Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Novak Djokovic

Artlight pisze: 10 lut 2022, 11:14 Daria Kasatkina o Novaku: Wszyscy widzimy jak on chce aby ludzie go kochali. Jak próbuje zrobić wszystko aby tak było, ale to nie działa. Koniec końców, daje się wyczuć, że coś nie jest w porządku. Mało kto lubi, gdy udajesz osobę, którą nie jesteś.

Wizerunkowi Djokovica przeciwstawia Daria osobę Rafy Nadala, o którym mówi, że jest prawdziwy w tym sensie, że od zawsze zachowuje się w ten sam sposób i niczego nie udaje, za co kochany jest przez kibiców.
Hmmm. Czy z tego samego powodu wolimy raczej złoto niż tombak? :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

hohvar pisze: 10 lut 2022, 15:36
Artlight pisze: 10 lut 2022, 11:14 Daria Kasatkina o Novaku: Wszyscy widzimy jak on chce aby ludzie go kochali. Jak próbuje zrobić wszystko aby tak było, ale to nie działa. Koniec końców, daje się wyczuć, że coś nie jest w porządku. Mało kto lubi, gdy udajesz osobę, którą nie jesteś.

Wizerunkowi Djokovica przeciwstawia Daria osobę Rafy Nadala, o którym mówi, że jest prawdziwy w tym sensie, że od zawsze zachowuje się w ten sam sposób i niczego nie udaje, za co kochany jest przez kibiców.
Hmmm. Czy z tego samego powodu wolimy raczej złoto niż tombak? :wink:
Powiedział co wiedział. :::bd:: Musiałeś długo nad tym myśleć. Jestem o tym przekonany. rotfl
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Derler pisze: 10 lut 2022, 17:33 Powiedział co wiedział. :::bd:: Musiałeś długo nad tym myśleć. Jestem o tym przekonany. rotfl
Nie sądzę by musiał. Nawet dziecko wie, że klaun jest śmieszny tylko przez krótki czas występu, na dłuższą metę irytuje.
A jak jeszcze za klauna chce na siłę robić zwykły bazarowy cwaniaczek skazany prawomocnie i wywalony na zbity pysk, to co w tym śmiesznego? Raczej to żałosne ... :::bd::

Teraz, po tym całym antyszczepieniowym jazgocie grzecznie się zaszczepi (oficjalnie) robiąc nie pierwszy już raz z siebie niezłego wała :lol: :lol: :lol: Brawo on! :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Novak Djokovic

Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Novak Djokovic

ESP pisze: 15 lut 2022, 11:03 No i się nie zaszczepi.
https://www.bbc.com/news/world-60354068
:::fcplm:::
Wolność wyboru, no shit. :::dawall:::
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
kefas
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 8 sie 2019, 08:58

Re: Novak Djokovic

Nie no spoko, przynajmniej jest spójny w przekazie. Szkoda tylko, że kombinował jak koń pod górę na AO, bo jakby tego nie robił to by dużo lepiej wizerunkowo wyszedł, a teraz to tak trochę za późno...
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Novak Djokovic

ayshe pisze: 15 lut 2022, 13:09
ESP pisze: 15 lut 2022, 11:03 No i się nie zaszczepi.
https://www.bbc.com/news/world-60354068
:::fcplm:::
Wolność wyboru, no shit. :::dawall:::
Ale o co chodzi? Jasno powiedział, że nie jest antyszczepem, tylko jest za wolnym wyborem. No i że jest gotowy poświęcić WS'y jeśli będzie się musiał dać dziabnąć. Przecież nie jest własnością fanów. Jego życie.

Dla mnie OK. W Australi zawalili, nie podmuchali na zimno, i pewnie nie przewidzieli, że sprawa będzie miała polityczne reperkusje. Pewnie liczyli, że to co pozałatwiali wystarczy, a że robili to na kolanie miało swoje konsekwencje.

Tim Henman powiedział (niżej), że prawdopodobnie będzie mógł zagrać na Wimbledonie.

