W tenisa można także zagrać online

Producenci gier online coraz bardziej interesują się tenisem. Tworzą gry, które mają zachęcić do zabawy nie tylko początkujących adeptów tenisa, ale także nieco bardziej doświadczonych graczy. Ceniona na rynku rozrywki online firma Playtech, która tworzy najlepsze automaty online, wyprodukowała gry o tematyce związanej z tenisem, które zdobyły ogromną popularność wśród polskich konsumentów.

Pierwszą z tych gier, jest typowy automat online, który możemy znaleźć w wielu legalnych i wypłacalnych kasynach online o nazwie Tennis Stars. Ten nowatorski automat online posiada pięć bębnów i aż 40 linii wypłat. Dodatkowo producent wyposażył go w bonusy. Są nimi symbole Wild oraz Scatter oraz darmowe obroty. Dzięki nim grający mogą zwielokrotnić swoje szanse na zdobycie nagród pieniężnych w polskich kasynach online.  Średni zwrot z zainwestowanych pieniędzy w grze Tennis Stars RTP wynosi 95,60%. Co ciekawe grafika tego automatu online nawiązuje swoją stylistyką do klasycznych gier wideo, które mogliśmy spotkać w salonach od gry w latach 90-tych. Slot online Tennis Stars jest teraz dostępny w kasynach internetowych i można na nim grać zarówno korzystając z komputera, laptopa jak i telefonu. To doskonałe rozwiązanie, gdyż umożliwia zabawę połączoną z możliwością zarabiania prawdziwych pieniędzy, bez względu na miejsce, w którym przebywa gracz.

Playtech jest również autorem zupełnie prekursorskiej gry online o tematyce związanej z tenisem, która zgodnie została okrzyknięta najbardziej nowatorską grą sportową – Virtual Tennis. Gra zdobyła ogromną popularność i wciąż cieszy się zainteresowaniem, mimo tego, że od debiutu tego tytułu minęły już cztery lata. To najbardziej realistyczna gra sportowa online jaka została stworzona do tej pory. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom firma Playtech stworzyła podobne gry związane z innymi dyscyplinami sportu, takimi jak: koszykówka, siatkówka czy hokej. Obecnie Virtual Tennis jest dostępny na wszystkich popularnych platformach i urządzeniach. Producent tej doskonałej gry w wirtualnego tenisa współpracował przy jej stworzeniu ze studiem Warner Bros, dzięki czemu na ekranie możemy podziwiać nieprawdopodobnie realistyczne efekty wizualne, świetną grafikę i towarzyszące jej efekty dźwiękowe. Warto wspomnieć, że dla zrealizowania tego projektu Playtech zainstalował w studio ponad 100 kamer o wartości 5 milionów USD, które pozwoliły na tworzenie autentycznych obrazów, ruchu zawodników, skanowanie twarzy w technologii 3D, utrzymanie dynamiki poruszających się detali oraz precyzyjne pomiary. Dodatkową funkcjonalnością tej gry online jest możliwość obstawiania zakładów przedmeczowych oraz rozbudowanymi statystykami oraz informacjami o historii zawodników.

Artykuł napisany we współpracy z partnerem, firmą Playtech.