Wimbledon na www.sts.pl!

sts_logoWłaśnie dziś rozpoczęła się 128. edycja tenisowych zmagań na kortach Wimbledonu. Trzeci w sezonie turniej wielkoszlemowy, rozgrywany tradycyjnie na kortach All England Lawn Tennis and Croquet Club potrwa do 6 lipca. Dwa tygodnie trawiastych zmagań mogą Państwo śledzić na www.sts.pl.

Ubiegłoroczna edycja najstarszego i najbardziej prestiżowego turnieju tenisowego na świecie dostarczyła polskiej publiczności ogromnych emocji. Największymi bohaterami Wimbledonu 2013 roku byli Łukasz Kubot, który dotarł do ćwierćfinału i półfinaliści: Jerzy Janowicz i Agnieszka Radwańska.

Cała wymieniona tutaj trójka, pokusi się o powtórzenie ubiegłorocznego wyniku
w bieżących rozgrywkach. O jak najlepszy wynik powalczą także Urszula Radwańska, Katarzyna Piter, Paula Kania i Michał Przysiężny.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, firma Star-Typ Sport, udostępnia na swojej stronie internetowej transmisje na żywo ze zmagań najlepszych tenisistów świata. Wimbledon na www.sts.pl można oglądać całkowicie za darmo.

Usługa dostępna jest tylko i wyłącznie dla zalogowanych użytkowników serwisu sts.pl bez względu na to czy są aktywnymi graczami. Wystarczy przeprowadzić darmową rejestrację na stronie bukmachera. Może to zrobić każda pełnoletnia osoba, a dodatkowo otrzyma startowy bonus w wysokości do 500 złotych.

Szczegółowy grafik planowanych transmisji jest dostępny na www.sts.pl.