Karola
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 28 gru 2013, 15:31

karjar pisze:Nie wiem, czy było tym, ale ja dziś zauważyłem, że Fed podpisał się na obiektywie (Obi nic personalnego ;)) kamery po meczu z Andersonem lewa ręką. Ciekawe, czy to jednostkowy wypadek? Taka ciekawostka. :)
Już widziałam te doniesienia na Twitterze. Doczytałam, że to co widzimy to odwrócony obraz kamery, można to sprawdzić po znaczku Nike na koszulce. ;)
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re:

Karola pisze:
karjar pisze:Nie wiem, czy było tym, ale ja dziś zauważyłem, że Fed podpisał się na obiektywie (Obi nic personalnego ;)) kamery po meczu z Andersonem lewa ręką. Ciekawe, czy to jednostkowy wypadek? Taka ciekawostka. :)
Już widziałam te doniesienia na Twitterze. Doczytałam, że to co widzimy to odwrócony obraz kamery, można to sprawdzić po znaczku Nike na koszulce. ;)
Heh, człowiek całe życie się uczy. :)
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Roger Federer

Federer przyjął dziką kartę od organizatorów turnieju w Monte-Carlo, spore zaskoczenie, ostatnio ten turniej regularnie opuszczał. Federer miał ponoć odpowiednio dozować ilość rozgrywanych turniejów i spotkań. Tymczasem gra niemal wszystko jak leci i rozgrywa największą ilość spotkań, postawił także na Davis Cup.
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Roger Federer

Dziwne, że zdecydował się na grę, ale zobaczymy, może coś zmienił i będzie miał jakieś szanse z najlepszymi. Nie pokonał Novaka w IW, więc nie sądzę, że zdarzy się to na mączce. A Rafa to już w ogóle nie do ruszenia.
KoniecTenisa

Re: Roger Federer

Zapewne kwestie rodzinne miały tu decydujący wpływ.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Roger Federer

Że na pampersy potrzebuje?
A może po prostu chodzi o ranking? W perspektywie obrona 600 pkt z Rzymu, może nie chce być poza top 4 podczas Wimbledonu, kto wie...

Przyczyna może być też banalnie prosta - ma dużą ochotę pograć.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Roger Federer

Jurek Kiler pisze:Że na pampersy potrzebuje?
Nie, że się wycofa z innego turnieju, w którym pierwotnie miał grać, gdy urodzi się dziecko. Tak więc to Monte Carlo to tak jakby zamiast któregoś z innych mączkowych turniejów.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Roger Federer

Fedek znowu spodziewa się bliźniąt??? Czy to kaczka dziennikarska? :)
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: Roger Federer

Ja słyszałem, że trojaczki...
21 WS..
Awatar użytkownika
alergia
Weteran
Weteran
Posty: 1582
Rejestracja: 15 lis 2012, 16:29
Lokalizacja: W-wa

Re: Roger Federer

Roger oficjalnie powiedział, że chce być przy rozwiązaniu, bo to najpiękniejsze przeżycie dla ojca.
I ważne dla Mirki.
A czy to będą dwojaczki, trojaczki etc. - jakie to ma znaczenie dla kibiców?
Zagra w MC, a potem odpuści. Jak przyjdzie czas.
Dredy górą!
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Roger Federer

alergia pisze:A czy to będą dwojaczki, trojaczki etc. - jakie to ma znaczenie dla kibiców?
Im więcej tym większe szanse, że urodzi się jego następca :twisted: .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
KoniecTenisa

Re: Roger Federer

Jakuboto pisze:Im więcej tym większe szanse, że urodzi się jego następca :twisted: .
I w końcu zmieni ojca na korcie. rotfl
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Roger Federer

alergia pisze:A czy to będą dwojaczki, trojaczki etc. - jakie to ma znaczenie dla kibiców?
Dla męskiej części żadne, ale moje dziewczyny pieją z zachwytu kiedy oglądają mecz Feda i w trakcie meczu pokazują jak jedna z bliźniaczek ucisza drugą. :-)
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
170779
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 16 lip 2010, 08:06
Lokalizacja: Głogów

