Katarzyna Kawa przegrywa w Hiszpanii

128

Katarzyna Kawa spisała się zdecydowanie lepiej w pierwszym meczu turnieju w La Bisbal D’Emporda, niż w swojej drugiej rundzie. Polka zaskoczyła wyżej notowaną rywalkę, Zhuoxuan Bai, pokonując ją w pewny sposób. Niestety, w kolejnym spotkaniu nie zdołała powtórzyć sukcesu i uległa nisko notowanej Oksanie Selechmetowej.

Rozgrywki w pierwszym secie były zdecydowanie bardziej korzystne dla młodej Rosjanki. Katarzyna Kawa miała trudności z przeciwniczką, która odniosła przekonujące zwycięstwo 6:2. Jednak w drugiej partii gra się wyrównała, a Polka doprowadziła do remisu poprzez zwycięstwo 7:5. Niestety, nie udało jej się wykorzystać prowadzenia i Rosjanka ostatecznie kontrolowała trzeci set, zwyciężając 6:3.

Artykuł wygenerowany na podstawie wyników oraz informacji udostępnionych przez Google News