Martin Navratilova wypowiada się na temat Igi Świątek

141

Martina Navratilova, niedawno dokonała diametralnej zmiany zdania w sprawie młodej polskiej tenisistki, Igi Świątek. Choć jeszcze niedawno uważała, że Iga nie będzie w stanie osiągnąć pozycji liderki rankingu WTA, teraz stwierdziła, że w swoim najlepszym tenisowym wydaniu, Świątek jest nie do zatrzymania przez żadną inną zawodniczkę na świecie, włącznie z Aryną Sabalenką i Coco Gauff.

Ostatnie sukcesy Igi Świątek z pewnością zadziwiły wielu kibiców tenisa. Polka wygrała niedawno turniej WTA 1000 w Pekinie, a następnie sięgnęła po triumf podczas WTA Finals w Meksyku. Jej gra była niezwykle widowiskowa i skuteczna, co z pewnością zwróciło uwagę również legendy tenisa, jaką jest Martina Navratilova.

Navratilova, która również kiedyś była liderką rankingu WTA i zna tenisowy świat jak mało kto, wyraziła duże uznanie dla Igi Świątek. Jej słowa są z pewnością dobrym prognostykiem na przyszłość polskiej tenisistki, która z roku na rok robi coraz większe wrażenie na międzynarodowej scenie tenisowej.

Artykuł wygenerowany na podstawie informacji udostępnionych przez Google News