Re: Roger Federer

" Autor: Bartosz Gębicz Przegląd Sportowy
Roger Federer może nie zagrać w wielkoszlemowym turnieju na kortach Rolanda Garrosa. Szwajcar opuściłby pierwszy Wielki Szlem od 2000 roku. Jego fani są niepocieszeni.
Mistrz z Bazylei zasygnalizował to w kontekście ciąży i narodzin swego trzeciego dziecka. Federer nie poinformował, kiedy nastąpią, ale wspomniał, że będzie rezygnował z turniejów, gdy zaczną się zbliżać. Nie wykluczył, że wycofa się z Rolanda Garrosa. Byłby to pierwszy od 2000 roku Wielki Szlem, z którego zrezygnuje.
– Czekamy. Moim priorytetem jest obecność podczas porodu. Rozegrałem już w swoim życiu dość meczów. Nieobecność na jednym z turniejów niczego dla mnie nie zmieni – uważa 17-krotny triumfator turniejów wielkoszlemowych. Nie poinformował, czy spodziewa się syna czy córki.
Jego fani już jednak podnoszą alarm. Wielki Szlem bez Federera – tego nikt z kibiców tenisa chyba sobie nie wyobraża
Przerwą w startach można więc wytłumaczyć obecność Rogera w Monte Carlo. Reprezentant Helwetów nie planował początkowo występu na Lazurowym Wybrzeżu, jednak ostatecznie przyjął od organizatorów dziką kartę i zdecydował się na start w Monaco. Zaczął go udanie. W drugiej rundzie pokonał Radka Stepanka 6:1, 6:2, a w kolejnym spotkaniu zmierzy się w czwartek z innym Czechem Lukasem Rosolem. Ten gładko wyeliminował pogromcę Jerzego Janowicza Michaela Llodrę."
RG bez Federera :? , mam nadzieję, że wszystko się tak poukłada, że jednak będzie brał udział ...
Yonex
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Roger Federer

Fedek dał delikatnie do zrozumienia organizatorom turniejów, że oczekuje na "becikowe" ;) .
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
KoniecTenisa

Re: Roger Federer

ppeter pisze:Fedek dał delikatnie do zrozumienia organizatorom turniejów, że oczekuje na "becikowe" ;) .
Hahaha. Ja znam dość przyjemny sposób na przyspieszenie porodu i może Roger z niego skorzysta. :)
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Roger Federer

Fed z Nadalem w połówce, niegdyś byłaby to formalność, teraz ani jeden, ani drugi nie jest pewny. Ale w jakiej formie by Hiszpan nie był, i w jaki sposób się do tej 1/2 doczłapał, a tam spotkał Federera to w wygraną Helweta za nic w świecie nie wierzę.
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Roger Federer

Jurek Kiler pisze:Fed z Nadalem w połówce, niegdyś byłaby to formalność, teraz ani jeden, ani drugi nie jest pewny. Ale w jakiej formie by Hiszpan nie był, i w jaki sposób się do tej 1/2 doczłapał, a tam spotkał Federera to w wygraną Helweta za nic w świecie nie wierzę.
Ja to nie bardzo wierzę że Fedek w tym stanie tak daleko zajdzie. To już pewnie ze dwa trzy tygodnie do porodu... I trudno mu się dziwić.

----------

No i wykrakałem. Fedek się wycofał przed chwilą. Potrzebuje kilku tygodni przy rodzinie.
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Roger Federer

Coś mi się wydaje, że dopiero na RG się pojawi.
marcintenisozo
Orator
Orator
Posty: 507
Rejestracja: 13 paź 2010, 08:27
Lokalizacja: Łódź

Re: Roger Federer

Jeśli zrezygnował z Madrytu to i Rzym pewnie odpuści.
Bez ogrania na RG?

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”