Matteo Berrettini w tenisowej drużynie ASICS

137
M. Berrettini

Matteo Berrettini dołączył do tenisowej drużyny gwiazd, w której jest już między innymi Iga Świątek. Włoch wzmocnił portfolio ambasadorów marki ASICS i w tym sezonie będzie występować w modelu GEL-RESOLUTION 8.

 

Włoski tenisista, półfinalista Australian Open, ma za sobą najlepszy rok w karierze, który zakończył na 7. miejscu w rankingu ATP. – Cieszę się, że mogę reprezentować markę z 70-letnim dziedzictwem oraz wartościami, z którymi mocno się utożsamiam. Sport wywiera pozytywny wpływ nie tylko na ciało, ale również umysł, dlatego filozofia Sound Mind Sound Body (w zdrowym ciele, zdrowy duch) jest mi szczególnie bliska. ASICS to jedyna znana mi marka, która projektuje obuwie w oparciu o styl gry. Na korcie potrzebuję przede wszystkim dużo wsparcia i stabilności. Testując GEL-RESOLUTION 8, od razu poczułem, że znalazłem idealne buty dla siebie, które pozwolą mi wejść na jeszcze wyższy poziom. Nie mogę doczekać się nadchodzącego sezonu – powiedział Matteo Berrettini. 

 

Nowy ambasador marki będzie występować na korcie w modelu ASICS GEL-RESOLUTION 8, który został wprowadzony na rynek w 2020 r., szybko zjednując sobie sympatię zarówno amatorów, jak i zawodowców ze względu na wyjątkową stabilność, elastyczność, wsparcie oraz ochronę stopy. W damskiej odmianie tych butów występuje między innymi najlepsza polska zawodniczka, Iga Świątek.

 

Witamy Matteo w naszej tenisowej rodzinie, dostrzegając jego olbrzymi potencjał, energię oraz pozytywne nastawienie. Jego niepowstrzymana chęć do doskonalenia własnych umiejętności będzie napędzać nas do jeszcze większego rozwoju naszych produktów w każdym aspekcie. Jesteśmy przekonani, że już wkrótce bezpośrednio zaangażuje się w proces tworzenia nowych modeli butów w oparciu o własne doświadczenie i indywidualne spostrzeżenia ? dodał Motoi Oyama, prezes i dyrektor generalny ASICS.