Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Rafael Nadal

Vivid pisze:Ale czy ja mam jakieś spaczone podejście?
Czy jakości szkolenia akademii determinuje "afisz" jaki ją promuje, czy może jednak kadra szkoleniowa i wdrożony system szkolenia?
Jeżeli chodzi o wszelkie akademie to taki Rafa jest dla mnie tym co i napis na dropsach ...
Jeśli idzie o system to ten konkretny nazywa się: "Wujek Toni" :wink: .
A poważnie to marka Rafa Nadal ma być magnesem na początek - z czasem wszystko zweryfikuje jakość - mam nadzieję.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
picnic
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 474
Rejestracja: 11 lis 2013, 12:37

Re: Rafael Nadal

6:4 6:2 dla Novaka, w "hajlajtsach" co obejrzałem to nie bardzo to wyglądało na pokazówkę - chyba, że przez to rozumiemy jak można kogoś złoić. Akcji ładnych dla oka jak na lekarstwo tylko rzeź zwłaszcza ze strony Novaka - wejście w kort nawet przy returnie i winner. ;(
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Rafael Nadal

Ani jeden ani drugi nie potrafi robić show, wystarczy przypomnieć pokazówkę Novaka z Murrayem kiedy ten drugi zastąpił Federera gdy ten finał WTF oddał walkowerem. Obaj prezentują rzemieślniczy tenis, który do pokazówek się w ogóle nie nadaje. Niestety przy Rogerze w takich sytuacjach wyglądają na techniczne drewna. :/
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Rafael Nadal

Rafa zawsze był trochę nieśmiały i jakoś poczuciem humoru nie grzeszy. A Novak to zwykły pajac.
Przy takiej kombinacji trudno o dobrą pokazówkę.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Rafael Nadal

Mnie zawsze śmieszy ten filmik:


Sam o sobie mówi, że nie jest trudno go rozśmieszyć. Ale ile w tym prawdy na korcie raczej się nie dowiemy. :D
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: Rafael Nadal

Ten filmik to mistrzostwo świata, oglądałem setki razy i ciągle mam z tego ubaw. :D
Ten piękny, płynny angielski Rafy. rotfl
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Rafael Nadal

Jurek Kiler pisze:Ani jeden ani drugi nie potrafi robić show, wystarczy przypomnieć pokazówkę Novaka z Murrayem kiedy ten drugi zastąpił Federera gdy ten finał WTF oddał walkowerem. Obaj prezentują rzemieślniczy tenis, który do pokazówek się w ogóle nie nadaje. Niestety przy Rogerze w takich sytuacjach wyglądają na techniczne drewna. :/
Nie trzeba daleko sięgać pamięcią. Rok temu w marcu Djokovic z Murrayem dali świetną pokazówkę.
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Rafael Nadal

Jeszcze zależy co mamy na myśli pokazówka. Bo jeśli tylko ładną grę to ok. Ale jeśli dochodzą do tego wygłupy typu danie komuś rakiety czy wydawanie dziwnych dźwięków przy uderzeniach to Novak się nadaje. :)
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Rafael Nadal

Coś dla prawdziwych fanów byczka z Majorki.
SPOILER:
;-P :wink:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Rafael Nadal

Hahaha, jeśli zobaczę to w jakimś polskim sklepie to kupuję od razu! :D
Jestem fanem Rafy, aczkolwiek uwielbiam tez rodzaj poczucia humoru. Vamos! rotfl
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Rafael Nadal

Rafa zagra w przyszłym tygodniu w Buenos Aires. Co zrobić zostały nam kurniki, choć jak patrzę na listę zgłoszonych to mamy z kim przegrać. :(
Koniec świata - kurde!
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
iwan
TROLL
Posty: 306
Rejestracja: 18 sty 2016, 12:18

Re: Rafael Nadal

Tenisówka pisze:Rafa zagra w przyszłym tygodniu w Buenos Aires. Co zrobić zostały nam kurniki, choć jak patrzę na listę zgłoszonych to mamy z kim przegrać. :(
Koniec świata - kurde!
No. Może się spotka z Davidem, swoim rodakiem. Ich mecz bym oglądnął. :::gd:::
Awatar użytkownika
picnic
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 474
Rejestracja: 11 lis 2013, 12:37

Re: Rafael Nadal

http://sportowefakty.wp.pl/tenis/596930 ... ojej-uczci

Nadal się będzie procesował. :D
Wnioskując z tego musi być "czysty" czyli jeśli brał/bierze to nic czego miałby się obawiać, że "wypłynie".
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Rafael Nadal

Z jednej strony Go rozumiem, sam nie lubię rzucania oskarżeń "na rybkę", z drugiej nie przypominam sobie, żeby protestował przeciwko decyzji hiszpańskiego sędziego o zniszczeniu próbek krwi w aferze Puerto. A głośno było wtedy, że są tam też próbki Rafaela.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
kis12
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 472
Rejestracja: 20 kwie 2013, 10:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rafael Nadal

Ile lat przechowuje się próbki z badań?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Rafael Nadal

picnic pisze:Wnioskując z tego musi być "czysty" czyli jeśli brał/bierze to nic czego miałby się obawiać, że "wypłynie".
Wiesz jak się to nazywa - dziecięca naiwność ;)
Nie wiesz, że najciemniej pod latarnią? A w świecie "dużych rybek" tym bardziej często najbardziej protestują ci co mają coś na sumieniu. Taki rytuał :) Poza tym, w razie niejasności, a raczej rzadko jest czarno na białym, to dodatkowy argument PR-owy dla mas - przecież ja sam w przeszłości się burzyłem, pamiętacie? ...
Krytykuje bo wypada i by się zabezpieczyć. Gdyby nie krytykował to zawsze ktoś może powiedzieć - coś za cicho siedzi, coś jest z nim chyba nie tak ...
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2016, 12:40 przez Vivid, łącznie zmieniany 1 raz.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Rafael Nadal

Najlepszą obroną jest atak. :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Rafael Nadal

Rafa nie miał wyjścia. On nie musi reagować jak jakiś pan/pani X na forum internetowym Y napisze, że on koksi.
Ale jak mówi to w mediach publicznych osoba zajmująca niedawno prominentne stanowisko związane jeszcze ze sportem to pozew musi być jeżeli nie ma dementi.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rafael Nadal

Nie sądzicie chyba, że prawnicy Nadala nie sprawdzili dokładnie czy proces jest do wygrania. O ile składają taki pozew - to oznacza tylko tyle, że na chwilę obecną strona przeciwna nie na żadnych dowodów i możliwości na udowodnienie rzuconych bezmyślnie słów.
Posiadanie zbyt długiego jęzora - może okazać się bolesne.
Choć prawdopodobnie teraz zacznę się próby ugody. Nie znaczy, że takich prób nie było, ale pozycje stron są inne, gdy jedna z nich złożyła pozew w sądzie. Może być sprawa, ale mogą przeprosiny i jakaś wpłata na cele dobroczynne.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Rafael Nadal

No...gdyby sprawa była do przegrania...wiesz co by to oznaczało?

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”