Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Yonex E-Zone Xi

Mouila, w sobotę pewnie pogram z kolegą właścicielem to dam znać ;). Ma i 002 i Xi98, a ja Twoim Radicalem trochę pograłem... więc dam znać :).
Awatar użytkownika
mtarnas
Orator
Orator
Posty: 590
Rejestracja: 22 sie 2009, 16:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Yonex E-Zone Xi

Mouila pisze:Wizualnie faktycznie ciekawie się prezentuje, choć śmiem twierdzić, że skierowana jest raczej do mężczyzn (mam na myśli kolorystykę).
Tak się składa, że to właśnie same Panie w zawodowym tourze zdecydowały się na serię EZONE Xi:
EZone Xi 98: Ana Ivanovic, Zheng Jie
EZone Xi: Maria Kirilenko, Ayumi Morita, Elena Baltacha, Rebecca Marino

Natomiast mi osobiście nie podoba się seria VCore, a Xi wręcz przeciwnie, kolorystyka i matowy lakier prezentują się zdecydowanie lepiej. :)
Mouila pisze:To kiepska wiadomość. Powoli muszę się rozglądać za czymś, co mi zastąpi RDS002 a ostatnio właśnie nadmiar mocy mi w niej przeszkadza. Choć może powinnam trochę pokombinować z siłą naciągnięcia. :::hmm:::
No i ta waga... Coś czuję, że to nie będzie to. :(
Możesz jeszcze rozważyć wersję Xi (nie 98), która jest lżejsza (300g) i ma główkę 100 ;-P.
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Yonex E-Zone Xi

Widzę, że w temacie przewija się głównie 98, a czy ktoś mógłby się podzielić się doświadczeniem z użytkowania wersji Yonex E-ZONE XI 107?
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Yonex E-Zone Xi

Robinson pisze:.... czy ktoś mógłby się podzielić się doświadczeniem z użytkowania wersji Yonex E-ZONE XI 107?
Mógłby. :wink:
Kupiłem tą packę żonce w celu podniesienia mocy i zwiększenia rotacji. Tak też jest napisane na TW.
Jest rekreacyjna rakieta, komfortowa, mocy dużo mimo że nie bardzo sztywna (RA 68), a przy główce 107 i przeplocie 16/18 nadawanie rotacji nie stanowi problemu.
Też nią chwilkę zagrałem i powiem szczerze, że jak jeszcze parę latek przybędzie i rączka osłabnie to będzie idealna packa.
Generalnie rakieta dająca kupę przyjemności z gry (raczej dla amatora zaczynające przygodę z tenisie bez większych aspiracji, dla kobiet mających niedostatek mocy uderzenia, na emeryturkę tenisową).
Mojej żonce ta rakieta bardzo się spodobała.
No, jedyny mankament to dosyć gruba rama.
Teraz jak weszły Ai to Xi można trafić w dobrej cenie.
Yonex fan
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Yonex E-Zone Xi

Ok, dzięki.
No ja się na emeryturę tenisową jeszcze nie wybieram, ale szukam czegoś co da mi powera i umożliwi granie mocnych topspinów z okolic linii końcowej. A że nie czuję się mocarzem :::paq3::: to większa moc samej rakiety się chyba przyda. Główka ciut duża, ale 100 to dla mnie za mało.
A propos, w dobrej cenie to masz na myśli poniżej 500zł czy jeszcze taniej?
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Yonex E-Zone Xi

Robinson pisze:...
A propos, w dobrej cenie to masz na myśli poniżej 500zł czy jeszcze taniej?
W Strefie jest za 499. Do tego dostajesz puszkę piłek Yonexa i 3 owijki Yonex, więc sama rakieta wychodzi ok. 450 zł (Made in Japan).
Yonex fan
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Yonex E-Zone Xi

Widziałem tę ofertę, ale rączka tylko 2.
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Yonex E-Zone Xi

Robinson pisze:Widziałem tę ofertę, ale rączka tylko 2.
W Protenisie jest r3 za 479 zł (ale bez dodatków).
Yonex fan
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Yonex E-Zone Xi

Ale też i bez naciągu, czyli z naciągiem i usługą naciągnięcia (która jest chyba w cenie) wyjdzie jednak ponad 500zł. :(

Wróć do „Yonex”