Oceń korty

Super
Brak głosów
0
Bardzo dobrze
100%
2
W porządku
Brak głosów
0
Ujdzie
Brak głosów
0
Do bani
Brak głosów
0
 
Liczba głosów: 2
Awatar użytkownika
pivdy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 292
Rejestracja: 27 paź 2009, 23:13
Lokalizacja: Kielce

Korty Klubu Gemik

Adres: Kielce, ul. Prosta
Czynne: 9:00 - do oporu
Cena: 20zł/h
Tel.: 602532824
Poniżej szczegóły wraz z subiektywną oceną w skali do 10

Liczba kortów: 2 (2/10)
Nawierzchnia: ziemna] (8/10)
Korty kryte: brak (0/10)
Oświetlenie: 6 lamp (6/10)
Infrastruktura: WC, (1/10)
Dojazd: nieopodal centrum miasta (8/10)
Parking: (10/10)
Łatwość rezerwacji (nie mylić z dostępnością kortów): (10/10)
Dostępność kortów (z ręki): (1/10)
Imprezy stałe: turnieje rodzinne bo jest to klub dla maluchów.
Ostatnio zmieniony 28 paź 2009, 14:00 przez pivdy, łącznie zmieniany 7 razy.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Korty Klubu Gemik

A jak bardzo są w sezonie obłożone przez szkółkę, da się jeszcze coś wynająć? Ktoś mi mówił że oświetlenie podobne jak na Roko - nierównomierne. Połowa kortu jasna, połowa ciemniejsza, to prawda?
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
pivdy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 292
Rejestracja: 27 paź 2009, 23:13
Lokalizacja: Kielce

Re: Korty Klubu Gemik

Oświetlenie nie jest rewelacyjne to prawda. Kort numer 1 dużo lepiej. Dwójka nierównomiernie tak jak napisałeś. Szkółka rozwija się coraz lepiej i w tym roku był mały problem z wynajęciem kortu na tygodniu po południu. Dopiero tak ok. 18.00 coś się pojawiało. Ja grywałem głównie tam.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Korty Klubu Gemik

Ja miałem stałą rezerwację na Tęczy i o ile będzie istniała w przyszłym roku to ją powtórzę. Jak nie będzie to znaczy że mamy w Kielcach jakieś 16 nowych kortów w innym miejscu (jakby posumował dotychczasowe obietnice - "coś za coś" ) :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
pivdy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 292
Rejestracja: 27 paź 2009, 23:13
Lokalizacja: Kielce

Re: Korty Klubu Gemik

Jeżeli to nie będzie tajemnica, napisz proszę kiedy grywasz chętnie popatrzyłbym. Może czegoś bym się nauczył. Podoba mi się Twoje podejście do gry. Poczytałem trochę postów odnośnie udziału w turniejach. Walka i ambicja to jest to co w sporcie (nie tylko w tym) jest najpiękniejsze :D.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Korty Klubu Gemik

pivdy pisze:Jeżeli to nie będzie tajemnica, napisz proszę kiedy grywasz chętnie popatrzyłbym. Może czegoś bym się nauczył. Podoba mi się Twoje podejście do gry. Poczytałem trochę postów odnośnie udziału w turniejach. Walka i ambicja to jest to co w sporcie (nie tylko w tym) jest najpiękniejsze :D
Po sezonie na razie nigdzie, zaspałem przy zaklepywaniu zimy, i zostały takie godziny które mi nie za bardzo leżą (22:30) To by musiało oznaczać że o 24:00 wyjeżdżałbym do domu a to 90 kilosów, a rano z powrotem do Kielc, bez sensu trochę. Raz na jakiś czas tak!
F1driver miał coś na sezon zaklepać na polibudzie ale niestety, chyba w tym roku tam balonu nie będzie bo nic się nie dzieje. To oznacza ni mniej ni więcej że nie ma żadnego ogólnodostępnego w Kielcach ?!?
Grywam wobec tego jak ktoś zadzwoni i mnie zaprosi ale z moich partnerów zrobił się szpital więc już miesiąc nie grałem. :-|
Na wiosnę na pewno coś zaklepę, może nawet 2 razy w tygodniu.

