Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Novak Djokovic

Vivid pisze:Może nawet nie trzeba zdejmować całego. Zwyczajnie gdzieś go sobie przytłukł i trzeba tylko wyciąć trójkątny z reguły fragment. Taka to operacja jak pod Smoleńskiem zamach. :P
Powiem więcej, to taka operacja jak zamach stanu przeprowadzony przez PIS w oczach KODiarzy. :P
Awatar użytkownika
mapi
Orator
Orator
Posty: 566
Rejestracja: 5 sty 2015, 19:38

Re: Novak Djokovic

Basic pisze:Jak dla mnie Novak poza tym urazem palca, to ogólnie od jakiegoś czasu wygląda marnie fizycznie. Pytanie czy jest tak jak napisał Hokej w innym temacie, że Novak obecnie ma po prostu dość tenisa i nie trenował odpowiednio czy jeszcze coś innego.
Mam podobne odczucia. I też się właśnie zastanawiam, co może być powodem jego marności fizycznej.
No chyba, że vibovit przestał być tak skuteczny bo organizm już się mocno przyzwyczaił :)
:]
Jurek Kiler pisze:Trudniej go również obcinać, jest taki jakby to ująć...drętwy.
U mnie nie duży palec, ale jest dokładnie tak, jak piszesz. W sensie ten odrośnięty paznokieć taki jakby mniej "plastyczny", sztywny bardziej. Słabszy może akurat nie, tylko po prostu inaczej i inny odrósł.
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Novak Djokovic

mapi pisze:
Basic pisze:Jak dla mnie Novak poza tym urazem palca, to ogólnie od jakiegoś czasu wygląda marnie fizycznie. Pytanie czy jest tak jak napisał Hokej w innym temacie, że Novak obecnie ma po prostu dość tenisa i nie trenował odpowiednio czy jeszcze coś innego.
Mam podobne odczucia. I też się właśnie zastanawiam, co może być powodem jego marności fizycznej.
Moim zdaniem jest to wynik zapalenia wirusowego albo bakteryjnego, które mocno osłabia organizm i dość długo się leczy.
mapi pisze:
Basic pisze:No chyba, że vibovit przestał być tak skuteczny bo organizm już się mocno przyzwyczaił :)
:]
Ale, że o co chodzi? Czy bierze coś zabronionego na liście WADA tego nie wiem, pewnie nie. Czy brał to co Maryśka, ale w porę odstawił, zgodnie z wytycznymi WADA, biorę to pod uwagę.
Czy bierze coś wspomagającego czego nie ma na liście WADA (może jeszcze nie ma), podobnie jak większość zawodowców,
to prawie jestem pewny...
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2016, 13:42 przez Basic, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Tak, Basica w sprawach dopingu to akurat warto słuchać ;), to w końcu największy koksiarz wśród TF-owiczów. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Novak Djokovic

Vivid pisze:Tak, Basica w sprawach dopingu to akurat warto słuchać ;), to w końcu największy koksiarz wśród TF-owiczów. :P
No tak w końcu po mnie od razu widać, że jestem nakoksowany :D . W dodatku nawet częstowałem Ciebie a Ty nic ;-P .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Novak Djokovic

Bo ty ładujesz koks który głównie spala tłuszcz, więc dziwisz się że Vivid nie chciał się sztachnąć. rotfl Wyobrażasz sobie go wyglądającego tak jak ty? rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Novak Djokovic

htb pisze:Bo ty ładujesz koks który głównie spala tłuszcz, więc dziwisz się że Vivid nie chciał się sztachnąć. rotfl Wyobrażasz sobie go wyglądającego tak jak ty? rotfl
No fakt, jestem chodzącą reklamą koksu rotfl . Już kiedyś mówili mi, żebym wziął się zareklamowanie produktów na odchudzanie rotfl .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Novak Djokovic

