Piter.
Początkujący
Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 18 mar 2012, 20:42

Re: Komentatorzy sportowi

napalm pisze:Nie wiem czemu, zawsze kojarzył mi się z US Open. :::hmm:::
US Open 2010 było jego ostatnim turniejem, który komentował. Może dlatego.

Wielka szkoda :(.
Awatar użytkownika
kiket
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 489
Rejestracja: 31 sie 2008, 21:09

Re: Komentatorzy sportowi

Z tym opalaniem się Villiamsówy to przesadził trochę. Ani to smaczne, ani zabawne i co najgorsze w ogóle nie pasujące do sytuacji. Ja tam od dawna już mówiłem, że najlepiej w tej branży odnajdują się Sidor i Stopa. A jak się ich połączy podczas jakiegoś finału czy innego pojedynku to da się wytrzymać bez wyłączania głosu.
Obrazek
NTRP ~4.0
Awatar użytkownika
FEDEER
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 31 maja 2010, 19:28
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentatorzy sportowi

PitS pisze:Jak Polak zostanie Mistrzem Świata w snookerze to też będzie na początku potrzebny ktoś kto w trakcie uderzenia rotfl wytłumaczy co to jest odstawna i kiedy jest dobra. :D
Z tym że Jewtuch i Kruk zrobią to w bardzo przystępny i miły dla ucha sposób.
Btw. jedni z lepszych komentatorów.
Obrazek
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentatorzy sportowi

PitS pisze:...Jak Polak zostanie Mistrzem Świata w snookerze to też będzie na początku potrzebny ktoś kto w trakcie uderzenia rotfl wytłumaczy co to jest odstawna i kiedy jest dobra. :D
Zawsze możesz zgłosić się do mnie. :::yay:::
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
FEDEER
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 31 maja 2010, 19:28
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentatorzy sportowi

Majorka pisze:
PitS pisze:...Jak Polak zostanie Mistrzem Świata w snookerze to też będzie na początku potrzebny ktoś kto w trakcie uderzenia rotfl wytłumaczy co to jest odstawna i kiedy jest dobra. :D
Zawsze możesz zgłosić się do mnie. :::yay:::
Jaki max. break ? ;-P
Obrazek
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentatorzy sportowi

FEDEER pisze:
Majorka pisze:
PitS pisze:...Jak Polak zostanie Mistrzem Świata w snookerze to też będzie na początku potrzebny ktoś kto w trakcie uderzenia rotfl wytłumaczy co to jest odstawna i kiedy jest dobra. :D
Zawsze możesz zgłosić się do mnie. :::yay:::
Jaki max. break ? ;-P
Sprawdzasz? :wink: 147, 155 przy wolnej bili.15 czerwonych z czarną + sekwens wszystkich kolorów + 15x8 +27 =147. Zaraz nas pogonią za offtop :D.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
FEDEER
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 31 maja 2010, 19:28
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentatorzy sportowi

Majorka pisze:
FEDEER pisze:
Majorka pisze:
PitS pisze:...Jak Polak zostanie Mistrzem Świata w snookerze to też będzie na początku potrzebny ktoś kto w trakcie uderzenia rotfl wytłumaczy co to jest odstawna i kiedy jest dobra. :D
Zawsze możesz zgłosić się do mnie. :::yay:::
Jaki max. break ? ;-P
Sprawdzasz? :wink: 147, 155 przy wolnej bili.15 czerwonych z czarną + sekwens wszystkich kolorów + 15x8 +27 =147. Zaraz nas pogonią za offtop :D.
Jaki jest Twój max. [jeśli grasz] a nie że sprawdzam.
Obrazek
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentatorzy sportowi

FEDEER pisze:...Jaki jest Twój max. [jeśli grasz] a nie że sprawdzam.
Nie gram sama... ale termin "max" dotyczy w snookerze tylko brejka maksymalnego, nigdy najlepszego własnego - dlatego myślałam, że sprawdzasz :wink: a nawet gdybyś i sprawdzał, to nic w tym złego... :D
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentatorzy sportowi

Dziwnie to zabrzmi ale ... Wanio ratuje sytuację... :rolleyes: O_O :rolleyes: Wolę tak, niż Pan Bohdan solo...
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Komentatorzy sportowi

Gdakanie to pikuś, Djokovic dostaje serwis 200km/h prosto w brzuch, zastawia się rakietą, a "fachowiec" BT - "musimy wybaczyć mistrzom tak banalne błędy" :::bd:: .
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Komentatorzy sportowi

