Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Jeszcze jedno spostrzeżenie. Jak ktoś ma wygrać 9:1 to i wygra 6:1. A zajmie kort 15 minut krócej. Mniej straci też sił. A jak pojedynek będzie na noże to czy będzie 9:8 czy 7:6 nie ma różnicy - i tak zdecyduje przypadek.

Jedyny problem będą mieli Ci którzy dłużej wchodzą w mecz. Ale rachunek zysków i strat jest moim zdaniem bardziej korzystny dla setów do 6.
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Hawk! Z resztą - klamka zapadła. Jeszcze jakieś pytania? :twisted:
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

YOGItheBEAR pisze:Jeszcze jakieś pytania? :twisted:
Czy to prawda, że kobiety mają mniejsze mózgi niż mężczyźni? rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Gary pisze:
YOGItheBEAR pisze:Jeszcze jakieś pytania? :twisted:
Czy to prawda, że kobiety mają mniejsze mózgi niż mężczyźni? rotfl
A jak facet chodzi na co dzień w czapce, to długość daszka jest odwrotnie proporcjonalna od długości fujary. :D
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Gary pisze:Czy to prawda, że kobiety mają mniejsze mózgi niż mężczyźni? rotfl
Nie wszystkie kobiety, nie od wszystkich mężczyzn. Niektórzy mężczyźni mają np. wyjątkowo ciężkie mózgi. Może to być wywołane jedną z dwóch przyczyn - obijaniem się niewielkiego mózgu wewnątrz zbyt dużej czaszki lub niedowładem intelektualnym utrudniającym proces myślowy. W obu przypadkach skutkiem jest opuchlizna, która może wywoływać powiększanie się mózgu w drodze kumulacji wody. A woda jest ciężka... To skomplikowane, nie odczuwasz przypadkiem ciężkości lub bólu karku, Gary?
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

ppeter pisze:
Gary pisze:
YOGItheBEAR pisze:Jeszcze jakieś pytania? :twisted:
Czy to prawda, że kobiety mają mniejsze mózgi niż mężczyźni? rotfl
A jak facet chodzi na co dzień w czapce, to długość daszka jest odwrotnie proporcjonalna od długości fujary. :D
Gary miał mały daszek, to mnie martwi ... :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

To jest naukowo stwierdzone. Gdyby do czaszki mężczyzny włożyć mózg kobiety i potrząsnąć to otrzymamy grzechotkę. Tak twierdzą naukowcy.
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Panowie, albo przemawia przez Was szowinistyczny seksizm, albo znacie nieodpowiednie kobiety :)
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Ja mam świetną kobietę i jest w dodatku moją żoną, ale nie każdy ma tyle szczęścia. Pisaliśmy o średniej światowej a nie wyjątkach :lol:
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Witaj w klubie Piotrek, ja mam tak samo. Nie jesteś sam, jednoczę się z Tobą w szczęściu. Moja w dodatku regularnie gra tenisa, nawet miałem ją zabrać na TF'a, ale waham się.... :)
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

W tym roku nie graliśmy, ale kilka razy mieliśmy okazje poodbijać, kończyło się to dla niej zakwasami więc ma opory.
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

To zawsze coś. Łatwiej o zrozumienie....
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
radical.pl
Orator
Orator
Posty: 688
Rejestracja: 12 mar 2006, 19:23
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Moja żona też jest w porządku znosi cierpliwie moje tenisowe i rowerowe hobby... Na przykład puszcza mnie na TF-a!!!!!!
Ważne żeby zostało tutaj coś z tego czym żyliśmy..

http://www.road-racing.pl
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

radical.pl pisze:Moja żona też jest w porządku znosi cierpliwie moje tenisowe i rowerowe hobby... Na przykład puszcza mnie na TF-a!!!!!!
I to taki kawał drogi....
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
radical.pl
Orator
Orator
Posty: 688
Rejestracja: 12 mar 2006, 19:23
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

To jest mój największy problem jak tu znaleźć optymalna formę po przejechaniu 500km, wzrok już zmęczony, koncentracja taka sobie, poza tym wstaje o 4.30 co jest pora katorżniczą dla mnie. Na ostatnim TF osiągnąłem jako taki poziom gry gdzieś tak w 6 gemie dopiero.. Ale co tam ekipa z Forum jest przesympatyczna, lubię się spotkać pogadać pośmiać i jest o.k.
Ważne żeby zostało tutaj coś z tego czym żyliśmy..

http://www.road-racing.pl
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

radical.pl pisze:To jest mój największy problem jak tu znaleźć optymalna formę po przejechaniu 500km, wzrok już zmęczony, koncentracja taka sobie, poza tym wstaje o 4.30 co jest pora katorżniczą dla mnie. Na ostatnim TF osiągnąłem jako taki poziom gry gdzieś tak w 6 gemie dopiero.. Ale co tam ekipa z Forum jest przesympatyczna, lubię się spotkać pogadać pośmiać i jest o.k.
Nie wiem, jak będziesz jechał, ale pewnie tak jak ja w niedzielę. Może to info niektórym też się przyda. Odcinek S8 w dalszym ciągu jest robiony. Ostatnio jak mój tata jechał to wlókł się w sznureczku i 20 km/h. Nie chcę straszyć, bo może być i tak, że się będzie fajnie jechało, ale przestrzegam. Inna rzecz, że można z S8 odbić i pojechać przez Żyrardów i dalej tamtą drogą. Wielkich prędkości tam się nie rozwinie, ale przynajmniej się jedzie. Bezpiecznej podróży życzę wszystkim!
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

TF w kontekście triumfatora jest przewidywalny, więc aspekt towarzyski jest tym bardziej wartością samą w sobie :)
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Vivid pisze:
ppeter pisze:
Gary pisze:
YOGItheBEAR pisze:Jeszcze jakieś pytania? :twisted:
Czy to prawda, że kobiety mają mniejsze mózgi niż mężczyźni? rotfl
A jak facet chodzi na co dzień w czapce, to długość daszka jest odwrotnie proporcjonalna od długości fujary. :D
Gary miał mały daszek, to mnie martwi ... :)
Mały daszek to jest w berecie :D
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Powiem, że triumfator jest tylko jeden na najbliższe lata więc stresik z głowy, przyjeżdżamy zawsze towarzysko. Ja sprawdzam Obiektywa lub Pitsa, mnie sprawdza Gary i jest ok.
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

TadX pisze: Nie wiem, jak będziesz jechał, ale pewnie tak jak ja w niedzielę. Może to info niektórym też się przyda. Odcinek S8 w dalszym ciągu jest robiony. Ostatnio jak mój tata jechał to wlókł się w sznureczku i 20 km/h. Nie chcę straszyć, bo może być i tak, że się będzie fajnie jechało, ale przestrzegam. Inna rzecz, że można z S8 odbić i pojechać przez Żyrardów i dalej tamtą drogą. Wielkich prędkości tam się nie rozwinie, ale przynajmniej się jedzie. Bezpiecznej podróży życzę wszystkim!
Proponuję w Tomaszowie Maz. skręcić w prawo na DK48 (kier Radom) przez Spałę, w Inowłodzu w lewo na Rawę Maz, za 20 km w Rzeczycy w prawo na Nowe Miasto a tam już spotkacie kolegę który was poprowadzi przez Grójec po DK7. rotfl
Ja normalnie jeżdżę z Opoczna na Rawę i mam 130km gierkówką, albo Na Tomaszów i 140km, a ostatnio wracałem na przez Grójec i droga gorsza ale pusta (od Grójca) i 109km :::gd:::
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”