Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Siostry Radwańskie

Marcin_L pisze:Ale w czym problem? Czy nie może deklarować swoich poglądów? I mówić o poglądach córek? Skąd wasze odczucie, że coś jest nie tak?
Może. Ale chyba zgodzisz się, że media to rozdmuchują nie ze względu na Roberta R., tylko właśnie Agnieszki R.? Robert bez kontekstu Agnieszki jest nikim.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Siostry Radwańskie

hohvar pisze:
Marcin_L pisze:Ale w czym problem? Czy nie może deklarować swoich poglądów? I mówić o poglądach córek? Skąd wasze odczucie, że coś jest nie tak?
Może. Ale chyba zgodzisz się, że media to rozdmuchują nie ze względu na Roberta R., tylko właśnie Agnieszki R.? Robert bez kontekstu Agnieszki jest nikim.
Widzisz, dla mnie taka informacja to żadna informacja. Równą zlewkę mam na niusa, że Anna Mucha jest w ciąży, czy że człowiek pogryzł psa...

I szczerze nie rozumiem zarzucania Radwańskiemu, ze gada na takie tematy... Polityka to temat jak każdy inny, należy nauczyć się o niej rozmawiać bez emocji.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Siostry Radwańskie

Marcin_L pisze:
hohvar pisze:
Marcin_L pisze:Ale w czym problem? Czy nie może deklarować swoich poglądów? I mówić o poglądach córek? Skąd wasze odczucie, że coś jest nie tak?
Może. Ale chyba zgodzisz się, że media to rozdmuchują nie ze względu na Roberta R., tylko właśnie Agnieszki R.? Robert bez kontekstu Agnieszki jest nikim.
Widzisz, dla mnie taka informacja to żadna informacja. Równą zlewkę mam na niusa, że Anna Mucha jest w ciąży, czy że człowiek pogryzł psa...

I szczerze nie rozumiem zarzucania Radwańskiemu, że gada na takie tematy... Polityka to temat jak każdy inny, należy nauczyć się o niej rozmawiać bez emocji.
Dla Ciebie to żadna informacja, boś inteligentny :wink: . Jeśli stawiasz wypowiedź RR na równi z ciążą Muchy, to sam ustalasz target takich newsów. Wiesz dobrze, że nie wszyscy potrafią czytać ze zrozumieniem. I ci z targetu, o niskim NTRP umysłowym :wink: nie robią wnikliwych analiz, nie oddzielają AR od RR, tylko poprzestają na prostych skojarzeniach, że AR jest murem za taką czy inną partią (bo papa tak powiedział). Przy czym wnioskują tak nie na podstawie jej własnej wypowiedzi. Jak widać, może to być wmanipulowanie AR w jakiś kontekst polityczny.
I żeby była jasność: jak AR chce popierać, niech popiera, niech sobie nawet naszyje logo PiS obok Lexusa, ma prawo. Niech to będzie jej wypowiedź, nie papy.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Siostry Radwańskie

Urszula remisuje w decydującym secie z Aną Ivanovic 3:3 (WTA Monterrey). O_O Byłaby wielka niespodzianka gdyby się jej udało...
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Siostry Radwańskie

Byłaby... ale Ivanovic 6:3 w decydującym.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Siostry Radwańskie

Myślę, że Ivanovic jest w zasięgu Urszuli, ale jeden warunek - Ana ma focha. Jeżeli obie zagrają swoje to jeszcze za wysokie progi.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Siostry Radwańskie

Urszula znowu poległa z Hiszpanką - tym razem w Marrakech. Coraz bliżej wypadnięcia z 100-ki?
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Siostry Radwańskie

Jestem ciekaw co myślicie o takiej praktyce!? Dzwoni telefon. "Ktoś" rezerwuje kort na nazwisko (przyp ostatni) Urszula Radwańska! Siostry Radwańskie na krakowskich kortach grają za darmo (taka tradycja (:] ). Zamiast Urszuli przyjeżdża jej ojciec w towarzystwie jednej osoby i przez dwie godziny grają sobie w tenisa! Po czym Papa R bez "krempacji" pakuje sprzęt do bagażnika i nawet nie odwiedzając recepcji odjeżda, oczywiście bez zapłaty! Przypadek widziany na "własne" oczy!

