Holger Rune znajduje czas dla sponsorów i sesji treningowych przed Roland Garros.

244

Rune cieszy się dużą popularnością w Paryżu. W czwartek podzielił się ze swoimi fanami na social media pracowitym dniem ze swojego życia zawodowego. Na początek miał planowane sesje zdjęciowe dla Rolex, w których Rune wystąpił jako ambasador tej marki. Rolex to luksusowa marka zegarków szwajcarskich, które noszą tacy tenisiści jak Roger Federer, Iga Świątek, Carlos Alcaraz oraz wielu innych znanych zawodników. Na swoim profilu na Instagramie zamieścił zdjęcie zza kulis tej kampanii, na którym pokazał, jak przebiegały te sesje. ?Czas robi swoje?, napisał, dołączając znak zegara.

Później Rune podzielił się z nami informacją o swoich nowych butach od sponsora, firmy Nike. Na zdjęciach było widać jakże ważne dla tenisistów aspekty ich wyposażenia, na których trzeba uważać, aby móc skutecznie i bezpiecznie grać na korcie.

Na koniec Rune zrobił sobie czas na relaks i odpoczynek. Pokazał nam swoje ulubione miejsce w Paryżu – balkon z pięknym widokiem, który pozwala na oderwanie się od codziennych obowiązków. Dodał kilka hashtagów takich jak #odpoczynek, #najlepsze miejsce i #spokój. Wynika z tego, że takie chwile pozwolą Rune na lepszą regenerację i powrót z nowymi siłami na korcie.

Artykuł wygenerowany na podstawie informacji udostępnionych przez Google News