Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Roger Federer

Jurek Kiler pisze:Taki Federer to ma raczej samych przyjaciół można powiedzieć, absolutny ambasador sportu i tenisa, Lance się tak naprawdę chowa przy Szwajcarze pod względem medialności, marketingu i wielbienia, tak samo zresztą jest z kolarstwem przy tenisie. Można więc przypuszczać, że w razie wpadki jemu faktycznie by włos z głowy mógł nie spaść, bo tenis jako dyscyplina mogłaby wręcz upaść. Oczywiście to takie luźne przypuszczenie co by się stało gdyby był na dopingu i by wpadł, bo w nielegalny doping Federera w ogóle nie wierzę, on raczej taki jaki jest przedstawiany to taki po prostu jest w rzeczywistości i jego zdrowotne problemy w rzeczywistości mają niestety miejsce. Każde serie się kończą, 65 startów w Wielkim Szlemie to po prostu coś niezwykłego, a biorąc pod uwagę, że dla Rogera to "tylko" French Open to można było przypuszczać, że Szwajcar bez większego żalu odpuści sobie ten turniej. Obstawiam, że gdyby to był Wimbledon to by wystartował.
Przyjaciół?, nie sądzę. To jest świat wielkich pieniędzy i to ich trzyma razem - interes. Tam, jak wszędzie, są ludzie którzy zazdroszczą, po cichu nienawidzą, życzą źle - tylko te pieniądze...Teoretycznie zakładając, że coś by mu znaleźli - jestem przekonana, że zrobiono by wszystko, żeby sprawę wyciszyć.
Czytając wywiady z różnymi ludźmi którzy w życiu , na różnych polach odnieśli spektakularne sukcesy można poczytać o "przyjaźniach"...
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Roger Federer

Tak, przyjaciel to może złe określenie, tych poznaje się w biedzie. Chodziło mi raczej o to, że Szwajcar to człowiek, któremu chyba nikt źle nie życzy. To miałem na myśli, choć z tym się również nie zgadzamy. :P

No ale w sumie to bez znaczenia. Fed się kuruje, mamy Roland Garros a my tam dywagujemu o dopingu u schyłku kariery Szwajcara do którego nie ma podstaw i kiedy już dawno nie wygrywa, a czego więc nie robiliśmy kiedy zaczął dominować w tourze i robił to przez kolejnych kilka lat.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Roger Federer

Wszystko co piszecie o dopingu - to spekulacje. Może tak - może nie. Biorą - nie biorą. Nie do udowodnienia dopóki nie zostanie udowodnione. :wink:
Ale spiskujecie w przypadku każdej kontuzji. (:] Tak jakby ci faceci nie mieli nóg, pleców, nadgarstków, kolan. A mają chyba, co? Czy są z żelaza? Może jednak czasem kontuzja jest kontuzją? Ból bólem?

Wracając do Federera. Można kochać wygrywać - ale frajerstwem byłoby podkładać się u schyłku kariery. Przed nim lata odcinania kuponów od swojej sławy i zbudowanego wizerunku najlepszego w historii. I myślicie, że poświęciłby to dla jeszcze jednego szlema? Nawet gdyby on był nienormalny - to Mirka mocno stąpa po ziemi.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Roger Federer

Oj Majorka ;)
A czy Ty myślisz, że Mirka tak o wszystkim wie? Jest to bardzo prawdopodobne, ale nie pewne ... ;)
Tak jak napisałem, poczucie bezkarności, bycia ponad, utrata czegoś i chęć odzyskania, choćby na chwilę, na ten ostatni moment, to rodzi irracjonalność zachowań.
Ale oczywiście można tylko spekulować.

Przyjaciele? Jeżeli ktoś twierdzi, że ma ich wielu to pewnie nie ma ich wcale, albo tylko mu się wydaje.
Przyjaciół, takich prawdziwych, to ma się najwyżej kilku. A reszta to lepsi czy gorsi znajomi.
W przypadku ludzi na tzw. świeczniku niestety dla nich większość to tacy wyłącznie interesowni znajomi/"koledzy".
W sumie każdy z nas ma z tym do czynienia. Wystarczy zmienić miejsce zamieszkania a jeszcze lepiej pracy.
Wtedy widać jakie kontakty są szczere i się utrzymują, a jakie nie.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Roger Federer

