Sloane Stephens producentem wykonawczym filmu dokumentalnego

171

 

Była mistrzyni US Open Sloane Stephens obejmie rolę producenta wykonawczego w nadchodzącym filmie dokumentalnym o tenisie ziemnym dla juniorów. To był już ważny tydzień dla filmów dokumentalnych o tenisie, z własnym filmem Rogera Federera, Federer: Twelve Finals Days, którego premiera odbyła się w poniedziałek, a światowa premiera zaplanowana jest na 20 czerwca na Prime Video.

Dokładnie miesiąc po ogłoszeniu debiutu własnego podcastu, Sloane Stephens wkracza w nową rolę z dala od kortów. Poza kortem Amerykanka współpracuje również z markami modowymi i ma zamiłowanie do filantropii.

W tym tygodniu wkracza w proces tworzenia filmu w roli głównej, ale wie co nieco o przywództwie, ponieważ w przeszłości zasiadała w Radzie Graczy WTA. Była także jedną z najbardziej otwartych zawodniczek na trasie.

Za pośrednictwem Uninnterrupted, platformy do opowiadania historii założonej przez LeBrona Jamesa i produkującej podcast Stephensa, Sincerely Sloane, 31-latka podzieli się swoją wiedzą tenisową w nowym czteroodcinkowym miniserialu zatytułowanym „Top Class Tennis”, który będzie emitowany na Amazon Prime, ale nie ma jeszcze daty premiery.

W rzeczywistości legenda NBA została również producentem wykonawczym i będzie współpracować z gwiazdą tenisa. Dokument ten podąża ścieżkami czterech amerykańskich juniorów, Ariany Anazagasty-Pursoo, Josepha Oyeboga, Jr, Stephanie Yakoff i Stilesa Brocketta, do słynnego turnieju juniorów Orange Bowl.

Artykuł wygenerowany na podstawie wyników oraz informacji udostępnionych przez Google News