Indian Wells: Hurkacz pewnie w czwartej rundzie, Świątek odpada w deblu

47

W trzeciej rundzie turnieju w Indian Wells Hubert Hurkacz  pokonał 6:3, 6:2 Francesa Tiafoe (USA).  pierwszym secie jeden break w szóstym gemie, już przy 5:2 i podaniu rywala Polak miał dwie piłki setowe. Przy :3 wybronił dwa break-pointry. W drugiej partii dwa breaki dla Hurkacza. W czwartej rundzie zagra z Asłanem Karacewem. (Rosja)

W grze deblowej para Hsieh/Mertens wygrała 1:6, 6:4, 10:8 z duetem Świątek/Mattek-Sands. W pierwszym secie cztery breaki, trzy dla Polki i Amerykanki. W drugiej partii miał prowadzenie 4:1 i 40:15. W trzeciej odsłonie Belgijka i Tajka prowadziły 8:1, potem zrobił się wynik 9:8, za piątą okazją rywalki zakończyły spotkanie.

Trzecia runda

Hubert Hurkacz – Frances Tiafoe (USA) 6:3, 6:2

Danił Miedwiediew (Rosja, 1) – Filip Krajinovic (Serbia, 27) 6;2, 7:6(1)
Grigor Dimitrow (Bułgaria, 23) – Reilly Opelka (USA, 16) 6:3, 6:4
Asłan Karacew (Rosja, 19) – Denis Shapovalov (Kanada, 9) 7:5, 6:2
Tommy Paul (USA) – Andriej Rublow (Rosja, 4) 6:4, 3:6, 7:5
Cameron Norrie (Wielka Brytania, 21) – Roberto Bautista (Hiszpania, 15) 6:4, 5:7, 6:3
Diego Schwartzman (Argentyna, 11) – Daniel Evans (Wielka Brytania, 18) 5:7, 6:4, 6:0
Casper Ruud (Norwegia, 6) – Lloyd Harris (RPA, 26) 6:7(4), 6:4, 6:4