Novak zaprosił dziennikarzy na swój wczorajszy trening w Belgradzie.
Zapowiedział, że zmienia swoje priorytety i tytuły oraz bycie nr 1 nie jest już najważniejsze dla niego, chciałby odzyskać radość z tenisa :wink: . Zdaje się, że również kończy się czas Borysa.
Potwierdza się to co było widać w NY, że tenis przestał go cieszyć, poza tym chyba ratuje małżeństwo :::gd::: .
http://www.tennis.com/pro-game/2016/09/ ... ity/61489/
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Novak Djokovic

We wcześniejszym wywiadzie stwierdził, że od wygrania RG tenis nie sprawiał mu przyjemności i inne takie...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Novak Djokovic

Zatem nawet Djokovic jest tylko człowiekiem, motywacja ważna sprawa, jak widać po wygraniu RG trochę uszło z chłopa powietrze, można przypuszczać, że gdyby zwyciężył w Paryżu przed rokiem to albo Wimbledon albo US Open padło by łupem nie Wawrinki tylko innego Szwajcara...czy aby z czymś podobnym po pobiciu rekordu Samprasa nie zmierzył się Federer? Jeszcze siłą rozpędu udało się wygrać AO w 2010 a potem przez długi długi czas nie potrafił wejść na swoje standardowe obroty, zaczął ponosić nieoczekiwane porażki z zawodnikami, którzy wcześniej nie byli dla niego większą konkurencją. Podobna sytuacja miała miejsce chyba po 2012 kiedy Szwajcar mocno wydaje się zbagatelizował przygotowania do sezonu 2013 i więcej był na "salonach" niż na salach treningowych.

Djokovic do zwyciężania jeszcze wróci, nie wiem tylko czy będzie wstanie jeszcze w tym sezonie, na jego szczęście tenisistów klasowych za wielu nie ma, w każdym razie brakuje pewniaków, którzy bez mrugnięcia okiem wykorzystali by chwile słabości głównego konkurenta.
obatalFH
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 120
Rejestracja: 14 maja 2015, 10:53

Re: Novak Djokovic

zeus

Re: Novak Djokovic

Novak Djokovic zakończył współpracę z Beckerem wystrzeliło Polskie Radio o 21:47. Pierwsze przemyślenia? Wygrana w 6 turniejach wielkoszlemowych w tym po raz pierwszy Roland Garros, ale czy Niemiec nauczył w praktyce czegoś nowego Serba? Śmiem wątpić. Teorii może trochę przekazał ,ale gorzej było z realizacją zadań. Takie są moje pierwsze przemyślenia. Broń Boże nie dyskredytuję sukcesów Serba pod okiem Niemca. Ale dla mnie osobiście jego gra była mało wydajna wynikowo. No po prostu dla mnie jakość jego gry była lepsza pod okiem Mariana Vajdy. Becker rozregulował perfekcyjnie pracującą maszynę. Pamiętam ich początek pracy . Ogłosili to 18 grudnia 2013r. A później 21 stycznia 2014r. Novak przegrał w ćwierćfinale w Melbourne. Dla mnie ta zmiana może oznaczać spadek formy Novaka na początku 2017 roku. Naprawdę trudno mi się doszukać pozytywów w tej współpracy ,która się zakończyła. Więcej w niej było komercji niż fachowej pracy . Tak mi się wydaje. Zobaczę co inni użytkownicy napiszą. Każdy może mieć inne zdanie.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Novak Djokovic

Ja tam mam podobną opinię, dla mnie Becker to była taka ciekawostka, w gruncie rzeczy to co grał to było to samo co grał w latach wcześniejszych i wyrobił u Vajdy, tak się tylko złożyło, że sukcesów było więcej.

Co będzie teraz z Serbem nie mam zielonego pojęcia, może wróci na pierwszą pozycję a może nie.
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: Novak Djokovic

Skoro Serb płacił mu przez trzy lata, to chyba było warto. :wink:
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Novak Djokovic

Jurek Kiler pisze:Ja tam mam podobną opinię, dla mnie Becker to była taka ciekawostka, w gruncie rzeczy to co grał to było to samo co grał w latach wcześniejszych i wyrobił u Vajdy, tak się tylko złożyło, że sukcesów było więcej.

