

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Vivid pisze:
Lubelak pisze: Jedynie na Agnieszkę prawie zawsze można liczyć.
Widzę że po wstępnej prezentacji jako skrajny nacjonalista i populista nabierasz ogłady, doceniam.
Budujące jest w tej wypowiedzi jedno słowo "prawie". Im więcej tych "prawie", a na to można liczyć, tym lepiej się te i tak nędzne rozgrywki WTA ogląda.
Ciesz się, że ja nie zrobiłem prezentacji Twojej osoby.

Janowicz z 1:6 wyrównuje na po 6 żeby przegrać kolejne 2 piłki i w konsekwencji drugiego seta. Co za wstyd..
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Lubelak pisze:
Vivid pisze:
Lubelak pisze: Jedynie na Agnieszkę prawie zawsze można liczyć.
Widzę że po wstępnej prezentacji jako skrajny nacjonalista i populista nabierasz ogłady, doceniam.
Budujące jest w tej wypowiedzi jedno słowo "prawie". Im więcej tych "prawie", a na to można liczyć, tym lepiej się te i tak nędzne rozgrywki WTA ogląda.
Ciesz się, że ja nie zrobiłem prezentacji Twojej osoby.
Zrób, chętnie poczytam. Jakbyś miał zamiar pisać coś o bolszewikach, to służę konsultacjami. rotfl

Najbardziej zawiedli mnie dziś debliści. O ile na resztę "odpadniętych" nie liczyłem, to ich widziałem co najmniej w ćwiartce. Szkoda.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Lubelak pisze:Ciesz się, że ja nie zrobiłem prezentacji Twojej osoby.
Przerosło by Cię to :)
Ja miałem dość nobliwe wejście, o Twoim tak nie można powiedzieć. Sam sobie zgotowałeś ...

A kto to jest Janowicz? Czy Wy znów bańki nie nadmuchujecie? Chłopak jeszcze mimo wszystko młody i nieotrzaskany. Na co Wy liczycie, że 1/8 czy 1/4 zrobi? To jest jeszcze taka gra, że i z różnymi Novikovami można polec. Gdyby wygrał to fajnie, ale jak przegra to też nie ma co się dziwić. Ula Radwańska też, może będzie jeszcze jej czas a może nie. Dziś jest jeszcze różnie.
Za to faktycznie nasz debelek się kolejny raz ośmieszył ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”