Polscy juniorzy konkurencją dla Zvereva i Melo

27

Już drugi rok z rzędu, w przerwie między sezonami, Alexander Zverev (Niemcy) oraz Marcelo Melo (Brazylia) spędzili razem urlop, pod koniec którego udostępniali na swoich kontach w mediach społecznościowych filmik pożegnalny z tychże wakacji. Obecni w Australii polscy juniorzy przygotowali swoją wersję tegorocznego nagrania.

Pod koniec ubiegłego roku niemiecki tenisista i deblowy partner Łukasza Kubota opublikowali film z Malediwów (zobacz film). Jak się okazało, film już nie jest jedyny w swoim rodzaju, ponieważ w podobnej tonacji nagranie stworzyli Stefania Rogozińska – Dzik, Wojciech Marek oraz Piotr Pawlak (z nimi jest również Martyna Kubka), którzy już przygotowują się na Antypodach do występu najpierw na turnieju ITF Juniors w Tralargonie, a następnie na wielkoszlemowym Australian Open.

W swojej relacji (nagranie udostępnione na 24 godziny) juniorzy pokazali swoją wersję tego nagrania, gdzie w rolę Brazylijczyka wcielili się Pawlak i Marek, natomiast Rogozińska – Dzik zastąpiła w polskiej wersji czwartą rakietę męskiego tenisa.

Zobacz produkcję polskich juniorów: Część 1 Część 2