Awatar użytkownika
kobbe66
Orator
Orator
Posty: 543
Rejestracja: 12 kwie 2008, 15:33
Lokalizacja: Piła

Tretorn Serie+ Control

Jestem ciekaw czy mieliście już do czynienia z nowymi "balonami" Tretorna, a mianowicie Tretorn Serie+ Control. Grałem nówkami prosto z puchy na turnieju i zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie, ciekaw jestem czy graliście nimi na dłuższym dystansie i jakie macie odczucia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tretorn Serie+ Control

Również grałem nimi na turnieju. Mam o nich bardzo dobre zdanie. Nawet ostatnio myślałem czy ich nie zakupić. Żywotność mają w normie.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Tretorn Serie+ Control

Ćwiczyłem nimi godzinę, całkiem przyjemne, może trochę wysoki odskok i na początku szybko odchodziły od rakiety.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Tretorn Serie+ Control

Tretorn?! Wrrrr ...!!! Nie drażnić Admina! ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Tretorn Serie+ Control

Niech Admin się lepiej przyzna kiedy ostatnio grał jakimikolwiek Tretornami to pogadamy :) To tak jakby uważać, że najlepsze/najgorsze rakiety Prince były w latach 90. równocześnie od 10 lat nie mając w ręku żadnej nowszej konstrukcji tej firmy :) Chyba, że grałeś ostatnio jakimiś Tretornami i zdania nie zmieniłeś to OK. Ale pamiętaj Vivid - tylko krowa nie zmienia zdania :) To nie wstyd :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Tretorn Serie+ Control

Jakieś Tretorny mi ktoś niedawno podstawił, pisałem na blogu. Takie samo g... jak kiedyś. Na dziś nie ma co liczyć że zmienię zdanie.

A jak już jesteśmy przy Prince-ach to zmieniłem zdanie! :)
Te z lat 90-tych to "szklanki", wrażenie jakby się miały w ręku rozlecieć. Obecne O-porty i EXO czy jakoś tak są bardzo przyjemne.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tretorn Serie+ Control

W mojej opinii każde kolejne modele Tretornów to coraz lepsze piły. Control'e to już bardzo przyzwoity wyrób. Wolę je zdecydowanie od US'ów i AO.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tretorn Serie+ Control

Tretorn jedyne rzeczy jakie dobre robi to kalosze:
http://lula.pl/lula/1,94040,7891697,Kal ... etorn.html

Wszystkie piłki jakie wypuścili to dla mnie kamienie na równi z Wilsonami USO i AO.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tretorn Serie+ Control

ESP pisze:Tretorn jedyne rzeczy jakie dobre robi to kalosze:
http://lula.pl/lula/1,94040,7891697,Kal ... etorn.html

Wszystkie piłki jakie wypuścili to dla mnie kamienie na równi z Wilsonami USO i AO.
Tak, tak, a z Head'a to tylko narty :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: Tretorn Serie+ Control

Obiektyw pisze:
ESP pisze:Tretorn jedyne rzeczy jakie dobre robi to kalosze:
http://lula.pl/lula/1,94040,7891697,Kal ... etorn.html

Wszystkie piłki jakie wypuścili to dla mnie kamienie na równi z Wilsonami USO i AO.
Tak, tak, a z Head'a to tylko narty :)
Obi... :::glory::: :::glory:::

Grałem parę razy Tretornami i jakoś mnie nie uwierały. W ogóle nie wiem czemu jestem taki nieczuły co do sprzętu, na czele z piłkami. Jedynie ostatnio czułem jak grałem Dunlopami Pro Tour że twarde są. Na początku grało się kiepsko, ale potem było w porządku. Fajnie się nimi kontrowało.
A jeszcze co do Tretornów to u mnie GP Sosnowca jest rozgrywane Tournamentami z tego co pamiętam. Do tej pory nie narzekałem, no ale może się to kiedyś zmieni, w końcu kiedyś mi się grało najlepiej rakietą 245g (APD Junior). ;)
out of business
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Tretorn Serie+ Control

