hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Rafael Nadal

I to ja jestem troll?
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Rafael Nadal

Masz rywala. rotfl Pilnuj swojej pozycji! :]
Żartuje oczywiście.
Mi osobiście na TF-ie bardzo fajnie się grało z Tobą i rozmawiało. A to jakim kto gra naciągiem to indywidualna sprawa. ;-P
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Rafael Nadal

wyczesany pisze:
Djoker_fan pisze:I to jest wasz wielki Roger ?! Robi łaskę,za ile zagra u siebie w domu. Szacunek dla kibiców 100%. Eh nieprzystoi takie zachowanie takiemu mistrzowi :/
Rozumiem, że w mieście w którym pracujesz nie bierzesz premii i pracujesz za minimalną bo ludzi ze swojego miasta nie wypada "naciągać"? :D
:::gd:::
Majorka pisze:
Djoker_fan pisze:I to jest wasz wielki Roger ?! Robi łaskę,za ile zagra u siebie w domu. Szacunek dla kibiców 100%. Eh nieprzystoi takie zachowanie takiemu mistrzowi :/
W domu płaci podatki. Do raju podatkowego nie uciekł.
Z tego co wiem to "uciekł", z tym, że dalej to jest w Szwajcarii, w Wollerau.
Pytanie tylko kto by nie korzystał z możliwości płacenia mniejszych podatków kiedy jest taka możliwość i kiedy takie podatki są i tak milionowe? Szczerze podziwiam głupotę Radwańskiej, która lwią część swoich zarobionych pieniędzy odprowadza w Polsce tej bandzie złodziei, która tyle lat temu dobrała się do koryta i doi, doi i nie może przestać.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rafael Nadal

Jurek Kiler pisze:
Majorka pisze:
Djoker_fan pisze:I to jest wasz wielki Roger ?! Robi łaskę,za ile zagra u siebie w domu. Szacunek dla kibiców 100%. Eh nieprzystoi takie zachowanie takiemu mistrzowi :/
W domu płaci podatki. Do raju podatkowego nie uciekł.
Z tego co wiem to "uciekł", z tym, że dalej to jest w Szwajcarii, w Wollerau.
Szwajcaria jest federacją i podatki są różne w różnych kantonach. Jednak Federer płaci je dalej w swoim kraju.
Jurek Kiler pisze:..Szczerze podziwiam głupotę Radwańskiej, która lwią część swoich zarobionych pieniędzy odprowadza w Polsce tej bandzie złodziei, która tyle lat temu dobrała się do koryta i doi, doi i nie może przestać.
Cóż..nie odpowiada za "bandę złodziei" - odpowiada za siebie i jest to bardzo przyzwoita decyzja. U mnie taka decyzja wzbudza szacunek.

Ale uciekliśmy na boczne ścieżki w temacie Rafała.. No dobrze - Rafa też podatki płaci w Hiszpanii, nie np w MonteCarlo. rotfl
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Rafael Nadal

Nie moje pieniądze, ma prawo Iśka robić z nimi co chce, ale płacenie podatków w państwie w którym rządzą po prostu złodzieje to głupota, nie ma w tym nic co mogło by wzbudzać szacunek, no chyba, że szacunek do głupoty...

To tak na zdrowy rozum, płacić podatki w którymś z "rajów" i ewentualnie wspomagać jakieś hospicja, domy dziecka itp...tak żeby było widać, że z tych pieniędzy (które obecnie płaci w podatkach) jest rzeczywiście pożytek, żeby sama to zobaczyła.

W życiu bym nie odpłacał tak kolosalnych pieniędzy w tym kraju, przecież sami zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy okradani, ale my nie mamy w przeciwieństwie do niej wyboru. Nie wiem doprawdy jaki szacunek może wzbudzić pozwolonie na okradanie z pieniędzy własnej osoby.

Heh, ale off zrobiłem, ale co do Federera masz rację, płaci w swoim kraju.

Vamos Rafa!
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Rafael Nadal

Rafa spadł teraz "nisko" w rankingu, bo na 7 pozycję. Jednak ja twierdzę, że rok zakończy w top 4 a może 3.
Jakby nie patrzeć teraz gra w Rzymie i jest szansa na dobry wynik. Później Paryż (zwycięstwo w zeszłym roku więc broni punktów) i.... potem broni niecałe 400 pkt z zeszłego sezonu. Czyli właściwie w drugiej połowie sezonu (po FO) wszędzie gdzie zagra będzie zdobywał punkty a nie ich bronił.
Okej, finał w Madrycie był bardzo słaby. Jednak w kilku meczach pokazał do jakiej formy się zbliża. Myślę, że z 3 Szlemy są w jego zasięgu do końca kariery.
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Rafael Nadal

