Maria Szarapowa i życie po karierze

505

Maria Szarapowa pojawiła się na wydarzeniu w Miami, które miało na celu zainspirowanie liderów, chcących wprowadzać zmiany w branży sportowej. Rosyjska tenisistka była ubrana w ciemny garnitur w prążki i stylowy top, który uwydatniał jej atuty. Na swoim Instagramie Maria pokazała swoje zdjęcia z wydarzenia i napisała: „Spędziłam poranek z potężnymi, inteligentnymi i pięknymi liderkami, którzy krok po kroku zmieniają branżę sportową. Dziękuję za zaproszenie.

Maria Szarapowa jest jedną z najbardziej utytułowanych i pięknych tenisistek ostatniego dwudziestolecia. Choć wygrała pięć tytułów Wielkiego Szlema, w tym ostatni w 2014 roku na Roland Garros w Paryżu, jej kariera była kilkakrotnie przerwana przez kontuzje. W 2020 roku Szarapowa zdecydowała się na zakończenie kariery. Obecnie tenisistka zajmuje się prowadzeniem swojego biznesu i jest szczęśliwą mamą.

Na swoim Instagramie Maria często umieszcza prywatne zdjęcia. W 2018 roku zakończyła związek z Grigorijem Dimitrowem i rozpoczęła związek z przedsiębiorcą Alexandrem Gilkesem. Parze urodził się syn Theodore w 2021 roku. Szarapowa odbyła też rozmowy z Sereną Williams na temat kariery i zakończenia kariery Sereny. Williams oficjalnie zakończyła karierę podczas ostatniego US Open, przegrywając w trzeciej rundzie z Ajlą Tomljanovic. W jednym ze swoich ostatnich meczów pokonała Anett Kontaveit. Maria Szarapowa jest nadal aktywna na swoich profilach w mediach społecznościowych i cieszy się dużą popularnością wśród fanów tenisa.

Artykuł został przetłumaczony automatycznie z angielskiego za pomocą usługi Google News

Źródło: Tennis World USA