Co będzie teraz z Serbem nie mam zielonego pojęcia, może wróci na pierwszą pozycję a może nie.
Coś tam jednak musiał pomagać Serbowi - nie woziliby się razem 3 lata dla rozrywki - a nie umiem ocenić na ile obecność Niemca robiła różnicę wizerunkową i to przeliczalną na pieniądze - o ile w ogóle. Novak który najwyraźniej jest zmęczony psychicznie tenisem i nie czuje się najlepiej, co sam podkreśla, dokonuje różnych korekt , żeby zacząć się cieszyć tenisem na nowo. A może zwyczajnie formuła się wyczerpała i tyle.
Smeczować go nie nauczył i tak... :wink:
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Becker, czy inny "trener", nie jest w przypadku zawodowców na tym poziomie od nagrywania piłek z koszyka ...
Celowo piszę "trener". To jest raczej menadżer, mentor, analityk, a czasem tylko taki dobry duch.
Wystarczy, że zawodnik w towarzystwie takiej osoby czuje się dobrze i pewniej.
To też w zupełności wystarczy by legitymizować jego obecność i przydatność.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
zeus

Re: Novak Djokovic

Wszystko wyjaśnione. Boris Becker będzie ekspertem niemieckiego Eurosportu na Australian Open 2017. Jestem ciekawy co takiego mądrego przekaże niemieckiemu narodowi na temat gry w tenisa. Czy wolałbym w Polsce w takiej roli np:Fibaka? Hmm? raczej nie. Komerchą zalatuje aż śmierdzi od progu. Ale ok dość złośliwości, życzę powodzenia dla Niemca. Do turnieju pozostało 38 dni.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Ale co jest wyjaśnione, o ile w ogóle jest co wyjaśniać? ...
Kolejny pierd smoleński ktoś tu buduje? :P
Gość zakończył współpracę i podjął inne zatrudnienie, nie ma tu co szukać bakterii w g... bo wiadomo że jest ich tam pełno ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
zeus

Re: Novak Djokovic

Vivid chodzi mi o to, że jestem konserwatywny i z dużym przymrużeniem oka patrzę na te wszystkie zmiany szkoleniowców w przerwach miedzy sezonami. Lubię stałość, spójność współpracy. Coś budowane latami, a nie ludzie popracują razem dwa sezony i koniec. Popieram takie relacje między szkoleniowcem, a zawodnikiem coś na zasadzie "ojciec" - "syn". Aby poznać człowieka potrzeba kilku lat tak jak narzeczeni dopiero po 3-4 latach znajomości decydują się na ślub. Nie poznasz osobowości drugiej osoby przez dwa lata. Ja przynajmniej tak uważam jak napisałem 6 grudnia wieczorem, że ciężko mi się doszukać pozytywów tej współpracy. Ja określiłbym tą relację jako "majstrowanie" przy idealnej wtedy grze Serba pod koniec roku 2013.

PS. No może nie idealnej, przegrał finał US Open 2013 z Nadalem, przegrał ćwierćfinał Australian Open 2014 z Wawrinką. Ale obaj wymienieni Panowie, Rafael i Stan byli w życiowej formie (to jest tylko moje odczucie). Może w styczniu się pomylę w trakcie trwania turnieju. Jestem tylko człowiekiem. Ale dla mnie Novak turnieju styczniowego w stolicy stanu Wiktoria NIE WYGRA. Dlaczego? Serb zawsze przegrywał tylko z ludźmi będącymi w życiowej formie, a od pewnego okresu czasu zdarza się mu przegrać np. w 3 rundzie Wimbledonu 2016r. Nie prorokuję, ani źle nie życzę dla Serba, ale mam przeczucie, że w Melbourne na pucharze zostanie wygrawerowane inne nazwisko. To jest jeden z czynników dlaczego z niecierpliwością czekam na turniej.
Ostatnio zmieniony 8 gru 2016, 13:33 przez zeus, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Novak Djokovic

Rozstanie z klasą, jeszcze farba drukarska nie wyschła, a już Becker wyskakuje publicznie z tekstami typu "Novak za mało trenował".
Jak mnie takie indywidua drażnią... .
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”