Martyna Kubka grając w parze z Czeszką Vendulą Valdmannovą, wygrała turniej ITF W75 w Lopocie. Był to jej drugi deblowy tytuł z rzędu (poprzedni zdobyła tydzień wcześniej w Szarm el-Szejk) i łącznie 31. zawodowe trofeum w grze podwójnej.
Półfinał w singlu: W tym samym turnieju w Gruzji Polka dotarła do półfinału gry pojedynczej, pokonując po drodze m.in. Rosjankę Anastazję Guriewą oraz Hiszpankę Evę Guerrero Alvarez.