Ciekawe jest to, że nie zdecydowali sie puścić tego materiału bez swojego komentarza o bezpieczeństwie szczepionek i że nie wiedzą czego jeszcze Djoković chce wiedzieć. Chyba trochę się jednak boją, że jego osoba i jego postawa może mieć wpływ na postrzeganie tego całego zagadnienia.

A postawa Pam Shriver mnie rozbawiła do łez, kiedy powiedziała, że ktoś powinien usiaść z Djokovicem i mu "wytłumaczyć" wszystko co musi wiedzieć, jak się domyślam po to, żeby się jednak dał dziabnąć. Chyba nie zrozumiała o co mu chodzi.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Jest konsekwentny, to na plus dla niego, tym bardziej, że realnie straci.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Biniu
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 9 wrz 2018, 09:32

Re: Novak Djokovic

Przegrał ze 123 rakietą i spadł na 2 miejsce rankingu, a tu cisza?
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Novak Djokovic

Biniu pisze: 24 lut 2022, 20:20 Przegrał ze 123 rakietą i spadł na 2 miejsce rankingu, a tu cisza?
Tak, w porównaniu do sytuacji na Ukrainie ten fakt jakoś schodzi na plan dalszy.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Novak Djokovic

Biniu pisze: 24 lut 2022, 20:20 Przegrał ze 123 rakietą i spadł na 2 miejsce rankingu, a tu cisza?
Chiny też nie zajęły stanowiska w tej sprawie :?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Może nie był zaszczepiony na Vasely-ego? ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Novak Djokovic

Gary pisze: 24 lut 2022, 20:25
Biniu pisze: 24 lut 2022, 20:20 Przegrał ze 123 rakietą i spadł na 2 miejsce rankingu, a tu cisza?
Tak, w porównaniu do sytuacji na Ukrainie ten fakt jakoś schodzi na plan dalszy.
:::gd:::
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Patrzyłem na fragmenty jego spotkań, widać lekką meczową rdzę. Podjął decyzję, ponosi konsekwencje.
Ale ponownie oddam mu na plus - zachował swoje poglądy mimo realnych niedogodności i strat.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

https://sport.tvp.pl/58819518/atak-rosj ... -rozmawiac

Z tekstu, który wkleiłem wyżej wynika, że Djokovic stoi po ukraińskiej stronie w tej barbarzyńskiej wojnie. :::gd::: Przyznaję, że obserwując jego ostatnie, dziwne decyzje nie byłem pewny, jak ten facet odniesie się do tematu rosyjskiego bestialstwa, którego dopuszczają się Moskale na Ukraińcach. Wiadomo wszak, że Serbia była zawsze sojusznikiem Rosji. Mam nadzieję, że to co się wydarzyło na Ukrainie, na długo już odmieni sympatie polityczne tego biednego, ogarniętego niegdyś wojną w swoim kraju, narodu.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Darek84BB
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 27 sty 2013, 12:02

Re: Novak Djokovic

Ktoś może się orientuje dlaczego Novak zrezygnował z Indian Wells?
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Novak Djokovic

Szczepienie.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Wajdę ponoć znowu pogonił.

Derler,
akurat Serbowie tacy święci, biedni i poszkodowani w czasie wojny "domowej" na Bałkanach to nie byli. Zatem nie pitol, Waść ... :twisted:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Novak Djokovic

Serbia pierwsza się wyrwała, żeby Rosja u nich mecze rozgrywała gdy jeszcze była koncepcja że na neutralnym terenie mogą.
A teraz jako jedyni mają zezwolenie na loty do Rosji na czym podobno kokosy zarobią, bo tysiące Ruskich na Kubie i Dominikanie a nie mają jak wrócić...
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Novak Djokovic

TomPL pisze: 3 mar 2022, 08:15 Serbia pierwsza się wyrwała, żeby Rosja u nich mecze rozgrywała gdy jeszcze była koncepcja że na neutralnym terenie mogą.
A teraz jako jedyni mają zezwolenie na loty do Rosji na czym podobno kokosy zarobią, bo tysiące Ruskich na Kubie i Dominikanie a nie mają jak wrócić...
Ten dwugłowy orzeł w obydwu godłach nie może być przypadkowy....
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”