Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Maria Sharapova

TomPL pisze: 17 sty 2020, 09:48 To ja chyba też jestem stary produkt, bo dla mnie Maria jest gapą i kozłem ofiarnym a nie koksiarą...
Dokładnie!
Jakuboto pisze: 17 sty 2020, 09:41Bo Ty to jesteś stary dobry radziecki produkt :P.
Też prawda!
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Maria Sharapova

Marcin_L pisze: Raczej tak: zawodowa tenisistka, 32 lata, ma sztab trenerów, terapeutów, doradców od wszystkiego, 36 tytułów, 38 mln USD zarobione na korcie, gra od dziecka, zawodowo od prawie 20 lat (pierwszy turniej ITF w 2001).

Nie ma mowy o gapiostwie, jest przekonanie o bezkarności, bo jest gwiazdą i lokomotywą ciągnącą oglądalność kobiecego tenisa.
W punkt :::gd:::
A jak już wpadła i teraz jest pod lupą to po odstawieniu tego czego nigdy nie powinno być w ogóle jakoś wyników nie ma. Taki przypadek ... :::bd::
Widać jak puchnie w grze, brak "dopałki" i panienki nie ma :P

Zaczynam inaczej myśleć o … Radwańskiej :twisted:
Tak po niej jechałem, że wymięka, a Isia czysta była i dlatego puchła ;-P
Ostatnio zmieniony 18 sty 2020, 14:08 przez Vivid, łącznie zmieniany 1 raz.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Maria Sharapova

Moja młodociana córka stwierdziła, że to przecież Rosjanka, dla Rosjan koksowanie to norma, więc byłoby dziwne, gdyby NIE brała.

Dodam, że ona nie interesuje się tenisem, nie ogląda, Szarapowa to dla niej nikt. Takie niezbyt pogłębione spojrzenie z zewnątrz. Interesuje się za to NFL :).
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Maria Sharapova

Ależ wy prosto czarno-biało, żeby nie powiedzieć prymitywnie myślicie. Nikt nie mówi, że Maria nie brała przez lata meldonium, brała tak jak dziesiątki innych tenisistek. Tylko te inne po zmianie przepisów w porę przestały brać a Szarapowa się zapomniała. I teraz wielkie halo, bo tylko ona jest koksiara a reszta to aniołki?!
A co do Rosjan to skoro dopuścili sporo osób na Olimpiadę (i inne imprezy mistrzowskie) mimo ogólnego szlabanu dla Federacji Rosyjskiej to może jednak są i tacy Rosjanie co nie koksują? Oby córka Marcina nie wpadła w stereotypowe myślenie, to jest szkodliwe...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Maria Sharapova

Córka Marcina już stereotypem pomyślała. Tak to jest, nie Jej wina.
Oczywiście, że są czyści rosyjscy sportowcy, i obrywają bo jest urowniłowka (to akurat powinni znać :P).
Natomiast sama Szarakrowa jest skazaną koksiarą i tak już zostanie.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Maria Sharapova

Vivid pisze: 18 sty 2020, 14:11 Córka Marcina już stereotypem pomyślała. Tak to jest, nie Jej wina.
Myślenie stereotypami naraża na błędy w ocenie, ale hmm... to jest coś takiego jak mądrość ludowa :).

Mnie zdumiało, jak młoda lekko, łatwo i z poczuciem oczywistości to chlasnęła. Zero niuansowania, po prostu na zasadzie „każdy głupi wie”...

Jak potem zaczęliśmy o tym rozmawiać, to oczywiście sama stwierdziła, że to uogólnienie, może być krzywdzące.

Ale dowodzi to, jak łatwo g.... się przykleja.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Maria Sharapova

I to jeszcze w zestawieniu z NFL :-).
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Maria Sharapova

Nie no, w NFL to w ogóle nie koksują. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Pacio
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: 30 gru 2017, 01:27

Re: Maria Sharapova

Sharapova poinformowała dziś, że kończy swoją tenisową karierę.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Maria Sharapova

Uff... :::gd:::
Awatar użytkownika
Tenisfan
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 12 sty 2019, 12:58

Re: Maria Sharapova

Pomimo pewnych kontrowersji związanych z jej osobą to jednak kończy karierę ktoś ważny dla tenisa. Ten jej finał Wimbledonu 2004. ;)
Powodzenia na nowej drodze życia. :]
Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: Maria Sharapova

