Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Agnieszka Radwańska

Jakuboto pisze:I to wszystko przez zbyt czułe mikrofony. Ach ta technologia.
A jak by powiedziała f### to by był mniejszy zamęt zapewne.
W obcym języku mniej razi jakoś.
Jak Federer biega po korcie z f..k na ustach to mi nie przeszkadza :wink: , ale jakby biegał i co chwilę wołał ja p....le - to bym już nie była taka liberalna.
rogdar pisze:Ja również święty nie jestem ale zamiast soczystego ku.. ma.. mówię kuźwa.
A ja "kuźwy" bardzo nie lubię - za to tradycyjne :wink: ku... m.ć jest moim ulubionym przekleństwem, byle nie zastępowało przecinka :wink: .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Agnieszka Radwańska

Mi to osobiście nie przeszkadza. Może przez to, że trenując futbol amerykański.... nie jest to najłagodniejszy sport i takie rzucanie przekleństwami jest na porządku dziennym. Ale tam jest agresja, kontakt i dużo "naładowanych" facetów.
Jednak wiem, że sport to sport. Są emocje, stres i jak coś nie wychodzi to się człowiek zaczyna denerwować. Niezależnie czy to futbol, siatkówka czy tenis. :) Jest to, że tak powiem normalne. Da się przeczytać z ruchu ust i widać, że taki Rafa, Roger, Murray itd. nie mówią: "Kurczak Maciek" tylko nie cackają się i mówią przekleństwa.
Czy pochwalam? Nie.
Czy potępiam? Nie.
To tylko ludzie i do tego poddani potężniej presji.
Awatar użytkownika
rogdar
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 maja 2013, 12:02
Lokalizacja: Dziki Wschód, lubelskie

Re: Agnieszka Radwańska

rogdar pisze:Ja również święty nie jestem ale zamiast soczystego ku.. ma.. mówię kuźwa.
A ja "kuźwy" bardzo nie lubię - za to tradycyjne :wink: ku... m.ć jest moim ulubionym przekleństwem, byle nie zastępowało przecinka :wink: .
Tylko że ja używam tego przekleństwa tylko w sytuacjach ekstremalnych, gdzie nie bardzo mogę sobie soczyście przekląć właśnie np. na korcie. Już sobie wyobrażam miny ludzi na korcie po soczystej wiązce. Trener może by mnie z kortu nie wyrzucił, ale uwagę i ostrzeżenie dostałbym na pewno. Tenis jest dla mnie grą dżentelmeńską i pewne standardy zachowania się trzeba trzymać. To nie piłka nożna. Tam przeklinanie jest normą i nikt nawet uwagi na to już nie zwraca.
"Nie spędziłem zbyt dużo czasu w swoim kraju po tej wygranej. To były dwa dni i dwie noce świętowania... Naszym celem były trzy. Jednak po drugim dniu wylądowaliśmy w szpitalu."- N. Djokovic po świętowaniu wygranej Serbii w Davis Cup 2010.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Agnieszka Radwańska

Artlight pisze:Jest prosta zasada: kto bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem.

Wyczes pisał powyżej, że on nie przeklina, więc w moim odczuciu ma prawo krytykować. Ja niestety całkiem inaczej, więc nie śmiem czepiać się panny Radwańskiej w tym temacie. Najpierw powinienem wyczyścić własne podwórko...
To może ja spróbuję. :D
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Agnieszka Radwańska

Basic pisze:
Artlight pisze:Jest prosta zasada: kto bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem.

Wyczes pisał powyżej, że on nie przeklina, więc w moim odczuciu ma prawo krytykować. Ja niestety całkiem inaczej, więc nie śmiem czepiać się panny Radwańskiej w tym temacie. Najpierw powinienem wyczyścić własne podwórko...
To może ja spróbuję. :D
Uśmiałem się Krzychu, uśmiałem... :::gd:::.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Agnieszka Radwańska

TomPL pisze:
matek20 pisze:Pozdro dla wszystkich co uważają, że Radwańska pokazała swoje prostactwo przez przekleństwa. rotfl Większego idiotyzmu nigdy nie słyszałem. Każdy przeklina, nie ma świętych. Murray nieraz strzeli fucka, Nadal pute, Roger pewnie też swoje puści, Djoko coś po serbsku. Ale nie, przecież Radwańska jest najgorsza. Jakie to polskie :tired:
Dziękuje za pozdrowienia. :]
Nikt nie pisał, że Radwańska najgorsza. Inni, powiedzmy większość, jak pisze Vivid, tacy sami.
Ale to tak jak z politykami - dopóki ich nie nagrali pod stołem, to dla ludu są/byli, z pewnymi wyjątkami oczywiście, inteligentnymi i kulturalnymi ludźmi, którzy w sejmie do mikrofonu nie klną. A jak się któremu coś wymknie, jakieś o k..."albo np. "spieprzaj dziadu" to całą kulturalna otoczka znika i okazuje się, że normalny człowiek "z ludu", który nie dorósł do wysokich publicznych stanowisk. I to samo miałem na myśli z Radwańską - niech klnie w szatni albo na treningu, niech z siostrą lub ojcem rzuca ku**ami ale nie na korcie w Wimbledonie przy asyście mikrofonów. :::bd::
Tak, to buractwo. Tak moim zdaniem mnie to zawstydza. Tak to kieruje winę za nieudane zagrania nie tam gdzie ona jest.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Agnieszka Radwańska