Rozumiecie coś z tego??? O_O
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Siostry Radwańskie

No i co z tego? To kwestia decyzji właściciela/dzierżawcy obiektu.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Siostry Radwańskie

Vivid pisze:No i co z tego? To kwestia decyzji właściciela/dzierżawcy obiektu.
Nie do końca. Ma przyjechać Ula. Wiadomo, nie płaci! Zamiast niej przyjeżdża jej ojciec, który, przypomnę, od jakiegoś czasu jej nie trenuje. Ojciec gra z kimś innym! O tym że "właściciel obiektu" został nieco "zmanipulowany" świadczy konsternacja na recepcji!
Zupełnie inną kwestią jest fakt, że jak sądzę większość z nas by tak nie zrobiła! (Chodziło o 40 PLN.)
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Siostry Radwańskie

Może córeczki zapomniały przesłać czeku na waciki?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Siostry Radwańskie

keicam pisze:
Vivid pisze:No i co z tego? To kwestia decyzji właściciela/dzierżawcy obiektu.
Nie do końca. Ma przyjechać Ula. Wiadomo, nie płaci! Zamiast niej przyjeżdża jej ojciec, który, przypomnę, od jakiegoś czasu jej nie trenuje. Ojciec gra z kimś innym! O tym że "właściciel obiektu" został nieco "zmanipulowany" świadczy konsternacja na recepcji!
Zupełnie inną kwestią jest fakt, że jak sądzę większość z nas by tak nie zrobiła! (Chodziło o 40 PLN.)
No to od początku ;) - to jest Twój obiekt? Jeżeli nie to delikatnie ujmując nie Twoja sprawa ...
A tak poza tym to często są w sporcie takie pewne niepisane zasady, zwyczaje, układy, grzeczności itd. o czym personel recepcji obiektu powinien wiedzieć, ale nie musi.
Zonk by był gdyby przyjechała zamiast Uli jej koleżanka - osoba obca, grająca rekreacyjnie, taki człowiek-nikt.
Radwański senior jest trenerem, jest człowiekiem z branży, do tego ma odpowiednie nazwisko wyrobione przez córki (głównie starszą).
Warto mieć zatem na uwadze, że stwierdzenie "U mnie grają Radwańscy / U mnie można spotkać Radwańskich" to całkiem niezła reklama dla obiektu.
Zakładam, że Radwańscy tam bywają od czasu do czasu, a nie okupują kort/korty przez całe dnie. W związku z tym opłaca się gościć ich darmo.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Siostry Radwańskie

Podobnie mam u siebie w klubie, tylko skala inna rotfl .
Znam właściciela i często udaje mi się z nim uzgodnić pewne rzeczy, na które 'ktoś z ulicy' nie ma szans. To jego decyzja i często Panie w recepcji maja zonka! jak się okazuje, że ich szef potwierdza, co do nich mówię (wytresowane - zawsze sprawdzają :wink: ).
A dlaczego miałby nie pójść mi na rękę od czasu do czasu? Po pierwsze mnie zna. Po drugie wie, że gram i trenuje regularnie. Serwisuje tam sprzęt. Gram w lidze amatorskiej. Czyli dla niego jestem grajkiem, który zostawi tam kilka tysięcy w roku. Jak będę zadowolony to zostanę, a jeszcze innych namówię na grę.

Podobnie z Radwańskimi i opisaną sytuacją. Wystarczy, że się dogadali właścicielem/menedżerem klubu. To ich sprawa kto za co im płaci, bo to ich biznes :::gd::: .
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Siostry Radwańskie

To normalna praktyka, że w klubach są równi i równiejsi ;)

Po pierwsze, skoro jest to czyjaś własność to ta osoba ma prawo ustalać zasady. Albo je akceptujemy i korzystamy albo nie.