Sebex pisze:Rafa spadł teraz "nisko" w rankingu, bo na 7 pozycję. Jednak ja twierdzę, że rok zakończy w top 4 a może 3.
Jakby nie patrzeć teraz gra w Rzymie i jest szansa na dobry wynik. Później Paryż (zwycięstwo w zeszłym roku więc broni punktów) i.... potem broni niecałe 400 pkt z zeszłego sezonu. Czyli właściwie w drugiej połowie sezonu (po FO) wszędzie gdzie zagra będzie zdobywał punkty a nie ich bronił.
Okej, finał w Madrycie był bardzo słaby. Jednak w kilku meczach pokazał do jakiej formy się zbliża. Myślę, że z 3 Szlemy są w jego zasięgu do końca kariery.
Za rok to on już będzie na tenisowej emeryturze. On ma już inne cele i inne priorytety...
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Rafael Nadal

Za rok on będzie grał na Olimpiadzie. :]

Jakby miał inne cele to już by skończył żeby odejść jako "niepokonany".
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Rafael Nadal

Jacek iREM pisze: On ma już inne cele i inne priorytety...
Możesz to nieco doprecyzować? W co celuje Rafa?
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Rafael Nadal

Jacek iREM pisze:Za rok to on już będzie na tenisowej emeryturze. On ma już inne cele i inne priorytety...
Na różniastych forach takie teksty można przeczytać od lat, choć patrząc na ostatnie mecze Rafy to faktycznie, emerytura coraz bliżej.
Sebex pisze:Za rok on będzie grał na Olimpiadzie. :]
Ja pierdziu, faktycznie to już 3 lata od Londynu. Dzięki za przypomnienie jak szybko leci czas. Nie lubię Cię.
hohvar pisze:
Jacek iREM pisze: On ma już inne cele i inne priorytety...
Możesz to nieco doprecyzować? W co celuje Rafa?
W bekhend Federera... :rolleyes: :)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Djoker_fan
TROLL
Posty: 156
Rejestracja: 10 kwie 2015, 22:23
Lokalizacja: Legionowo

Re: Rafael Nadal

Chce się przemianować na piłkarza i dostać kontrakt w Realu, który dziś polegnie z Juve.
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Rafael Nadal

Djoker_fan pisze:Chce sie przemianować na piłkarza i dostać kontrakt w Realu,który dziś polegnie z Juve.
Śmiem wątpić. rotfl
wyczesany pisze:
Jacek iREM pisze:Za rok to on już będzie na tenisowej emeryturze. On ma już inne cele i inne priorytety...
Na różniastych forach takie teksty można przeczytać od lat, choć patrząc na ostatnie mecze Rafy to faktycznie, emerytura coraz bliżej.
Sebex pisze:Za rok on będzie grał na Olimpiadzie. :]
Ja pierdziu, faktycznie to już 3 lata od Londynu. Dzięki za przypomnienie jak szybko leci czas. Nie lubię Cię.
Po każdej jego przerwie chyba takie głosy są i jak na razie to zawsze wracał i coś wygrywał. :)

Niestety, już minęło dużoooo czasu. Ale wiesz, zawsze możesz mówić, że jesteś jak wino. rotfl
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Rafael Nadal

Miałem czekać do 8 marca z wrzuceniem tej foty, ale co tam...
SPOILER:
:D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Rafael Nadal

Obrazek
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Rafael Nadal

napalm pisze:Obrazek
To Ci się udało. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Rafael Nadal

wyczesany pisze:Miałem czekać do 8 marca z wrzuceniem tej foty, ale co tam...
SPOILER:
:D
Piękna pocieszka :!tng!: do beznadziejnej drabinki :wink: .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Rafael Nadal

Na cieniu widać że tam nic nie ma. :]
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Rafael Nadal

Rafa rozpoczął dziś promocję i nabór do swojej akademii tenisowej, w lipcu 2016 startują.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
fusette
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 193
Rejestracja: 23 sty 2013, 01:26

Re: Rafael Nadal

Tenisówka pisze:Rafa rozpoczął dziś promocję i nabór do swojej akademii tenisowej, w lipcu 2016 startują.
Kończy karierę na RG i odpuszcza Rio?
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rafael Nadal

fusette pisze:
Tenisówka pisze:Rafa rozpoczął dziś promocję i nabór do swojej akademii tenisowej, w lipcu 2016 startują.
Kończy karierę na RG i odpuszcza Rio?
Nie sądzę. Akademia to jedno, a osobista kariera to drugie. Nawet gdyby Rafa postanowił zakończyć karierę przed Rio - to nie z powodu akademii.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”