Kiedy wróci Nick Kyrgios

183

Nick Kyrgios ostatnio nie pojawił się na liście uczestników turnieju Brisbane International. Turniej zaczyna się 31 grudnia, a Kyrgios, będący jednym z najlepszych australijskich tenisistów, wciąż dochodzi do siebie po kontuzji nadgarstka. Jednak dyrektor turnieju, Cam Pearson, powiedział, że jeśli Kyrgios zdrowieje na tyle, aby móc wziąć udział w turnieju, otrzyma dziką kartę, pozwalającą na udział w turnieju.

Kyrgios nie pojawił się również na liście uczestników Australian Open, który również przedstawił swój listę uczestników. Dyrektor turnieju, Craig Tiley, potwierdził, że udział Kyrgiosa w turnieju jest nadal niepewny. Jednak planuje się, że Kyrgios pojawi się na Australian Open, nawet jeśli nie będzie mógł wziąć udziału w turnieju. Tiley zaznaczył, że Kyrgios jest uwielbiany przez publiczność i mam nadzieję, że zobaczymy go na kortach.

Nick Kyrgios nie zagrał na Australian Open w 2023 roku i na pewno nie chce przegapić swojego domowego turnieju ponownie. Jego udział w turniejach w Brisbane i na Australian Open jest wciąż kwestią otwartą i wszystko zależy od tego, jak szybko wyzdrowieje.

Artykuł wygenerowany na podstawie informacji udostępnionych przez Google News