Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Agnieszka Radwańska

Jednemu wiatr przeszkadza mniej, drugiemu bardziej... zapytajcie Berdycha. ;)
Aga miała 48 winnerów :).
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Agnieszka Radwańska

bugaloo pisze:Jednemu wiatr przeszkadza mniej, drugiemu bardziej... zapytajcie Berdycha. ;)
Każdy ma swój własny poziom tłumaczenia się, czy zwalania na zielone ludki. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Agnieszka Radwańska

" ...Ku**a jego mać..." okrzyk w przegranym meczu z Niculescu, oraz
"...Ku**a, ten je**ny wiatr..." w meczu z Jankovic, wykrzyczane na cały głos.

Co sądzicie o takim zachowaniu?
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Agnieszka Radwańska

Prostactwo i tyle, ale ja mimo mieszkania blisko podstawówki i gimnazjum ciągle jestem przewrażliwiony na wulgaryzmy, może dlatego, że sam nie przeklinam.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Agnieszka Radwańska

Mnie jakoś to nie rusza, Radwańska aniołkiem nie jest i nigdy się na niego pisała a przeklnąć zdarzyć może się każdemu, Roger w trakcie meczu z Wawrinką w Paryżu krzyknął naprawdę głośno "f###" i czy ktokolwiek w ogóle poruszył ten temat?
Coś mi się wydaje, że gdybym grał w tenisa to rzucałbym tego typu słowami równie często co Radwańska, ja jednak generalnie nerwowy...

Nie jest jednak tak, że to pochwalam, sam staram się pilnować.
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Agnieszka Radwańska

wyczesany pisze:Prostactwo i tyle, ale ja mimo mieszkania blisko podstawówki i gimnazjum ciągle jestem przewrażliwiony na wulgaryzmy, może dlatego, że sam nie przeklinam.

Mam podobne odczucia. Przykro się tego słucha. Nasz "eksportowy duet" JJ Isia oglądam z obawą, co znowu "sympatycznego" powiedzą. :(
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Agnieszka Radwańska

keicam pisze:
wyczesany pisze:Prostactwo i tyle, ale ja mimo mieszkania blisko podstawówki i gimnazjum ciągle jestem przewrażliwiony na wulgaryzmy, może dlatego, że sam nie przeklinam.
Mam podobne odczucia. Przykro się tego słucha. Nasz "eksportowy duet" JJ Isia oglądam z obawą, co znowu "sympatycznego" powiedzą. :(
Mnie to nie rusza, w tenisie gra się na swój koszt, a nie dla kraju (z rzadkimi wyjątkami). Choć jeśli dwóch najlepszych bez oporów rzuca mięsem to pozwala na domysły na temat reszty. Z dziesiątej strony, Kubot chyba jest całkiem lubiany?
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Agnieszka Radwańska

Wczoraj Karolina w trakcie meczu z Muguruzą po uwagach Wożniackiego odburknęła mu: pieprz się! Komentatorka na 2-3 minuty zaniemówiła, może przypadkiem. :]
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Agnieszka Radwańska

wyczesany pisze: Mnie to nie rusza, w tenisie gra się na swój koszt, a nie dla kraju (z rzadkimi wyjątkami). Choć jeśli dwóch najlepszych bez oporów rzuca mięsem to pozwala na domysły na temat reszty. Z dziesiątej strony, Kubot chyba jest całkiem lubiany?
Mój patriotyzm polega na tym, że trzymam za nich kciuki. Mimo wszystko. I jakoś tak mi głupio później... Bo puszczając wiązki po naszemu lekceważą głównie naszych rodaków.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Kasik
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 399
Rejestracja: 6 lut 2013, 08:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Agnieszka Radwańska

keicam pisze:Bo puszczając wiązki po naszemu lekceważą głównie naszych rodaków.
Jezu, nie demonizujmy... Wkurzyła się i przeklęła. Naprawdę zlekceważyła tym rodaków? rotfl
Litości...
Jeśli ktoś w ogóle nie przeklina, to podziwiam, są chwile, gdy człowiek pełen emocji wykrzyknie "k.." no i przynajmniej wiem już, że jest człowiekiem a nie cyborgiem. Oczywiście nie mówię o przeklinaniu dla samego przeklinania, raczej o takim sytuacyjnym od czasu do czasu.
Co do JJ, to się nie wypowiadam, bo to jest buc nad buce, chociaż chciałam bardzo mieć takiego polskiego idola tenisowego(FACETA). Ale skutecznie od siebie odpycha i same przekleństwa tu niewiele zmieniają, całokształt jego zachowania jest do bani. :-| ;(
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Agnieszka Radwańska

Jest prosta zasada: kto bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem.

Wyczes pisał powyżej, że on nie przeklina, więc w moim odczuciu ma prawo krytykować. Ja niestety całkiem inaczej, więc nie śmiem czepiać się panny Radwańskiej w tym temacie. Najpierw powinienem wyczyścić własne podwórko...
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: Agnieszka Radwańska

Czepiacie się, w jej ustach to brzmi słodko. :D
Awatar użytkownika
Nolan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 313
Rejestracja: 28 paź 2010, 16:46

Re: Agnieszka Radwańska

Czasami zdarzają się takie mecze, gdy to co zwykle jest opanowane i mogę na to liczyć nie wychodzi totalnie.

