Serena Williams opowiada, jak przebiegła sesja treningowa z Venus Williams

103

Serena Williams powróciła na kort na krótko, aby potrenować z siostrą Venus Williams. Wideo opublikowane na TikToku pokazuje, jak Serena i Venus rozciągają się na boisku treningowym. Następnie Serena wyciąga rakietę tenisową ze swojej torby Wilsona.

Po rozgrzewce i wyjęciu rakiet, siostry Williams rozpoczęły grę. Serena wyraźnie bardzo dobrze bawiła się grając z siostrą, ponieważ amerykańska ikona tenisa uśmiechała się i widać było, że świetnie się bawi. „Bawię się doskonale grając z Venus Williams” – podpisała swoje zdjęcie Serena.

Oficjalnie kariera tenisowa Sereny Williams zakończyła się podczas US Open 2022. Niemniej jednak nie wszyscy wierzyli, że Williams faktycznie pozostanie na emeryturze, gdyż niektórzy uważali, że była światowa nr 1 w końcu wróci do tenisa zawodowego. W lutym Serena otwarcie przyznała, że nadal myśli o powrocie do tenisa zawodowego.

„Czuję się teraz na pewno bardziej spokojnie. To ciekawe. Myślę, że czuję się rozdarty, ponieważ nadal potrafię grać na bardzo, bardzo wysokim poziomie. Mimo to zawsze chciałam odejść z gry grając na bardzo wysokim poziomie. Chciałam również odejść będąc zdrową i mając jakość życia. Ale stopniowo z tego rezygnuję, stopniowo to akceptuję. Wcześniej grałem po moim pierwszym zakończeniu kariery, ponieważ było trudno to zrobić gwałtownie. Ale ostatnio nie grałem tak dużo. I tęsknię. Myślę sobie 'O mój Boże. Muszę wrócić tam'”, powiedziała Serena Williams dla portalu E! w lutym. W tym roku Williams skończyła 42 lata i powitała swoje drugie dziecko. Teraz wydaje się, że Williams definitywnie zakończyła karierę.

Artykuł wygenerowany na podstawie informacji udostępnionych przez Google News