PS W sezonie najłatwiej mnie zastać na ścianie na Tęczy, prawie codziennie po pracy.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
pivdy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 292
Rejestracja: 27 paź 2009, 23:13
Lokalizacja: Kielce

Re: Korty Klubu Gemik

Ja już drugą zimę "przepracuję" regularnie. W ubiegłym roku grałem z trenerem trochę na Tęczy, trochę na Roko, a w tym roku co tydzień w sobotę gram na WSH. Zobaczymy jak to będzie. Popracuję jeszcze trochę i może odważę się zaprosić Cię na gierkę :D
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Korty Klubu Gemik

Znam jednego Trenera który grywał na Tęczy i na Roko. Jeśli odbijasz z nim to efekty niedługo przyjść muszą. Ja grywałem ze dwa lata temu z Darkiem, ale on ma w tym sezonie bardzo obłożone treningi a ja niestety nie bardzo mogę planować.

Chętnie zagram, jak dasz znać.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
pivdy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 292
Rejestracja: 27 paź 2009, 23:13
Lokalizacja: Kielce

Re: Korty Klubu Gemik

Ten trener to gość z gemika. Nie wiem czy o tego Ci chodziło. Grywam w soboty. Mam taki układ ze znajomym, że mamy stałą rezerwację i dwa razy w miesiącu gramy razem a dwa razy z trenerem. Tak sobie myślę, że muszę trochę potrenować byś mnie nie zniechęcił do tenisa. Poza tym chciałby zakupić nową rakietę. Tak więc będę mam nadzieję w fazie testów o ile wyklaruje mi się ze dwa trzy modele. :D
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Korty Klubu Gemik

Jeszcze nigdy nikogo nie udało mi się zniechęcić, no może poza jednym gościem który dwa lata o to prosił. :D

Jak będziesz miał ochotę to jestem do dyspozycji.


Trenerów z Gemika nie znam, jednego może z widzenia.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
pivdy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 292
Rejestracja: 27 paź 2009, 23:13
Lokalizacja: Kielce

Re: Korty Klubu Gemik

Potrenuję w zimie i na wiosnę o ile Twoja propozycja będzie aktualna zgłoszę się do Ciebie by zobaczyć w jakim miejscu się znajduję. Póki co uważam, że potrzebuje większej regularności by zawracać głowę poważnemu człowiekowi. :D Dodatkowo teraz jestem w fazie doboru rakiety. Na marginesie: może orientujesz się gdzie w Kielcach można dostać do testów rakiety Head-a, które mi wskazałeś w inny wątku. Bo w top sporcie nie mają Head-a od jakiegoś czasu.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Korty Klubu Gemik

Chyba nigdzie w Kielcach nie można, namawiałem Roko aby się tym zajęło bo byliby sami.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
pivdy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 292
Rejestracja: 27 paź 2009, 23:13
Lokalizacja: Kielce

Re: Korty Klubu Gemik

Małe uaktualnienie tematu.
Otóż cena wzrosła do 25 zł. Tak na koniec sezonu piszę.
Dobra wiadomość jest taka, że Gemik się rozrasta bo na Pakoszu (dawna baza MPK) powstało 4 nowe korty. Jeszcze są miękkie, ale powstaje kort kryty, a w planach jest drugi. Niestety ... beton.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Korty Klubu Gemik

pivdy pisze:Małe uaktualnienie tematu.
Otóż cena wzrosła do 25 zł. Tak na koniec sezonu piszę.
Dobra wiadomość jest taka, że Gemik się rozrasta bo na Pakoszu (dawna baza MPK) powstało 4 nowe korty. Jeszcze są miękkie, ale powstaje kort kryty, a w planach jest drugi. Niestety ... beton.
Miało tam powstać Miejskie Centrum Tenisowe z prawdziwego zdarzenia na 8 kortów z halą w zamian za poodbierane pod różne inwestycje korty w mieście, że przypomnę tylko te co ja pamiętam, (5 na Błękitnych - w tym miejscu jest teraz plac nauki jazdy (sic!), 2 na PKS, 3 pod Real) a nie jakaś prowizorka (manufaktura). Z ciekawości przejadę się tam.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
pivdy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 292
Rejestracja: 27 paź 2009, 23:13
Lokalizacja: Kielce

Re: Korty Klubu Gemik

Nie bardzo było tam miejsce na 8 kortów. Wygląda to nieźle. Jest plan by zrobić tam korty i jakieś zaplecze. Póki co jest 4 korty i jeden kryty. Ma być drugi kort kryty.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Korty Klubu Gemik

pivdy pisze:Nie bardzo było tam miejsce na 8 kortów. Wygląda to nieźle. Jest plan by zrobić tam korty i jakieś zaplecze. Póki co jest 4 korty i jeden kryty. Ma być drugi kort kryty.
http://wikimapia.org/#lat=50.8579903&lo ... 7&l=28&m=b
Na pewno mówimy o tym samym miejscu? Inwestycja o której ja piszę miała być przeprowadzona przez MOSiR na terenie który jest zakreślony na mapie, a na którym miało parking ok 100 autobusów miejskich, więc o jakim braku miejsca mówimy? Popatrz na budynki obok. Tam by wstawił 10 Lidlów i by zostało.