W takie dni niestety czasami zdarzy mi się powiedzieć coś mocniejszego. Zdaję sobie sprawę, że jest to niewłaściwe ale emocje robią swoje.

Generalnie staram się zachowywać dobrze. :angel:

Nie chcę Agi tłumaczyć ale jednak trochę rozumiem - byle nie zdarzało się zbyt często, a było jedynie wyjątkiem od reguły.
Żeby pokonać przeciwnika trzeba najpierw pokonać samego siebie.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Agnieszka Radwańska

Bongos pisze:Czepiacie się, w jej ustach to brzmi słodko. :D
Słoma z butów jej wychodzi, a nie słodko. :/
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Agnieszka Radwańska

To teraz znajdźmy tenisistę lub tenisistkę, który nigdy nie zachował się źle na korcie, powodzenia! rotfl (oczywiście z czołówki)
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: Agnieszka Radwańska

Pozdro dla wszystkich co uważają, że Radwańska pokazała swoje prostactwo przez przekleństwa. rotfl Większego idiotyzmu nigdy nie słyszałem. Każdy przeklina, nie ma świętych. Murray nieraz strzeli fucka, Nadal pute, Roger pewnie też swoje puści, Djoko coś po serbsku. Ale nie, przecież Radwańska jest najgorsza. Jakie to polskie. :tired:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Agnieszka Radwańska

Nie pochwalam, ale w 100% rozumiem. To jest wysiłek i stres, to są młodzi ludzie, nerwy puszczają. Nie widzę w tym problemu, choć oczywiście wolę jak "mięsem" się nie ciska. Poza tym inni też bluzgają, tylko oczywiście inaczej odbieramy "kur..." a inaczej "f..k", a przecież to jedno i to samo ...

Osobiście korty zawsze uważałem za swoistą enklawę i to jedyne miejsce gdzie zamiast "k..." mówię "kurde" czy zamiast "ja pierd..." mówię "ja piłuję/ja pierniczę". A normalnie święty nie jestem, tzw. "mięsem" ciskam jak jest powód :angel: , lub okazja :twisted:

Keicam, a Ty smoka lepiej pilnuj, widziałem trawę na Wimblu, tenisiści tak nie wydeptali, pewnie po nocy Radwańska bydlę wypuściła i zeżarł na krzywy ryj! rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Agnieszka Radwańska

matek20 pisze:Pozdro dla wszystkich co uważają, że Radwańska pokazała swoje prostactwo przez przekleństwa. rotfl Większego idiotyzmu nigdy nie słyszałem. Każdy przeklina, nie ma świętych. Murray nieraz strzeli fucka, Nadal pute, Roger pewnie też swoje puści, Djoko coś po serbsku. Ale nie, przecież Radwańska jest najgorsza. Jakie to polskie :tired:
Dziękuje za pozdrowienia. :]
Nikt nie pisał, że Radwańska najgorsza. Inni, powiedzmy większość, jak pisze Vivid, tacy sami.
Ale to tak jak z politykami - dopóki ich nie nagrali pod stołem, to dla ludu są/byli, z pewnymi wyjątkami oczywiście, inteligentnymi i kulturalnymi ludźmi, którzy w sejmie do mikrofonu nie klną. A jak się któremu coś wymknie, jakieś o k..."albo np. "spieprzaj dziadu" to całą kulturalna otoczka znika i okazuje się, że normalny człowiek "z ludu", który nie dorósł do wysokich publicznych stanowisk. I to samo miałem na myśli z Radwańską - niech klnie w szatni albo na treningu, niech z siostrą lub ojcem rzuca ku**ami ale nie na korcie w Wimbledonie przy asyście mikrofonów. :::bd::
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Agnieszka Radwańska

I to wszystko przez zbyt czułe mikrofony. Ach ta technologia.
A jak by powiedziała f### to by był mniejszy zamęt zapewne.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
rogdar
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 maja 2013, 12:02
Lokalizacja: Dziki Wschód, lubelskie

Re: Agnieszka Radwańska

Ja również święty nie jestem ale zamiast soczystego ku.. ma.. mówię kuźwa. Emocje ulegają rozładowaniu a słowo chyba już nie jest tak wulgarne. Generalnie nie czepiałbym się aż tak bardzo, że Agnieszce się wyrwało. To są olbrzymie emocje i stres. Jelena też soczyście skowronkami rzucała tyle że po serbsku, o innych gwiazdach nie wspomnę. Oczywiście nie pochwalam tego zachowania bo tam są tysiące ludzi a wśród nich dzieci i nie chciałbym żeby brały przykład z takiego zachowania.
"Nie spędziłem zbyt dużo czasu w swoim kraju po tej wygranej. To były dwa dni i dwie noce świętowania... Naszym celem były trzy. Jednak po drugim dniu wylądowaliśmy w szpitalu."- N. Djokovic po świętowaniu wygranej Serbii w Davis Cup 2010.

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”