Fritz tłumaczy polubienie kontrowersyjnego tweeta

222

Taylor Fritz twierdzi, że tylko przypadkowo polubił kontrowersyjny tweet związany z miesiącem dumy LGBTQ.

W ostatnich latach Fritz pozwolił, aby jego tenis mówił sam za siebie. Poczynił znaczne postępy i dlatego jest obecnie amerykańskim nr 1 i znajduje się w pierwszej dziesiątce rankingu ATP.

W zeszłym tygodniu 26-latek dodał kolejny tytuł ATP do swojej kolekcji. Pokonał Tommy’ego Paula w finale w Delray Beach.

Jednak w ostatnich dniach Fritz generował niechcianą uwagę poza kortem w mediach społecznościowych. Wynika to z tweeta, który polubił, co spowodowało podział wśród fanów online.

Zawodnik MMA Sean Strickland opublikował tweeta na platformie X kpiącego z Miesiąca Dumy LGBTQ. Stwierdził, że pierwszy prezydent USA, George Washington, nie byłby pod wrażeniem, gdyby zrozumiał, czemu służy to wydarzenie.

Konto o nazwie Nima Yamini zgodziło się z tym tweetem i odpowiedziało, stwierdzając, że „ojcowie założyciele USA nacisnęliby przycisk resetowania”, gdyby zobaczyli, że wydarzenia takie jak miesiąc dumy LGBTQ są rzeczywistością. To był tweet, który polubił Fritz.

Następnie zwrócono na to uwagę Fritza, a on opublikował tweet próbujący wyjaśnić, co się stało, co można zobaczyć poniżej. Amerykanin nr 1 upierał się, że polubienie nastąpiło przypadkowo podczas przewijania strony Stricklanda, ponieważ był on w wiadomościach.

Fritz stwierdził również, że absolutnie nie popiera przekonań zawartych w tweecie, który polubił. Następnie powiedział, że wszystkie jego polubienia X dotyczą zwykle gier lub tenisa, co dowodzi, że polubienie takiego tweeta nigdy nie byłoby celowe.

Reakcja fanów była mieszana, niektórzy nie wierzyli Fritzowi, podczas gdy inni bronili go i mówili, że nie jest tego rodzaju osobą. Niezależnie od tego, był to z pewnością żenujący moment dla Fritza.

= data-service=”twitter”>.

Artykuł wygenerowany na podstawie wyników oraz informacji udostępnionych przez Google News