Iga Świątek odpadła w 4. rundzie wielkoszlemowego turnieju Roland Garros, przegrywając z Ukrainką Martą Kostiuk wynikiem 5:7, 1:6. Jest to dla polskiej tenisistki jej najwcześniejsze pożegnanie z paryskimi kortami aż od siedmiu lat.
Porażka z Martą Kostiuk (31.05.2026 r.) w 4. rundzie French Open na korcie Court Philippe-Chatrier. Polka borykała się z licznymi błędami własnymi oraz bardzo słabą dyspozycją serwisową.














