Sinner spotyka się z Kalinską podczas Roland Garros

625

 

Spekulacje na temat życia randkowego Jannika Sinnera nasiliły się po tym, jak Włoch został sfotografowany na Roland Garros w towarzystwie najnowszej gwiazdy WTA, Anny Kalinskiej.

Doniesienia we Włoszech sugerują, że Sinner, który cieszył się najlepszym w karierze sezonem w 2024 roku, wygrywając swój pierwszy Wielki Szlem na Australian Open i awansując do nowego, najwyższego w karierze rankingu nr 2 na świecie, zerwał z Marią Braccini, włoską modelką i influencerką mediów społecznościowych, z którą spotykał się przez cztery lata.

Sinner zawsze nalegał na zachowanie prywatności swoich spraw poza kortem. W zeszłorocznym wywiadzie powiedział, że nigdy nie ujawni w mediach społecznościowych, czy jest w związku, czy nie.

Jednak jego pojawienie się jako globalnej gwiazdy tenisa sprawiło, że większość dziennikarzy i detektywów węszy w jego życiu prywatnym i zawodowym. Ich wysiłki nie poszły na marne, ponieważ mogli odkryć nową partnerkę Sinnera, którą podobno jest nie kto inny jak Kalinskaya.

Włoskie media donoszą, że Sinner spotkał się z 25. zawodnikiem rankingu WTA World No. 25 po raz pierwszy w Turynie podczas rehabilitacji po uciążliwej kontuzji biodra, która uniemożliwiła mu udział w Italian Open.

Jakby tego było mało, Sinner nieświadomie udostępnił powiadomienie o połączeniu, pozując do zdjęcia z fanem tenisa na ulicach Monako. Z pomocą obeznanych z technologią osób, tożsamość przychodzącego rozmówcy została zapisana jako „Anna”

W ostatnich dniach Sinner i Kalinskaya nie mogli uniknąć kamer czających się w całym Paryżu. Zostali zauważeni przy tym samym stole obiadowym na zdjęciu udostępnionym na X (początkowo na Twitterze), chociaż żaden z graczy nie potwierdził rodzącego się związku. Trudno było jednoznacznie stwierdzić, że to Kalinskaya towarzyszyła światowej nr 2. Nie można jednak zaprzeczyć, że Sinner i Kalinskaya spotkali się podczas niedawnej sesji treningowej na Roland Garros 2024, gdzie oboje są rozstawieni w swoich losowaniach i można ich zobaczyć na poniższym zdjęciu, oboje wyglądają żywiołowo i jowialnie.

Artykuł wygenerowany na podstawie wyników oraz informacji udostępnionych przez Google News