Basic, Ty nie bluzgasz, tylko torby kopiesz albo rakietami miotasz, a to już nie to samo ... :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Agnieszka Radwańska

Vivid pisze:Basic, Ty nie bluzgasz, tylko torby kopiesz albo rakietami miotasz, a to już nie to samo ... :D
Niech i tak będzie :rolleyes: :) .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Agnieszka Radwańska

Kasik pisze: Jezu, nie demonizujmy... Wkurzyła się i przeklęła. Naprawdę zlekceważyła tym rodaków? rotfl
Litości...
W języku zrozumiałym dla ogółu :wink: naraża się na karę sędziowską, śmieszność wśród kibiców na całym świecie.
Po polsku bluzgając, ryzykuje że ją usłyszy i zrozumie "kilku" fanatyków żeńskiego tenisa w polskim wydaniu. Ryzyko niewielkie, międzynarodowy "image" na tym nie ucierpi.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Agnieszka Radwańska

Cholera, z Murraya to się chyba śmieją nawet na Marsie... . :]
Czy nam się to podoba, czy nie, to jest rzeczywistość. Rzut mięsem sporadyczny, w momencie dużego napięcia, gry o wszystko i przede wszystkim do siebie - co w tym burackiego? Wolałbym stokrotnie jednego f..a w secie, niż permanentne wycie Szarapowej. Oglądałem Rosjankę wczoraj bez komentarza, z oryginalnym dźwiekiem z kortu i to było nie do wytrzymania.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
tkpp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 12 mar 2013, 10:42

Re: Agnieszka Radwańska

keicam pisze:
Kasik pisze: Jezu, nie demonizujmy... Wkurzyła się i przeklęła. Naprawdę zlekceważyła tym rodaków? rotfl
Litości...
W języku zrozumiałym dla ogółu :wink: naraża się na karę sędziowską, śmieszność wśród kibiców na całym świecie.
Po polsku bluzgając, ryzykuje że ją usłyszy i zrozumie "kilku" fanatyków żeńskiego tenisa w polskim wydaniu. Ryzyko niewielkie, międzynarodowy "image" na tym nie ucierpi.
I tu się mylisz. Zapytaj jakiegokolwiek Anglika jakie słowo zna po Polsku. Rodacy na wyspach już się o to zatroszczyli aby była to k###a.
Kroton
Nowy
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 11 mar 2014, 20:57

Re: Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska nie klnie, nie poci się, nie puszcza bąków...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Agnieszka Radwańska

tkpp pisze:I tu się mylisz. Zapytaj jakiegokolwiek Anglika jakie słowo zna po Polsku. Rodacy na wyspach już się o to zatroszczyli aby była to k###a.
A Tobie się wydaje, że na świecie angielskie/amerykańskie słowo "f..k" to jest kompletnie nieznane? ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
tkpp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 12 mar 2013, 10:42

Re: Agnieszka Radwańska

Twoje spostrzeżenie jest w jakiś sposób powiązane z tym co napisałem?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Agnieszka Radwańska

tkpp pisze:Twoje spostrzeżenie jest w jakiś sposób powiązane z tym co napisałem?
Tak, w krajach gdzie angielski nie jest natywny słowo f..k jest powszechnie znane, więc nasz k...a na Wyspach też jakoś nie "odstaje". ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: Agnieszka Radwańska

Blamaż sezonu w wykonaniu Agnieszki w dniu wczorajszym. Prowadziła z Halep 6:0 3:3 (30:0) własne podanie. Do tego momentu wszystko jej wychodziło. Tak przestraszyła się wyniku, że zaczęła ładować wszystko w siatkę i mecz oddała 6:0 3:6 1:6. A przepraszam, przebudziła się w 3 secie przy stanie 0:5 - zaserwowała 3 asy co dało jej honorowego gema.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Agnieszka Radwańska

Jaki blamaż?! Zwykła ... BABA. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Agnieszka Radwańska

Jakie kiecki takie wyniki? :::jezor::: :lol:
Przynajmniej smok się cieszy, pańcia w domu to są spacerki. Wisła wyschła, taplać się nie ma w czym, przynajmniej łąkę pozwiedzają. Radwańskiej też się dobrze trawa kojarzy, Wimbla przecież lubi. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Agnieszka Radwańska

Vivid pisze:Jakie kiecki takie wyniki? :::jezor::: :lol:
Przynajmniej smok się cieszy, pańcia w domu to są spacerki. Wisła wyschła, taplać się nie ma w czym, przynajmniej łąkę pozwiedzają. Radwańskiej też się dobrze trawa kojarzy, Wimbla przecież lubi. ;)
A żeby było troszkę śmieszniej to Szarapowa się wycofała i droga do półfinału stoi otworem. rotfl
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Agnieszka Radwańska

Chyba stała. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”