Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

Właśnie oglądałem na TW recenzje nowych pacek Head'a... Prestek S i Radek Pro są prawie identyczne, jedyna większa różnica, to SW - Prestek S ma 315, Radek Pro 330 jednostek.
Reszta identyczna: balans, waga, przeplot i sztywność...
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

Coś krzywo spojrzałeś, to różnią się również masą :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

htb pisze:Coś krzywo spojrzałeś, to różnią się również masą :)
Basic odnosi się do parametrów TW. Im wyszło, że masa wymienionych wyżej modeli z naciągiem jest identyczna.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

Faktycznie, ale jakoś mi się to dziwne wydaje. Może się chłopaki walnęli?
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

htb pisze:Faktycznie, ale jakoś mi się to dziwne wydaje. Może się chłopaki walnęli?
Chyba chłopaki z Head China :)
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

logigamer pisze:Chyba chłopaki z Head China :)
No jeśli by tak było to by dali nieźle d... :) Skoro jedna miała ważyć 305 a druga 315, bez naciągu oczywiście. A tu nagle waga taka sama. Kontrola jakości na najwyższym poziomie rotfl. Jest jeszcze jedna opcja, że TW dostało dwa Radki Pro, tylko jeden z malowaniem Prestige'a S. rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
rdza
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 1 sie 2010, 10:43

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

htb pisze:Jest jeszcze jedna opcja, że TW dostało dwa Radki Pro, tylko jeden z malowaniem Prestige'a S.
Waga ta sama, ale inny swingweight, chyba jednak walnęli się:
logigamer pisze:... chłopaki z Head China.
rotfl
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

W końcu tolerancja to ileś tam, bodaj 7 gram, tutaj odejmą 7, tam dodadzą 8, co to jest 15 gram? :D
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
kobbe66
Orator
Orator
Posty: 543
Rejestracja: 12 kwie 2008, 15:33
Lokalizacja: Piła

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

WarriorsOfAden pisze:W końcu tolerancja to ileś tam, bodaj 7 gram, tutaj odejmą 7, tam dodadzą 8, co to jest 15 gram? :D
To nie pierwszy raz gdy Head "błyszczy" takimi rozbieżnościami w parametrach, powiem szczerze że trochę mnie to zniechęca do tej marki. Kiedyś to było nie do pomyślenia.
Obrazek
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

Ścigają się z Wilsonem ;).
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Django
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 8 wrz 2010, 13:39
Lokalizacja: Tarnów

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

Ciekawe jak wypadnie porównanie tegorocznego modelu Prestige Pro IG z poprzednikiem :) .
Z recenzji TW wynika , iż to ciekawa opcja do rozważenia :) dla mnie.

Grałem przez parę miesięcy poprzednią wersją i jedynym niezbyt dużym lecz jednak mankamentem w porównaniu do Prestige MP lub mego obecnego X 325 była mniejsza kontrola przy wolejach. Patrzę na reckę starszej wersji i chłopaki z TW jednak dają "wyższe noty" :) wersji IG :) również w rubryce wolej..... Nic, trzeba by samemu sprawdzić :) .....
Yonex :)
genowef
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 13 sty 2009, 20:54

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

logigamer pisze:
htb pisze:Faktycznie, ale jakoś mi się to dziwne wydaje. Może się chłopaki walnęli?
Chyba chłopaki z Head China :)
Istnieje coś takiego Head China? Wydaje mi się (nie mam pewności), że produkcja rakiet to klasyczny outsourcing. Przyczyna rozbieżności wydaje mi się dość prozaiczna. Na świecie kryzys więc na czymś trzeba zaoszczędzić. Ramy ze złymi parametrami nie da się poprawić, więc nadaje się do wyrzucenia. Być może Head zwiększył tolerancję odchyłów parametrów (i dzięki temu została obniżona cena lub utrzymana dotychczasowa) i stąd takie kwiatki... Swego czasu Fisher reklamował swoje rakiety jako idealnie trzymające parametry i już dziś go nie ma...
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

Rakiety na półki sklepowe są produkowane w fabrykach OEM.
genowef pisze:Swego czasu Fisher reklamował swoje rakiety jako idealnie trzymające parametry i już dziś go nie ma...
Zły przykład. Fischer dogorywał. Poza tym w "No Tolerance" była tylko mowa o wadze.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

genowef pisze:
logigamer pisze:
htb pisze:Faktycznie, ale jakoś mi się to dziwne wydaje. Może się chłopaki walnęli?
Chyba chłopaki z Head China :)
Istnieje coś takiego Head China? Wydaje mi się (nie mam pewności), że produkcja rakiet to klasyczny outsourcing. Przyczyna rozbieżności wydaje mi się dość prozaiczna. Na świecie kryzys więc na czymś trzeba zaoszczędzić. Ramy ze złymi parametrami nie da się poprawić, więc nadaje się do wyrzucenia. Być może Head zwiększył tolerancję odchyłów parametrów (i dzięki temu została obniżona cena lub utrzymana dotychczasowa) i stąd takie kwiatki... Swego czasu Fisher reklamował swoje rakiety jako idealnie trzymające parametry i już dziś go nie ma...
Może tak być jak piszesz. Reklama robi swoje, a ludzie i tak kupią. Większość i tak nie waży swoich rakiet (użytkownicy tego forum chyba są w nielicznym gronie, co to robi hehe).
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

Nigdy nie ważyłem rakiet, brałem w rękę i musiało mi pasować. Tak samo balans, chyba nigdy w życiu go u siebie w ramach nie mierzyłem. Po prostu kupując i dobierając ramy brałem je do ręki i musiałem je tak samo odczuwać. Także nawet nie wiem jaką moja ręka ma tolerancję na różnicę w balansie czy wadze? :)
Mogę tylko podejrzewać, że przy balansie to maksimum ze 3mm, co do wagi to tak pewnie lekko poniżej 10g.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Pr1vet
Bywalec
Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 21 kwie 2011, 12:18

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

Chyba jeszcze nie było informacji i chyba nie jest to przedsprzedaż: nowe Heady już w Strefie Tenisa KLIK
Awatar użytkownika
OscaroGee
Weteran
Weteran
Posty: 1009
Rejestracja: 25 paź 2010, 10:52
Lokalizacja: Gdynia/Wejherowo i czasami Częstochowa

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

SportClub też już je zapowiedział: Klik!
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

SportClub już ma nowe Heady... ;)

Gama rączek od L2 do L4.

Podobnie jak w sklepach zagranicznych modele "S" są nieco tańsze.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

Składając zamówienie na Radicale YT IG MP poprosiłem Sport Club o sparowanie ram ze względu przede wszystkim na balans i na wagę. Rakiety dziś otrzymałem, w odczuciu identyczne.

Także ukłony za, jak zwykle, profesjonalne podejście i zwracanie uwagi na prośby klienta.
Takie coś procentuje :).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

To teraz czekamy na odczucia z gry :). Chociaż szkoda że nie zdecydowałeś się na Prestige'a S :).
Obrazek
_____

Wróć do „Head”