Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Agnieszka Radwańska

Gemset pisze:A może konkurs na mistera forum,
wklejajcie zdjęcia i notki o swoich zainteresowaniach, osiągnięciach.
Zaczynaj, będę zaraz za Tobą. rotfl
Vivid pisze:Tylko nie koguta, kurę, bo jak z kogutem polegnie to będzie wstyd. Gary jest mały bo mały, ale facet.
Nie rozumiem Twojej logiki. Właśnie koguta, a nie kurę, bo jak polegnę z babą (kurą), to będzie wstyd, z kogutem to nie problem, wszystko zostanie wśród samców. rotfl
Vivid pisze:1. Na pytanie czemu trenuje w Krakowie zamiast jak inni jeździć do akademii na świecie i trenować na nawierzchniach i piłkami na jakich i jakimi będą grane najbliższe turnieje odpowiedziała, że przecież siatka wszędzie wisi na tej samej wysokości i kort ma ten sam wymiar ...
A ja swego czasu jak głupi męczyłem się na Spójni, choć nienawidziłem tamtych kortów i grałem nielubianymi Tretornami, żeby się ograć przed turniejami GPW. :/
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Agnieszka Radwańska

Gary pisze:
Vivid pisze:Tylko nie koguta, kurę, bo jak z kogutem polegnie to będzie wstyd. Gary jest mały bo mały, ale facet.
Nie rozumiem Twojej logiki. Właśnie koguta, a nie kurę, bo jak polegnę z babą (kurą), to będzie wstyd, z kogutem to nie problem, wszystko zostanie wśród samców. rotfl

Fakt, nie rozumiesz. :P
To z sympatii ... i realizmu. :P
W starciu z kogutem to pierzasty byłby bitym faworytem ze względu na przewagę wagową, dlatego lepiej wystawić Cię na kurę. Poza tym kwestia wejścia Ci na ambicję - no baby byś nie pokonał? :D
Gary pisze:A ja swego czasu jak głupi męczyłem się na Spójni, choć nienawidziłem tamtych kortów i grałem nielubianymi Tretornami, żeby się ograć przed turniejami GPW. :/
A jak Ci mówiłem, że jesteś amatorem to nie wierzyłeś. ;)
Widzisz teraz, Babolat w termosragu i szczupła sylwetka jeszcze Radwańską Cię nie czyni, musisz się postarać. rotfl

Czy tu padła propozycja zrobienia forumowego tzw. "roastu"? :twisted:
Tak, od razu by wyszło kto tu ma dystans do siebie i do innych.
Bo roast trzeba i umieć przyjąć ale i wykonać. ;) Tu wszyscy uczestnicy dają świadectwo siebie ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Agnieszka Radwańska

Gary pisze:
kolt pisze: Wątek ewoluuje. Ja nie mogę się doczekać kiedy dojdziemy do wspomnianych wcześniej torebek. Tam powinno się dopiero rozkręcić.
Śmiało, zacznij temat torebek, skoro tak bardzo nie możesz się doczekać. :D
Nie śmiał bym odbierać tego honoru hokejowi, szczególnie po tym:
hokej pisze: A to nie jest forum o tenisie i zawodnikach tej dyscypliny? I to nie jest temat zawodniczki? To o czym, Twoim zdaniem, możemy pisać - o torebkach LV?
Nie mniej nie mogę się doczekać, może nawet fotki będą. :)
Gemset pisze:
hokej pisze:
kolt pisze: Wątek ewoluuje. Ja nie mogę się doczekać kiedy dojdziemy do wspomnianych wcześniej torebek. Tam powinno się dopiero rozkręcić.
Czas start.
Może wyjątkowo na tym się znacie.
Wiadomo. Codziennie popylam z torebką po mieście. Rakiety i sprzęt do tenisa też da się w nie upchnąć. I do tego te kolory, idealnie pasujące do koronkowych rajstop. Polecam.