Tak z innej bajki - bardzo dobre wrażenie zrobiła na mnie P. Bernadetta, która komentuje biegi Justyny Kowalczyk - z sensem, powściągliwie, bez słowotoków, pełna kultura. Przydałaby by się jakaś była tenisistka o podobnej klasie do komentowania tenisa...
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Komentatorzy sportowi

TomPL pisze:Tak z innej bajki - bardzo dobre wrażenie zrobiła na mnie P. Bernadetta, która komentuje biegi Justyny Kowalczyk - z sensem, powściągliwie, bez słowotoków, pełna kultura. Przydałaby by się jakaś była tenisistka o podobnej klasie do komentowania tenisa...
Według mnie to ona komentuje z sensem porównywalnym do K. Strączy, ale jak widać kwestia gustu. Do tego zasób słów dosyć ubogi.
#NKrising
Milanello
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 219
Rejestracja: 7 lip 2011, 21:34

Re: Komentatorzy sportowi

Tak jeszcze z innej beczki, to dla mnie wzorem komentarza jest na C+ Andrzej Twarowski w parze z Rafałem Nachornym. :::yay:::
Obrazek
Wilson BLX ProStaff Six.One 90
Awatar użytkownika
Pierre
Bywalec
Bywalec
Posty: 63
Rejestracja: 2 lut 2011, 10:38

Re: Komentatorzy sportowi

Zgadzam się z poprzednikiem, komentatorzy biatlonu i kolarstwa w Eurosporcie Krzysztof Wyrzykowski i Tomasz Jaroński są również znakomici. Jeśli chodzi o tenis lubię słuchać Karola Stopę.
Dolna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 218
Rejestracja: 7 paź 2012, 15:36

Re: Komentatorzy sportowi

Pierre pisze:Zgadzam się z poprzednikiem, komentatorzy biatlonu i kolarstwa w Eurosporcie Krzysztof Wyrzykowski i Tomasz Jaroński są również znakomici. Jeśli chodzi o tenis lubię słuchać Karola Stopę.
Uwielbiam ich przy biathlonie :D.
cocu77
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 1 cze 2014, 02:03

Re: Komentatorzy sportowi

Moim zdaniem najlepszym komentatorem tenisa jest Bogdan Tomaszewski :) ( starszy) a piłki nożnej Mateusz Borek i Dariusz Szpakowski. ;)
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Komentatorzy sportowi

cocu77 pisze:Moim zdaniem najlepszym komentatorem tenisa jest Bogdan Tomaszewski :) ( starszy)
A jednak tacy ludzie istnieją O_O . Miło mi cię "poznać" cocu77...
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Bysiu1984
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 27 gru 2012, 16:05

Re: Komentatorzy sportowi

Ja przedstawię moją "10" najlepszych według mnie:

1. Krzysztof Wyrzykowski i Tomasz Jaroński (biathlon i kolarstwo) 2. Karol Stopa (tenis) 3. Mateusz Borek (piłka nożna) 4. Wojciech Drzyzga i Tomasz Swędrowski (siatkówka) 5. Włodzimierz Szaranowicz (lekkoatletyka, skoki narciarskie, igrzyska olimpijskie) 6. Marek Rudziński (lekkoatletyka i skoki narciarskie) 7. Witold Domański (tenis, narciarstwo alpejskie) 8. Janusz Pindera (boks, podnoszenie ciężarów) 9 Waldemar Heflich (żeglarstwo) 10. Przemysław Babiarz (pływanie, igrzyska olimpijskie)

W tej "10" nie ma dziennikarzy Canal Plus, gdyż po prostu nie miałem okazji ich słuchać...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Komentatorzy sportowi

Ania pisze:
cocu77 pisze:Moim zdaniem najlepszym komentatorem tenisa jest Bogdan Tomaszewski :) ( starszy)
A jednak tacy ludzie istnieją O_O . Miło mi cię "poznać" cocu77...
Spieszmy się poznawać ludzi, po takich tekstach szybko znikają ... ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Komentatorzy sportowi

cocu77 pisze:Moim zdaniem najlepszym komentatorem tenisa jest Bogdan Tomaszewski :) ( starszy) a piłki nożnej Mateusz Borek i Dariusz Szpakowski. ;)
Nie słyszałem... Czy to jakaś rodzina tego znanego Bohdana? :::hmm:::
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)

Wróć do „Inne sporty”