Po drugie, to jest przecież zupełnie racjonalne biznesowe podejście - jak ktoś bywa w obiekcie raz na 2-3 tygodnie to ... cennik wisi na ścianie, a wejść może na gorszy kort (o ile taki jest). Natomiast inna rozmowa jest z kimś kto grywa kilka razy w tygodniu czy nawet każdego dnia, a do tego sprowadza do klubu swoich znajomych, też grających, i oni też potencjalnie mogą stać się stałymi bywalcami. Wtedy są różne grzeczności i tzw. ukłony wobec.

Po trzecie, znane nazwisko, czy tzw. "małpa" z telewizji to też swoisty magnes. Na ludzi to działa. Jeden uważa, że jak taki tu gra to musi być dobry klub, inny czuje się nobilitowany, że grywa obok takiej "małpy", jeszcze inny chce się tym pochwalić przed znajomymi czy liczy, że w klubowej kawiarni tę "małpę" pozna osobiście.
Pobudki są różne, ale dla właściciela obiektu efekt ten sam - zarabiające korty czyli pieniążki w kasie :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Siostry Radwańskie

Vivid pisze:Po trzecie, znane nazwisko, czy tzw. "małpa" z telewizji to też swoisty magnes. Na ludzi to działa. Jeden uważa, że jak taki tu gra to musi być dobry klub, inny czuje się nobilitowany, że grywa obok takiej "małpy", jeszcze inny chce się tym pochwalić przed znajomymi czy liczy, że w klubowej kawiarni tę "małpę" pozna osobiście.
W świetle ostatnich niusów z boiska, sugeruję bardziej uważać z tą małpą, bo jeszcze ktoś rzuci bananem. rotfl
I co wtedy? Pozostanie podnieść, zjeść i strzelić winnera! (u Agi wymienne na focha) :twisted: .
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2014, 12:26 przez pst, łącznie zmieniany 1 raz.
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Siostry Radwańskie

Wszystko kwestia jak dogadano się z właścicielem obiektu. Jeżeli "za darmo" mogą wejść wszyscy bliscy o nazwisku Radwański/a, to OK, jeżeli tylko Urszula i Agnieszka, to zwykła przyzwoitość nakazywałaby zapłacić za grę. Z drugiej strony pazerność Krakusów jest powszechnie znana.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Siostry Radwańskie

pst pisze:
Vivid pisze:Po trzecie, znane nazwisko, czy tzw. "małpa" z telewizji to też swoisty magnes. Na ludzi to działa. Jeden uważa, że jak taki tu gra to musi być dobry klub, inny czuje się nobilitowany, że grywa obok takiej "małpy", jeszcze inny chce się tym pochwalić przed znajomymi czy liczy, że w klubowej kawiarni tę "małpę" pozna osobiście.
W świetle ostatnich niusów z boiska, sugeruję bardziej uważać z tą małpą, bo jeszcze ktoś rzuci bananem. rotfl
I co wtedy? Pozostanie podnieść, zjeść i strzelić winnera! (u Agi wymienne na focha) :twisted: .
Ja tam lubię banany, nawet teraz właśnie wcinam jednego :)

I uważaj jak cytujesz ;) ... Pierwsze ostrzeżenie :twisted:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Siostry Radwańskie

Vivid pisze:I uważaj jak cytujesz ;) ... Pierwsze ostrzeżenie :twisted:
Wiesz jak jest... na tablecie... No niby palce mam całkiem sprawne, ale może kłamała?? rotfl
Napiszę PMa z oficjalną prośba o anulowanie ostrzeżenia ;-) .

A żeby nie było bana to jeszcze coś dodam.
Tak naprawdę dopóki nie znamy faktycznych ustaleń, to możemy dalej bić pianę odnośnie Papy R. i jego niezapłacenia. Oprócz tego, że się zgrzejemy, to nic z tego nie wyniknie.
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Siostry Radwańskie

A o co tu bić pianę? O_O
Poza jednym użytkownikiem resztę to zasadniczo wali. Oto ktoś dał kolejny powód do sympatycznej wymiany myśli :)
Acha :twisted: , bym zapomniał, jeszcze jeden Użyszkodnik dał d..y przy cytowaniu rotfl :) (Ale poprawa jest ;))
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”