Jest jedno małe ale, które przeczy tej teorii spiskowej. Mianowicie - gdyby został przyłapany i miał się oczyszczać, to raczej by jednak go nie dopuścili do gry w żadnym turnieju, a on jednak zagrał...
Po drugie, patrząc w kontekście własnej kontuzji nadgarstka (głupie porównanie, wiem) - a ja zakładam jednak że chodzi tylko - i aż o kolano - w jego przypadku - to nawet jeśli lekarze mówią że jest wszystko cacy, to on może mieć urazy psychiczne, które najzwyczajniej odbierają pewność gry. Co było genialnie widać w meczu z Thiemem, całkiem niezłe 3-4 gemy i za chwilę - wyraźnie widać po minie - koniec gry. Twarz powiedziała wszystko. Oby to były plecy, bo jeśli to jest kolano, to faktycznie małe szanse na podniesienie się i ponowne dojście do tak fenomenalnej formy jak w cincy i USO.
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Roger Federer

Jacek, musisz mu wysłać tego linka co mi wysłałeś. :D
Zgadzam się, że jeśli plecy to jedynie pretekst a w rzeczywistości dalej ma problem z kolanen to jego dalsza kariera wisi na włosku.
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Roger Federer

Jurek Kiler pisze:Jacek, musisz mu wysłać tego linka co mi wysłałeś. :D
Zgadzam się, że jeśli plecy to jedynie pretekst a w rzeczywistości dalej ma problem z kolanen to jego dalsza kariera wisi na włosku.
Linka jak linka, ale kolega mnie namawia żeby Rogerowi wysłać kalendarz jaki sobie zrobiłem, bo ten szwajcarski, fundacyjny Rogera się do mojego nie umywa. :-D

Obrazek
Ostatnio zmieniony 23 maja 2016, 13:35 przez Jacek iREM, łącznie zmieniany 1 raz.
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Roger Federer

To dla mnie też taki zrób!
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Roger Federer

Jurek Kiler pisze:To dla mnie też taki zrób!
priva...
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Roger Federer

Jacek iREM pisze:
Jurek Kiler pisze:To dla mnie też taki zrób!
priva...
To dla mnie też... z Djokovicem :D .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Roger Federer

Dziwni jesteście ... kalendarze z facetami sobie robić zamiast z ładnymi, długonogimi kobietami. No ale co kto lubi :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Roger Federer

Prawda? Też tak myślę. :-D
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Roger Federer

Jecek, ale teorii spiskowa nie mówi, że go złapano i płucze, tylko że płucze bo mogą go złapać.
Także założenia są zgoła inne. ;)
OK, starczy tego. :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Roger Federer

To nie zmienia faktu, że starty w Monte-Carlo i Rzymie generalnie pozbawiają te spiskową teorie sensu. No bo po diabła ryzykować?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Roger Federer

Jurek Kiler pisze:To nie zmienia faktu, że starty w Monte-Carlo i Rzymie generalnie pozbawiają te spiskową teorie sensu. No bo po diabła ryzykować?
Bo ten diabeł ubiera się u ... Nike? :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: Roger Federer

Federer zagra w Stuttgarcie (źródło). :::yay::: Ciekawe ile zajmie mu odbudowanie formy, jeśli w ogóle uda mu się wrócić do tego, co prezentował w poprzednim roku. :(
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 lut 2009, 22:37
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Roger Federer

Wierzy ktoś, że Masters Final na koniec sezonu w Londynie odbędzie się bez Rogera? Fed aktualnie 15. w rankingu Race i przez kontuzje sporo pogubił. Fakt, że jeszcze mnóstwo punktów do zdobycia na Wimbledonie, US Open i Igrzyskach Olimpijskich + na sezonie halowym, ale trochę mało miejsca na błędy już jest, a nie wiadomo w jakiej formie wróci na sezon trawiasty teraz.

Swoją droga, Djoko już w maju przekroczył próg punktowy gwarantujący udział (pomijając, że i tak ma wygrane AO), dominacja.
"And let that be a lesson to you all. Nobody beats Vitas Gerulaitis 17 times in a row!" - tennis player, Vitas Gerulaitis, about winning a game against Jimmy Connors after 16 consecutive loses.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Roger Federer

Wszystko zależy od formy i zdrowia, a właściwie to tego drugiego, bo on bez formy ćwiary bez problemu zwykle notuje.
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Roger Federer

Nowa rama czy tylko nowe malowanie???
http://www.Wilson.com/fromfederer
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Roger Federer

Nie wiem, ale po obejrzeniu świetnej reklamówki pod linkiem, który podałeś...

...i tak się jaram!

:)

EDIT:

Z TT wynika, że to chyba jednak tylko nowa farbka (śliczna...:)) w przypadku RF97, podobno będą jakieś kosmetyczne zmiany w PS97S. Nie wiem jak 315g, ale pewnie lada moment ED rozwieje wszystkie nasze wątpliwości.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”