Fręch po wygranej w kraju

42

Magdalena Fręch po finale Mistrzostw Polski w którym wygrała 7:5, 6:3.z Katarzyną Kawą, udzieliła wywiadu w którym opowiada o wrażeniach i planach na przyszłość.

Sama nie wiem, skąd miałyśmy tyle sił. Teraz już na pewno ich nie mam. Jestem wyczerpana, przede wszystkim psychicznie. Kosztowało mnie to bardzo dużo nerwów. Żadnej piłki nie dostałam za darmo, wszystko musiałam wybiegać, wypracować. To był bardzo ciężki mecz. Tym bardziej cieszy mnie to zwycięstwo. Nie był to łatwy mecz, trzeba było wszystko wypracować. Jestem zadowolona, że udało mi się wygrać bez straty seta, że udało się obronić pierwszego seta i wygrać.

Na pewno to jeden z naszych najlepszych meczów w karierze. Kasia jest świetną zawodniczką, miała najlepsze wyniki na cegle.  Zostawiłyśmy na mistrzostwach Polski dużo zdrowia na korcie. Były one tak prestiżowe, była taka mocna drabinka, że cieszyłyśmy się, jak na szlemie.

Co dalej? – Na pewno czeka mnie odpoczynek 3-4 dni, a później zobaczymy. Wszystko zależy od Touru, kiedy ruszy i kiedy będę miała pierwszy wyjazd – zakończyła Fręch