Oceń korty

Super
100%
1
Bardzo dobrze
Brak głosów
0
W porządku
Brak głosów
0
Ujdzie
Brak głosów
0
Do bani
Brak głosów
0
 
Liczba głosów: 1
Awatar użytkownika
guga74
Nowy
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 23 lut 2011, 09:56

Będzin - Korty na os. Zamkowym

Adres: Będzin, ul. Wolności 4-przy Gimnazjum nr 4
Telefon: 602 286 402

Korty: 2 ceglane ze stałymi liniami

Cena: 14 zł/h

Dostępność: za wyjątkiem okresu czerwiec-sierpień dostępne od godziny 14:00

Oświetlenie: brak

Infrastruktura:
- WC;
- natrysk;
- mały parking przy szkole.

Moje odczucia:
Wg mnie jedne z najlepszych kortów na Zagłębiu. Korty mieszczą się w Będzinie na osiedlu zamkowym przy szkole.. Korty polecam z uwagi na stan nawierzchni i podejście do jej przygotowania przez opiekuna kortów. Nawierzchnia "ceglana" jest przed każdym wejściem na kort starannie pielęgnowana, idealnie zwilżona, linie w ŻADNYM MIEJSCU nie są krzywe, nie odstają. Zaryzykuję stwierdzenie, że nawet przy trafieniu piłką w linie, jej odbicie nie powoduje dużego poślizgu. Mimo bliskości szkoły i budynków mieszkalnych jest cichutko i można fajnie pograć. Problemem jest to że do godz. 14:00 korty są do dyspozycji szkoły (niektórzy pomyślą że jak dzieciaki wejdą na kort to zostawią "kartoflisko" z kortu... NIC BARDZIEJ MYLNEGO - wszystkie są zobligowane do zakładania butów tenisowych). Od czerwca do końca sierpnia - problemu ze szkołą nie ma :), więc można grać o której tylko się zarezerwuje. Polecam rezerwację ze względu na ilość kortów (2) i coraz większą rzeszę ludzi którzy przyjeżdżają na nich grać i doceniają stan nawierzchni i jakość grania. Mimo iż nie jestem graczem wybrednym i zagram z każdym i wszędzie :).
Korty na oś. Zamkowe uważam za najlepsze korty na Zagłębiu pod względem właśnie stanu nawierzchni.
Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

Re: Będzin - Korty na os. Zamkowym

Moja stała baza, do gry w tenisa. Potwierdzam - najlepiej przygotowane korty na Zagłębiu. Bez przesady - równe, jak stół. Opiekun kortów po skończonej grze, absolutnie nie pozwoli, aby samemu kort szczotkować lub siatkować. To już jego domena. Przed siatkowaniem, obowiązkowo w ruch idzie graca. Dobra jakość mączki. W ogóle jest to gość, który zna się wyśmienicie na swojej robocie i korty ceglaste nie mają przed nim żadnej tajemnicy. I tak, jak wspomniał kolega wyżej, cicha okolica. Minus (oczywiście dla graczy, szukających kortu za 5 dwunasta) jest taki, że bez rezerwacji, nie ma co liczyć na wolny kort. Korty praktycznie w tygodniu, mają pełne obłożenie przez stałych graczy - głównie stałe rezerwacje. W weekend do południa, to już domena deblistów, również stała ekipa. To jeśli mowa o okresie poza wakacyjnym, albowiem w wakacje korty do dyspozycji od 9.00 do zmroku i wtedy jest większa dostępność kortów i gry z uwagi na ten okres ogórkowy. Cena w zeszłym sezonie, to 15 zł/h. Jutro, jak pogoda pozwoli, to rozpocznę właśnie na tych kortach otwarty sezon. Dla mnie SUPER!
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen

Wróć do „Inne miejscowości”