Tenis Travel – lider turystyki tenisowej ma już 10 lat!

tenis travelTenis Travel jest biurem podróży specjalizującym się w organizacji wyjazdów tenisowych – przede wszystkim obozów tenisowych, wczasów tenisowych, a także obozów i wczasów zimowych. Z oferty biura korzystają zarówno klienci indywidualni, jak również firmy, kluby i szkoły tenisa. Posiadając najbardziej kompleksową i różnorodną ofertę zapewniają aktywny wypoczynek z profesjonalną nauką i doskonaleniem umiejętności tenisa ziemnego osobom w każdym wieku, niezależnie od poziomu zaawansowania, zawsze w miłej i sportowej atmosferze. Przez kilka ostatnich lat bacznie śledzimy rozwój Biura Tenis Travel – od początku powstania firmy w 2003 roku, na przestrzeni lat zachodziło wiele zmian i ulepszeń, które doprowadziły biuro do pozycji lidera turystyki tenisowej – Tenis Travel ma już ponad 5 tysięcy zadowolonych klientów, a ich grono ciągle się powiększa.

?Jako organizatorzy wyjazdów wakacyjnych z tenisem, możemy poszczycić się bardzo stabilną pozycją na rynku turystycznym. Jesteśmy wiarygodni, o czym świadczą posiadane przez Tenis Travel niezbędne uprawnienia i gwarancje turystyczne oraz fakt, że chętnie poddajemy się wszelkim możliwym weryfikacjom m.in. uczestnicząc w programie “Rzetelna firma”. Nasze wyjazdy organizujemy tylko do sprawdzonych przez nas osobiście, partnerskich ośrodków i hoteli posiadających profesjonalne i dobrze przygotowane korty. Specjalizując się w wyjazdach tenisowych bardzo dużą uwagę przykładamy do szkolenia tenisowego – zatrudniamy tylko profesjonalnych i doświadczonych trenów tenisa, którzy realizując treningi zgodnie z Autorskim Systemem Szkoleniowym Tenis Travel, gwarantujemy najwyższą jakość szkolenia – mówi manager biura Tenis Travel Dorota Smolira.

Każdego roku oferta biura staje się co raz bardziej urozmaicona. Dużym zainteresowaniem cieszą się wyjazdy skierowane do dzieci i młodzieży, które nigdy wcześniej nie grały w tenisa. Program obozu tenisowego dla całkowicie początkujących jest stworzony z myślą o zaszczepieniu tenisowego bakcyla i radości z gry już od pierwszych treningów. Biuro z niezwykłą starannością dba również o komfort zakwaterowania uczestników, dlatego w ofercie wczasów w Kołobrzegu pojawił się nowy hotel Olymp II – nowoczesny i elegancki obiekt, posiadający kompleks Wellnes&SPA, basen, sauny, jacuzzy, kręgielnię, siłownię, salki fitness i krainę zabaw dla dzieci z basenami kulkowymi. Usytuowany w odległości 50 m do kortów tenisowych (profesjonalny obiekt z 8. kortami tenisowymi, 6 o nawierzchni ceglanej, 2 korty sztuczne, wszystkie oświetlone) i 200 m do morza i piaszczystej plaży.

Tenis Travel jest również wyłącznym przedstawicielem La Manga Club w Polsce, oferując całoroczne wyjazdy do jednego z najsłynniejszych resortów tenisowych w Europie z zakwaterowaniem w eleganckim Hotelu Principe Felipe*****. La Manga Tennis Resort położony jest na południu Hiszpanii co zapewnia idealne warunki do gry w tenisa o każdej porze roku! Na terenie La Manga Tennis Academy, znajduje się 28 kortów tenisowych, a treningi prowadzone są przez trenerów gwiazd Światowego Tenisa! Zainteresowani, wszelkich szczegółów dotyczących oferty dowiedzą się dzwoniąc do biura lub wypełniając specjalny formularz na stronie www.

“Przez 10 lat pracowaliśmy bardzo intensywnie, aby móc spełnić oczekiwania naszych Klientów. Jako pasjonaci tenisa rozumiemy ich potrzeby i dokładamy wszelkich starań, aby każdy wyjazd był przemyślany i dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Teraz każdy może poznać historię Tenis Travel – zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie przygotowaliśmy specjalną jubileuszową zakładkę” – dodaje manager biura.
Sezon tenisowy w pełni, wakacje już niedługo się rozpoczną. Może warto pomyśleć nad wyjazdem wakacyjnym z Tenis Travel? Oferta biura lato 2013 dostępna jest na stronie www.obozytenisowe.pl.

Artykuł sponsorowany