Obiektyw pisze:Wolę je zdecydowanie od US'ów i AO.
Łojejku... to jeszcze to produkują? Jeszcze ktoś tym w ogóle gra? :)
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Tretorn Serie+ Control

Na twardych kortach Wilson US Open spisują się bardzo dobrze.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
kobbe66
Orator
Orator
Posty: 543
Rejestracja: 12 kwie 2008, 15:33
Lokalizacja: Piła

Re: Tretorn Serie+ Control

Jeszcze sezon temu też bym nawet nie spojrzał na Tretorny bo używałem wyłącznie Dunlopów. Ale trzeba obiektywnie powiedzieć że balony tej firmy zrobiły duży postęp.
Obrazek
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Tretorn Serie+ Control

Był czas, że Micro-X były bardzo dobrą piłką, później coś z nią porobili i stała się twarda i "tempa".
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Tretorn Serie+ Control

ESP pisze:Wszystkie piłki jakie wypuścili to dla mnie kamienie na równi z Wilsonami USO i AO.
No nieeee... :) Wilson USO to dla Ciebie kamienie?? :) AO już prędzej, to fakt, ale USO? Moim zdaniem jedne z bardziej przyjemnych (miękkich; nie mówię, że są najlepsze!) piłek jakie są na rynku :)
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Tretorn Serie+ Control

daroos pisze:
ESP pisze:Wszystkie piłki jakie wypuścili to dla mnie kamienie na równi z Wilsonami USO i AO.
No nieeee... :) Wilson USO to dla Ciebie kamienie?? :) AO już prędzej, to fakt, ale USO? Moim zdaniem jedne z bardziej przyjemnych (miękkich; nie mówię, że są najlepsze!) piłek jakie są na rynku :)
Zgadzam się z ESP'em.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
hubi1212
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 195
Rejestracja: 1 lut 2009, 19:58

Re: Tretorn Serie+ Control

Ostatnio grałem z MaciasemPL właśnie jakimś Tretornami Serie+. MaciasPL zakupił je na turnieju w Ostravie. Bardzo przyjemne piłki jak dla mnie. Może nie tak dobra jak mój ideał czyli Forty. Ale można nimi poodbijać. Mam również wiadro Trainerów Plusów i do treningu się nadają, do meczów niezbyt.
Wracam po 10 latach przerwy.

Head Graphene 2021 Gravity MP
Head Youtek Radical MP
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Tretorn Serie+ Control

El Diablo pisze:
daroos pisze:
ESP pisze:Wszystkie piłki jakie wypuścili to dla mnie kamienie na równi z Wilsonami USO i AO.
No nieeee... :) Wilson USO to dla Ciebie kamienie?? :) AO już prędzej, to fakt, ale USO? Moim zdaniem jedne z bardziej przyjemnych (miękkich; nie mówię, że są najlepsze!) piłek jakie są na rynku :)
Zgadzam się z ESP'em.
Może w przypadku US Open, to specyfika nawierzchni, już parę razy nimi grałem na kortach twardych i sprawdziły się doskonale, mam tutaj podobne odczucia jak daroos, na ziemi zachowywały się trochę inaczej, ale źle nie było.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Tretorn Serie+ Control

Czyli podsumowując wszyscy zgadzają się że Tretorny to kartofle/kamory?? (:]
Można zamykać? rotfl

ESP, kalosze Tretorn? Fakt, ciekawe wzornictwo, Matula sobie kupiła i pierwszy wypad, przeciekły ... Do wymiany, bez problemu.
Faktem jest że ja miałem swoją teorię, którą na moje szczęście wygłosiłem stojąc przy drzwiach - znaczne przekroczenie dozwolonej nośności ... rotfl
Hmm.... czemu to ja potem obiad jadłem w knajpie? ... :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

Re: Tretorn Serie+ Control

PIXI pisze: A jeszcze co do Tretornów to u mnie GP Sosnowca jest rozgrywane Tournamentami z tego co pamiętam. Do tej pory nie narzekałem, no ale może się to kiedyś zmieni, w końcu kiedyś mi się grało najlepiej rakietą 245g (APD Junior). ;)
Bo to oficjalna piłka atp :wink:
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen

Wróć do „Piłki”