Może masz na myśli Asfaltowe boiska do koszykówki bardziej na lewo obok Dawnego boiska jednostki (Nadwislańskich Wojsk MSW) oznaczonej jako boisko. Tak tam widywałem dzieci z Gemika jak odbijały na tym asfalcie. Miasto im przekazało z łaski ten teren

Widać go na zdjęciu,
Obrazek

Teraz refleksja. Słyszałem już parę razy po ostatnich pucharowych meczach Vive na Hali Legionów (obok po prawej) że te kilka tysięcy ludzi które przyjeżdża na mecze nie ma gdzie zaparkować i zastawione jest całe osiedle ze wszystkimi drogami.

Dochodziły mnie słuchy że na terenie który ja tak ładnie oznaczyłem może powstać parking dla hali. Korty będą wtedy tam gdzie dzieci bawią się na zdjęciu w ciasnocie. Cóż tenisiści w Kielcach mieliby wyraźnie pecha. Za tej prezydentury (3 kadencja) nie pierwszy raz.

EDIT: Był u mnie właśnie Drajwer i potwierdził moje obawy, masz na myśli korty które powstały w miejscu oznaczonym jako boisko asfaltowe do koszykówki. Jak ja znam życie to inwestorem był Gemik (?) na terenie przekazanym przez miasto, a więc obietnica oddania kortów Błękitnych spełniona rotfl i żadne z prawdziwego zdarzenia Centrum Tenisowe z halą na kilka kortów i ośmioma odkrytymi nie powstanie.....
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
pivdy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 292
Rejestracja: 27 paź 2009, 23:13
Lokalizacja: Kielce

Re: Korty Klubu Gemik

Masz rację. Oczywiście korty powstały tu "gdzie bawią się dzieci". Obecna władza zdecydowanie stawia na piłkę nożną. Pewnie dlatego, że tu jest większy elektorat. :-)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Korty Klubu Gemik

pivdy pisze:Masz rację. Oczywiście korty powstały tu "gdzie bawią się dzieci". Obecna władza zdecydowanie stawia na piłkę nożną. Pewnie dlatego, że tu jest większy elektorat. :-)
Czyli nie na zajezdni Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji. To nie takie proste z tym parkingiem, ponieważ 4 lata temu ogłoszono na przetarg na teren dawnej zajezdni i zrealizowano rozbiórki i wyburzenia oraz przygotowanie terenu "na potrzeby Centrum Tenisowego"
Więc to nadawałoby się do prokuratury - jawna niegospodarność, z parkingu robić teren inwestycyjny żeby z powrotem zrobić parking. :D

Cóż, jaki Budapeszt, taki rozmach inwestycyjny.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
pivdy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 292
Rejestracja: 27 paź 2009, 23:13
Lokalizacja: Kielce

Re: Korty Klubu Gemik

Ano w Kielcach to chyba nie ma klimatu tenisowego. Miasto daje kasę na ... masowe dyscypliny sportu. Pewnie dlatego, że tenisiści nie zrobią zadymy :)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Korty Klubu Gemik

pivdy pisze:Ano w Kielcach to chyba nie ma klimatu tenisowego. Miasto daje kasę na ... masowe dyscypliny sportu. Pewnie dlatego, że tenisiści nie zrobią zadymy :)
.... dlatego ich się łatwo dyma.

Pojadę tam za dnia, sam jestem ciekaw jak to wygląda. Przejeżdżałem tam bardzo często do znajdującego się obok klubu jeździeckiego. Rozumiem że żadnych ścian, tudzież zaplecza nie ma?
Tam były tylko ławki .... no i był za boiskiem budynek szatni ... ale to z kortów 2x dalej niż na Tęczy do kibelka (ESP wie o czym mówię). rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Kielce”