Mecze tenisa na żywo w STS TV!

Tenis ziemny to najpopularniejszy sport indywidualny na świecie. Również w zakładach bukmacherskich gracze chętnie typują wyniki spotkań na korcie. W STS można również oglądać tenisowe pojedynki na żywo.

Praktycznie nie ma dnia, żeby gdzieś na świecie nie odbywał się mecze tenisa ziemnego. Czy to kobiety, czy mężczyźni rozgrywają mnóstwo pojedynków na kortach. Fani tego sportu mogą czasem się pogubić, a czasem muszą wybierać co oglądać. Pomocną dłoń wyciągają zakłady bukmacherskie STS, które mają do zaoferowania STS TV, w którym można śledzić na żywo mnóstwo różnorakich meczów tenisa.

Turniej za turniejem

Turniejów tenisowych nie brakuje, bo mają one różne kategorie, różną pulę nagród i różną liczbę zawodników i zawodniczek. Z tego powodu tenisowe pojedynki rozgrywają się niemal cały rok na wielu kontynentach. Wiadomo, że główną uwagę przykuwają mecze podczas Wielkiego Szlema ? US Open, Australian Open, French Open, czy Wimbledon. Ale turniejów niższej ranki ATP i WTA nie brakuje. Są więc turnieje ranki ATP Masters 1000, 500 i 250, do tego można wymienić serię ATP Challenger Tour czy turnieje ranki Futures. A to nie koniec, bo przecież jest m.in. Puchar Davisa, Drużynowy Puchar Świata, czy Fed Cup. Moglibyśmy tak wymieniać i wymieniać, ale nie o to chodzi.

Mnóstwo tenisa w STS TV i w zakładach

Chodzi o to, że zdecydowaną większość tenisowej relacji można śledzić nie w różnych kanałach telewizjach, w zależności od pozyskanych praw, ale w jednym miejscu. I jest nim STS TV! Usługa należąca do lidera polskiego rynku bukmacherskiego posiada prawa do pokazywania turniejów ITF, czyli organizacji zrzeszającej wszystkie profesjonalne turnieje tenisa ziemnego. Składają się na to imprezy na całym świecie, zarówno w wykonaniu mężczyzn, jak i kobiet. Dostępne są turnieje mniej popularne z nagrodami od 15-25 tysięcy dolarów, do tych najważniejszych. Szacuje się, że ITF Tournament odbywają się w 70 krajach na kilku kontynentach, a w sumie cyklicznie rozgrywanych jest ponad 1100 zawodów. Jak widać, prawdziwi pasjonaci tenisa mają w czym wybierać. Gracze też, bo nie tylko oferta transmisji jest przebogata, ale też oferta zakładów na tenis ziemny.

Sport w czasach pandemii

Wszyscy związani z tenisem i sportem w ogóle mają nadzieję, że wiosna 2020 nigdy już się nie powtórzy, a sport mimo wciąż niepewnej sytuacji na świecie, będzie mógł się toczyć własnym rytmem. Brak zawodów, meczów i turniejów był trudny dla wszystkich. Szybko okazało się, że jest on potrzebny kibicom, bo stanowi pewnego rodzaju odskocznię. Dzień bez wydarzeń sportowych i transmisji dla fana jest niemalże dniem straconym. Oby więc każdy kibic tenisa mógł cieszyć się możliwością przeżywania emocji na żywo.