Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Tretorn Serie+ Control

Vivid pisze:Czyli podsumowując wszyscy zgadzają się że Tretorny to kartofle/kamory?? (:]
Można zamykać? rotfl
Masters na DeSkach rozgrywany był Tretornami Serie+ Control i byłem w szoku. Tak dobrymi piłkami Tretorna to ja nigdy nie grałem. Owszem, poprzeczka nie była za wysoko, ale tu byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Grało mi się bardzo dobrze, lepiej niż X-One'ami (nie jestem fanem tych piłek). Jeśli chodzi o grę na ziemi, to lepsze były tylko Forty i Roland Garrosy.

Z racji bardzo dobrych wrażeń z Mastersa, zakupiłem na jakiś mecz Tretorny Championship. Nigdy nimi nie grałem, chciałem przetestować. Masakra. Zero kontroli, nie łapie rotacji. Tu określenie Vivida - kartofel - pasuje jak ulał. Jak znajomy spytał mnie, jak oceniam te piłki, to mu wprost powiedziałem: "Chu****!" Każde łagodniejsze określenie byłoby niedopowiedzeniem. :]
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
kobbe66
Orator
Orator
Posty: 543
Rejestracja: 12 kwie 2008, 15:33
Lokalizacja: Piła

Re: Tretorn Serie+ Control

Gary pisze:Z racji bardzo dobrych wrażeń z Mastersa, zakupiłem na jakiś mecz Tretorny Championship. Nigdy nimi nie grałem, chciałem przetestować. Masakra. Zero kontroli, nie łapie rotacji. Tu określenie Vivida - kartofel - pasuje jak ulał. Jak znajomy spytał mnie, jak oceniam te piłki, to mu wprost powiedziałem: "Chu****!" Każde łagodniejsze określenie byłoby niedopowiedzeniem. :]
Poleciałeś zbyt optymistycznie z tymi Championshipami, to nie są piłki do gry :lol: (cena 17-18zł). Ja raz wziąłem do treningów i nawet elementy było ciężko nimi szlifować.
Za to do Serie+ się przekonałem i kupiłem parę puszek w mega promocji i służą mi znakomicie.
Obrazek
Awatar użytkownika
zNei
Orator
Orator
Posty: 547
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:09
Lokalizacja: Barlinek
Kontakt: Strona WWW

Re: Tretorn Serie+ Control

Wczoraj miałem okazję dokładniej przetestować piłki z tematu. Rzeczywiście są dosyć twarde i szybkie jednak mi bardzo odpowiadały :) można było zagrać mocno i płasko, ale także pokusić się technicznego, ciasnego cross'a czy miękkiego drop shot'a :) Także byłem zadowolony, zobaczymy jaka będzie ich żywotność :)
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Tretorn Serie+ Control

Tretorn oddalił się na szczęście od kartofli, Serie + Control gra mi się wyjątkowo dobrze. Znacznie lepsze niż Wilsony US Open ;)
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
radical.pl
Orator
Orator
Posty: 688
Rejestracja: 12 mar 2006, 19:23
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: Tretorn Serie+ Control

Gramy tymi piłkami w naszych turniejach w Akademii Tenisa. Bardzo przyzwoite piłki. Niepodobne do Tretornów sprzed lat, bardziej pod Dunlopy Forty mi podchodzą.
Ważne żeby zostało tutaj coś z tego czym żyliśmy..

http://www.road-racing.pl
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Tretorn Serie+ Control

Parę razy nimi odbijałem na treningu i też jestem dobrego zdania o nich.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Tretorn Serie+ Control

Tretorn :/ :rdcard: :!ndm!: ::2guns::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Tretorn Serie+ Control

Cóż, poprę Vivida. Fakt, że jest różnica in plus w stosunku do przeszłości, z drugiej zaś strony żadna to rewelacja i jest przynajmniej kilka modeli innych producentów w porównywalnej cenie, a dużo lepszej grywalności.
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Tretorn Serie+ Control

Musiałem grać nimi ostatnio parę razy i niestety jakość tych piłek drastycznie spadła. Jadą na opinii z przed kilku lat, teraz jest to gorsza piłka od najtańszych modeli Tecnifibre.
Yonex fan

Wróć do „Piłki”