Maria Sharapova i kontrowersja związana z „torebką herbaty

323

Była numer jeden na świecie, Maria Sharapova, była zaangażowana w kilka kontrowersji podczas swojej znakomitej kariery. Jeden z tych momentów miał miejsce na początku 2014 roku, kiedy była rosyjska gwiazda tenisa została nazwana „torebką herbaty” przez matkę byłego numeru jeden na świecie w kategorii singli mężczyzn, Andy’ego
Murraya, Judy Murray.

Komentarze te zamieściła na swoim oficjalnym koncie na platformie mediów społecznościowych Twitter, która obecnie znana jest jako. Sharapova jest jak torebka herbaty. Włóż ją do gorącej wody, a przekonasz się, jak silna jest”, napisała. W odpowiedzi na to, Sharapova była bardzo krytyczna wobec matki Murraya i w pewnym momencie zapytała: „Kto to jest?”

„Kto to jest? Ok, przepraszam, nie wiedziałam kim jest Judy Murray. Uwielbiam herbatę. Jestem wielkim miłośnikiem herbaty. Nie rozumiem, co ona powiedziała wtedy. jest bardzo kreatywna. Myślę, że mogła to ująć wiele różnych sposobów, a ona wybrała angielską wersję. Myślę, że lepiej zapytać ją niż mnie. Oczywiście ma lepsze wyczucie tego, co się tam dzieje”

Artykuł wygenerowany na podstawie wyników oraz informacji udostępnionych przez Google News