wert141
Nowy
Nowy
Posty: 10
Rejestracja: 22 sie 2009, 22:11
Lokalizacja: Warszawa

Gdzie zdobyć wersje demo rakiet?

Witam.

Pytanie jak w temacie. Dotychczas jedynym miejscem gdzie się z tym spotkałem jest GoSport w Warszawie, ale wybór tam jest żaden. Szukam sklepów fizycznych i/lub internetowych ale w Polsce gdzie można zamówić za kaucją wersje demo sprzętu.
Head Microgel Instinct MP
NTRP - 1.5
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Gdzie zdobyć wersje demo rakiet?

wert141 pisze:Szukam sklepów fizycznych i/lub internetowych ale w Polsce gdzie można zamówić za kaucją wersje demo sprzętu.
Protenis.com.pl
Forehand.pl

O tych dwóch wiem.
adam202
Nowy
Nowy
Posty: 10
Rejestracja: 27 wrz 2009, 19:40

Re: Gdzie zdobyć wersje demo rakiet?

Polecam http://www.protenis.com.pl . Szyba dostawa i profesjonalna obsługa!
wert141
Nowy
Nowy
Posty: 10
Rejestracja: 22 sie 2009, 22:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie zdobyć wersje demo rakiet?

Jestem stałym gościem na ich stronie (protenis) natomiast nigdzie nie chwalą się że oferują wersje Demo. Napisałem maila z zapytaniem w tej sprawie. Zobaczymy co powiedzą. Mają placówkę w Warszawie więc może da się odebrać na miejscu a nie czekać aż poczta doniesie albo nie doniesie. ;)
Head Microgel Instinct MP
NTRP - 1.5
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Gdzie zdobyć wersje demo rakiet?

wert141 pisze:Mają placówkę w Warszawie więc może da się odebrać na miejscu a nie czekać aż poczta doniesie albo nie doniesie. ;)
Można.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
wert141
Nowy
Nowy
Posty: 10
Rejestracja: 22 sie 2009, 22:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie zdobyć wersje demo rakiet?

No i zadzwoniłem tam (protenis), bo na maila nie odpisano. Do wypożyczenia udostępniają tylko niektóre modele Headów, Wilsonów i Tecnifibre.

To co mnie interesuje, czyli Völkl PB8 (nie - bo w ogóle nie prowadzą demosów Völkl) i Head MG Instinct Team (akurat tej nie ma). :? Także łatwo nie jest, ale szukam dalej.
Head Microgel Instinct MP
NTRP - 1.5

Wróć do „Pozostałe”