Tommy Paul wycofuje się z Monte-Carlo Masters

165

Tommy Paul miał pecha w domu podczas Sunshine Double, a teraz przegapi Monte-Carlo Masters 2024. Paul grał ostatnio dużo w tenisa, a przerwa mu pomoże, ale nie jest to rodzaj przerwy, której chciał. Amerykanin zagrał w Sunshine Double i zagrał całkiem nieźle, ale miał sporo pecha w związku z tym, jak potoczyły się sprawy w Stanach Zjednoczonych.

Po raz pierwszy poważnie skręcił kostkę podczas Indian Wells Open, ale doszedł do siebie na tyle, by zagrać w Miami Open. Grał całkiem nieźle, wygrywając pierwszego seta, ale niestety po raz kolejny źle skręcił kostkę i tym razem został zmuszony do wycofania się z meczu.

Tak naprawdę nie wiemy, jaki jest stan jego kostki, ale wycofanie się z Monte-Carlo Masters z pewnością dowodzi, że wciąż zmaga się z problemami. Jego skręcenie kostki w Indian Wells wyglądało już źle i wielu było zaskoczonych, że w ogóle pojawił się na turnieju ATP Masters 1000 w Miami.

W rezultacie Paul nie zagra w Monte-Carlo Masters, ponieważ prawdopodobnie priorytetem będzie przygotowanie się do French Open. W niedalekiej przyszłości odbędzie się Madrid Open, a następnie Italian Open w Rzymie.

Potem oczywiście Roland Garros, a następnie dość pracowite lato z sezonem trawiastym, Wimbledonem i Igrzyskami Olimpijskimi. Kandydat do reprezentowania Stanów Zjednoczonych na tej imprezie, więc miejmy nadzieję, że kontuzja mu w tym nie przeszkodzi.

Artykuł wygenerowany na podstawie wyników oraz informacji udostępnionych przez Google News