EDIT:
Co do mistera to mam foty z meczu z wyczesem, zgłaszam go do challengu. :D
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Agnieszka Radwańska

kolt pisze: Wiadomo. Codziennie popylam z torebką po mieście. Rakiety i sprzęt do tenisa też da się w nie upchnąć. I do tego te kolory, idealnie pasujące do koronkowych rajstop. Polecam.
... że niby tak...?
SPOILER:
rotfl
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Agnieszka Radwańska

keicam pisze: ... że niby tak...?
SPOILER:
rotfl
EDzia nie wkurzaj ... :P
Kiedyś popylał po forum z takim awatarem przez chyba dwa tygodnie jak przerżnął ze mną jakiś zakład. :)
Ale mało brakowało i to bym był ja ... ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Agnieszka Radwańska

Gemset pisze:A może konkurs na mistera forum,
wklejajcie zdjęcia i notki o swoich zainteresowaniach, osiągnięciach.
Pytań na inteligencję nie będzie.
Jakieś jabłko dla Najpiękniejszego? :wink:
I kto was będzie oceniać, Piękni? rotfl
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Agnieszka Radwańska

Majorka pisze:Jakieś jabłko dla Najpiękniejszego? :wink:
I kto was będzie oceniać, Piękni? rotfl
Wielu z nas jest dobrze "udokumentowanych" na TF-ach, więc jaki Gary jest każda widzi. ;)
Ale może Wy się nam ... objawicie? :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Agnieszka Radwańska

Vivid pisze:
Majorka pisze:Jakieś jabłko dla Najpiękniejszego? :wink:
I kto was będzie oceniać, Piękni? rotfl
Wielu z nas jest dobrze "udokumentowanych" na TF-ach, więc jaki Gary jest każda widzi. ;)
Ale może Wy się nam ... objawicie? :P
My się nie "puszymy". :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Agnieszka Radwańska

Majorka pisze:
Gemset pisze:A może konkurs na mistera forum,
wklejajcie zdjęcia i notki o swoich zainteresowaniach, osiągnięciach.
Pytań na inteligencję nie będzie.
Jakieś jabłko dla Najpiękniejszego? :wink:
I kto was będzie oceniać, Piękni? rotfl
Oczywiście musi być przeprowadzony casting na oceniające. Kilka regulaminowych zdjęć, w tym jedno w kuchni, pytania z wiedzy tenisowej, na koniec weryfikacja fh i bh. Sądziłem, że to oczywiste.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Agnieszka Radwańska

kolt pisze:
Majorka pisze:
Gemset pisze:A może konkurs na mistera forum,
wklejajcie zdjęcia i notki o swoich zainteresowaniach, osiągnięciach.
Pytań na inteligencję nie będzie.
Jakieś jabłko dla Najpiękniejszego? :wink:
I kto was będzie oceniać, Piękni? rotfl
Oczywiście musi być przeprowadzony casting na oceniające. Kilka regulaminowych zdjęć, w tym jedno w kuchni, pytania z wiedzy tenisowej, na koniec weryfikacja fh i bh. Sądziłem, że to oczywiste.
Wszystko odwrotnie - wasze zdjęcia. Wasz bh i fh i wasze,Panowie, zdjęcie w kuchni - koniecznie w fartuszku rotfl Potem ankieta - czy pan nr 1, 2 czy 3?
Dobra - koniec. Wystarczy tej zabawy - ciągnięta w nieskończoność staje się tylko marnym dowcipem.
Choć w Paryżu dalej leje... i nie można popatrzeć na boską Agnieszkę live. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Agnieszka Radwańska

Majorka pisze: Choć w Paryżu dalej leje... i nie można popatrzeć na boską Agnieszkę live. :wink:
Muszę dziś być w domu i popatrzyłem...

Koszmar jakiś, wyraz twarzy wkurzonego mopsa*, zagrania na poziomie mojej ligi tenisowej, słowem - zacząłem kibicować Pironkowej, bo gracz grający dziś jak Radwańska nie powinien być na tym etapie żadnego turnieju WTA, nie mówiąc o WSie (choć WS to ITF :) ).


*
http://i.imgur.com/TZ4nT.jpg?1
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Agnieszka Radwańska

Rozumiem, że Djokovic też nie powinien grać w ATP, bo przecież w Twojej lidze tenisowej grają lepiej?