Tenisfan pisze: 26 lut 2020, 17:07 Pomimo pewnych kontrowersji związanych z jej osobą to jednak kończy karierę ktoś ważny dla tenisa. Ten jej finał Wimbledonu 2004. ;)
Powodzenia na nowej drodze życia. :]
Jakich "kontrowersji? Tenisistka, która swoje najlepsze rezultaty osiągnęla stosując doping. I tyle w temacie.
A że była charyzmatyczną osobowością na korcie i gwiazdą przyciagającą na mecze tłumy - tego jej nikt nie odbiera.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Maria Sharapova

No i taka za wysoka była ;).
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Maria Sharapova

Kariera niby była, tylko podszyta smrodem dopingu. A po powrocie, bez "dopałki" już za diabła nie chciało iść ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Maria Sharapova

Tennisowy pisze: 26 lut 2020, 18:18 Jakich "kontrowersji? Tenisistka, która swoje najlepsze rezultaty osiągnęla stosując doping. I tyle w temacie.
A że była charyzmatyczną osobowością na korcie i gwiazdą przyciagającą na mecze tłumy - tego jej nikt nie odbiera.
No rzeczywiście, aż w miesiąc grania na zakazanych oficjalnie środkach wygrała pięć tytułów wielkoszlemowych. rotfl
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Maria Sharapova

SABR pisze: 26 lut 2020, 23:18 No rzeczywiście, aż w miesiąc grania na zakazanych oficjalnie środkach wygrała pięć tytułów wielkoszlemowych. rotfl
Problem w tym, że 10 lat grała biorąc formalnie legalnie coś czego nie potrzebowała, ale co ewidentnie ją wspomagało, a jest lekiem nie suplementem. Do tego twierdziła potem, że to ze względów zdrowotnych, a nie jest to lek do leczenia przewlekłego tylko doraźnego.
Jeszcze raz podkreślę, brała to legalnie, jedynie miesiąc z hakiem było to zabronione. Tylko czy jesteś pewny, że chcesz tego bronić? … Tak jak pewne norweskie "astmatyczki" ;)
Dodatkowo gwoździem do trumny jest postawa po banie. Wyniki? Jakie wyniki? A do tego widać było, że są zdecydowane problemy wydolnościowe na korcie. Czyli to co brała tyle lat,, jeszcze raz - legalnie, nie było bez znaczenia.
Masz przerwę - tu kara, możesz mieć problem z ograniem, ale nie z wydolnością, to możesz utrzymać, czy wręcz poprawić w czasie banicji.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Tenisfan
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 12 sty 2019, 12:58

Re: Maria Sharapova

Ale co tu bronić, jak brała to legalnie? Dla mnie w tej kwestii nie ma problemu. :) Inne zawodniczki też mogły to brać, nikt im tego nie zabronił. :]
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Maria Sharapova

Vivid pisze: 26 lut 2020, 21:40 Kariera niby była, tylko podszyta smrodem dopingu. A po powrocie, bez "dopałki" już za diabła nie chciało iść ...
Prawda, że to wymowne? :D Żeby nie było, ona miała też sporo kontuzji ramienia, barku chyba też, kilka operacji, z czego ostatnia w 2019. Ponadto, łatwo sobie wyobrazić jaka atmosfera panowała w damskiej szatni po Marysiowym powrocie z przymusowego urlopu. :wink:
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Maria Sharapova

Tenisfan pisze: 27 lut 2020, 06:50 Ale co tu bronić, jak brała to legalnie? Dla mnie w tej kwestii nie ma problemu. :) Inne zawodniczki też mogły to brać, nikt im tego nie zabronił. :]
Tu w sumie nie ma czego komentować ...
Ale jedno oddam - dobrze wybrałeś sobie nick forumowy. Jasno pokazuje, że jesteś tylko fanem tenisa, czy nawet sportu ogólnie. Nie jesteś, pewnie też na poważnie nigdy nie byłeś, jego praktykiem. Gdybyś był to byś to rozumiał i niczego takiego jak powyżej nie napisał.

Pomijam już to co napisałem - ona twierdziła, że brała lek ze względów zdrowotnych. Przez 10 lat lek nieprzeznaczony do leczenia długoterminowego a doraźnego. Potrafisz to wyjaśnić?
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Maria Sharapova

Vivid głuptasie! Ona brała doraźnie na czas kariery :). Czas to pojęcie względne. Przecież kariera tenisistki jest krótka :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”