Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Piłka ręczna

PitS pisze:
keicam pisze:
Prawa połówka (lewa ręka). Na tym poziomie przeciwnika trzeba grać na pełnym ryzyku. Błędy są nieuchronne. Taktyka punkt za punkt przy korzystnym wyniku była słuszna ale wymagała podejmowania trudnych decyzji. Mnie dziwi np w naszej drużynie niechęć do szybkiego rozegrania piłki po straconej bramce. Oczywiście nie w kontekście ostatniego meczu kiedy to trzeba było zwalniać tempo.
Czyli moja pozycja, ale ja przy Tobie jestem jak chuchro więc zajmę skrzydło jak będziemy grać. :::yay:::
W debla? :wink:
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Piłka ręczna

Wiesz, zacząłem grać w tenisa bo do piłki ręcznej ciężko byłoby uskładać ....
Ale taki TF daje już sporo możliwości.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Piłka ręczna

PitS pisze:...Ale taki TF daje już sporo możliwości.
Widzimy się zatem na TF. :::gd:::
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka ręczna

Przy Was na TF'ie to Gary będzie jak ta piłka do ręcznej... tylko nie wiem czy On nie ma nic przeciwko. :)
Obrazek Speed Graphene MP
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: Piłka ręczna

W tej chwili w TV absolutny hit tych mistrzostw Francja - Chorwacja, wynik trudny do przewidzenia, a za chwilę o 20.30 w Tauron Arenie w Krakowie arcyważny mecz Polaków z Norwegami, zwycięstwo przybliży nas do upragnionego półfinału, byłoby pięknie. ;-P
Jeśli zagramy podobnie jak z Francuzami, nasi rozgrywający zaczną z wysokiego "C" rzucając z drugiej linii kilka bramek jestem spokojny o wynik :wink: ..... jeśli zagrają jak z Francuzami ....

Keicam, Pits, melduje się " środek rozegrania " 17 lat grania w ukochaną ręczną, ech łza się w oku kręci :wink: , jest już nas trzech. :wink:
Edit !

Omeyer klasa sama w sobie, druga linia Francuzów nie do zatrzymania, Chorwaci bez szans 32 - 24 !
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Piłka ręczna

No to jedną drużynę na TF da się zmontować. ;)
Nie oglądałem wczorajszego meczu, nie dałem rady po tygodniu pracy, zakończonym bardzo nerwową sobotą.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: Piłka ręczna

Norwegia zagrała super zawody, a ich rozgrywający ... czapki z głów, zagrali naprawdę bezbłędnie, a nam zabrało szczęścia tej przysłowiowej "jednej Wenty". :wink: Było, minęło teraz Białoruś, mecz z cyklu ... trzeba wygrać, jeśli chcemy awansować do czwórki mistrzostw.

Jest trochę zmartwień, nasze skrzydła zawodzą, a bez nich będzie trudno, Krajewski, Szyba musicie się ogarnąć, do boju. :wink:
P.S. Fajne ksywki mają nasi ....Kola, Lopez, Dzidziuś, Dachu, Kasa ....... :wink:
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka ręczna

boro pisze:Norwegia zagrała super zawody, a ich rozgrywający ... czapki z głów, zagrali naprawdę bezbłędnie
Zagrali głównie tak dlatego że my za bardzo im nie przeszkadzaliśmy. W obronie zagraliśmy bardzo słabo, zwłaszcza w porównaniu do tego co graliśmy z Francją. :(
Obrazek
_____
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: Piłka ręczna

htb pisze:
boro pisze:Norwegia zagrała super zawody, a ich rozgrywający ... czapki z głów, zagrali naprawdę bezbłędnie
Zagrali głównie tak dlatego że my za bardzo im nie przeszkadzaliśmy. W obronie zagraliśmy bardzo słabo, zwłaszcza w porównaniu do tego co graliśmy z Francją. :(
Tak to często jest, że jedno wynika z drugiego :wink: . Wygrywamy planowo z Białorusią 32-27 bez fajerwerków ale pewnie, jeszcze jeden mecz i ... będziemy walczyć o medale. Dzidziuś Jurecki to taki nasz czołg, niesamowity ten jego ciąg na bramkę. :::gd::: ;-P
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka ręczna

Tak czy siak musimy wygrać w ostatnim spotkaniu z Chorwacją, bo w przypadku porażki było by raczej pozamiatane...
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka ręczna

Dokładnie tak jak piszesz. Niby wystarczy nam remis jeśli Francja przegra z Norwegią, a ten wynik będziemy znali bo grają pierwsi. No ale wiadomo że granie na remis w ręczną to nawet gorzej niż stąpanie po cienkim lodzie. Zresztą Chorwaci nie odpuszczą.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Piłka ręczna

Mam tak, że jak oglądam to nasi w plecy, jak odpuszczam, to wygrywają. W związku z tym oglądam fragmenty. I na ich podstawie tylko jedno pytanie - co w tej kadrze robi p. Daszek???
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Piłka ręczna

Ja typuję wygraną Francuzów dziś i nasz bój o wszystko z Chorwacją. Jeśli Francja wygra to Chorwacja już nie ma szans na wyjście więc może trochę odpuszczą. U nas problemy ma Lijewski i to trochę słabo. A Daszek jest od psucia prostych kontr bo inaczej byłoby za łatwo. ;)
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Piłka ręczna

Ja pier... ale nędzę gramy:( i wyglada na to że Chorwacja wygra z nami 11 bramkami i awansują.
Nie rozumiem, żeby drużyna na tym poziomie nie potrafiła nic zagrać jeśli przeciwnik atakuje ich wysoko :(
Ostatnio zmieniony 27 sty 2016, 21:33 przez htb, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Piłka ręczna

O właśnie chciałem to napisać. Strasznie to wygląda. Rozpacz. Przez dziesięć minut nie strzelili bramki w grugiej połowie, a Chorwaci już 8.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Piłka ręczna

A cóż to za struś na środku boiska? Dobra zmiana? rotfl
SPOILER:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Piłka ręczna

Do d... nasi grają. Chorwaci grają wysoką obroną i w środku jest totalny tłok. Skrzydłami powinni grać i rozciągnąć Chorwatów. 14 bramek do tyłu. ;-)
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka ręczna

No ale nasi nie potrafią :( na siłę pchają wszystko środkiem i d... z tego wychodzi :( a w obronie jeszcze gorzej :( żenada :(
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Piłka ręczna

Szkoda klawiatury. Już na poprzedniej imprezie Biegler nie miał pomysłu na tę drużynę. Teraz nie ma go jeszcze bardziej. Chorwaci odrobili lekcję, pilnują kogo trzeba upilnować a reszty nie ma. Grę ciągną dziadki grające jeszcze z Siódmiakiem.

Jakimi szkrzydłami? Skąd je niby weźmiemy? Najlepsze skrzydła w polskiej lidze grają w Vive i to są obaj dzisiejsi
Chorwaci. Jeszcze po lewej stronie Krajewski z Wisniewskim robią jakieś zagrożenie, a po prawej i my i Chorawaci wiedzą że mamy dramat.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Piłka ręczna

Polacy zawsze mieli problem z grą, jak była wysoka obrona. A sami grają w linii. Ani obrony, ani ataku.

Niech się szkolą. Uczą niech się. Bo samymi rozgrywającymi przy tak ustawionej obronie nic się nie da zrobić. Zdaję się Chorwacja awansowała.

A Biegler powinien się pożegnać z reprezentacją,
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen

Wróć do „Inne sporty”