Naprawdę, czasem jak tutaj się coś przeczyta, to klapki spadają....
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Agnieszka Radwańska

Też bym się wkurzył - zamiast pochodzić po Paryżu po sklepach kazali grać w mżawce!!!???
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Agnieszka Radwańska

Nie jestem też fanem sfochanych zawodniczek, ale na litość, w tej sytuacji trzeba zrozumieć zawodników. Nikt się nie zabije przed WImbledonem i IO na mączce bo organizatorzy są idiotami. Zawodnicy z czuba będą się oszczędzać, żeby uniknąć kontuzji. Nie ma takiej rzeczy, która usprawiedliwia grę w deszczu i nie będzie.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Agnieszka Radwańska

SevenUP pisze:Nie jestem też fanem sfochanych zawodniczek, ale na litość, w tej sytuacji trzeba zrozumieć zawodników. Nikt się nie zabije przed WImbledonem i IO na mączce bo organizatorzy są idiotami. Zawodnicy z czuba będą się oszczędzać, żeby uniknąć kontuzji. Nie ma takiej rzeczy, która usprawiedliwia grę w deszczu i nie będzie.
Myślę, że akurat IO to zawodnicy średnią się przejmują, może oprócz tych, którzy mają aspiracje je wygrać, a nie mają ich w kolekcji jak Fed i Djoko.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Agnieszka Radwańska

Gary pisze:
SevenUP pisze:Nie jestem też fanem sfochanych zawodniczek, ale na litość, w tej sytuacji trzeba zrozumieć zawodników. Nikt się nie zabije przed WImbledonem i IO na mączce bo organizatorzy są idiotami. Zawodnicy z czuba będą się oszczędzać, żeby uniknąć kontuzji. Nie ma takiej rzeczy, która usprawiedliwia grę w deszczu i nie będzie.
Myślę, że akurat IO to zawodnicy średnią się przejmują, może oprócz tych, którzy mają aspiracje je wygrać, a nie mają ich w kolekcji jak Fed i Djoko.
A no właśnie, mam w ogóle wrażenie, że całe IO to zyskało na prestiżu w...2012 roku, w tym sensie, że zaczęto o tym rozmawiać, że jest to ważna impreza itp...Być może to zresztą zasługa Federera, którego Igrzyska ani w 2004 ani 2008 specjalnie nie interesowały i porażki w nich nie robiły na nim żadnego wrażenia. Jestem w 100% przekonany, że dla Djokovica sto razy ważniejsze jest RG niż IO, a Federer mając do wyboru pomiędzy Wimbledonem a właściwie to którymkolwiek WSem a Igrzyskami to i tak wybrałby to co wygrał 7(17) razy. Zresztą z punktu widzenia kibica Federera zdecydowanie bardziej bym chciał jeszcze jednego Wielkiego Szlema Rogera niż złoto na IO. Mam zresztą z IO niemały problem, sam nie wiem jak je klasyfikować, bo, że za Wielkimi Szlemami to wiadomo, ale czy na poziomie Mastersa czy ponad, na poziomie WTF czy ponad. Rafael Nadal mimo wielu podejść WTF nie wygrał ani razu, Sampras i Federer i Novak Mistrzami Olimpijskimi nie byli, ale we wspomnianym turnieju zwyciężali 5-6 razy.
Awatar użytkownika
Animal
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2016, 14:33

Re: Agnieszka Radwańska

No to dyskusję o wygrywaniu WS możemy odłożyć do Wimbledonu... 6:2, 3:6, 3:6.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Agnieszka Radwańska

Tej pani tradycyjnie, na szczęście ;), dziękujemy. :)

Niemniej granie w takich warunkach zakrawa na kpinę i skandal. :(
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Agnieszka Radwańska

100 miejsc w rankingu. ;)

"Inny" tenis przegrał z ciężkimi piłkami. :(
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Agnieszka Radwańska

SevenUP pisze:Rozumiem, że Djokovic też nie powinien grać w ATP, bo przecież w Twojej lidze tenisowej grają lepiej?

Naprawdę, czasem jak tutaj się coś przeczyta, to klapki spadają....
????????????

Słuchaj uchem, a nie brzuchem. :)

W drugim secie Radwańska zagrała niezwykle słabo i gry na tak niewiarygodnie niskim poziomie nie chcę widzieć w żadnym turnieju, a już na pewno nie w WS.

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”