Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Spodenki ASICS Men Court 7IN

Recka dotyczy spodenek, więc raczej krótko. Używane intensywnie w ostatnich tygodniach, ale na siłowni. Przyznam, że na kort dziś pierwszy raz je wrzuciłem. Szczerze - na zimne balony mam czarny zestaw Brubecka i ta biel nie pasowała mi do wizerunku ;)

<strong>Wygoda</strong>

Spodenki Men Court 7in są wykonane z lekkiego materiału, który jest miękki i gładki w dotyku.
Obrazek

Z metki wyczytałem, że zawiera 92% poliestru i 8% elastanu. Elastyczny pas zapewnia dobre dopasowanie bez uczucia opinania, a wewnętrzny szew pozwala na dobry zakres ruchu bez podwijania się podczas aktywności fizycznej.

<strong>Design</strong>

Te szorty mają elegancki i nowoczesny design, z czystą i minimalistyczną estetyką. Recenzuję białe, ale występują w różnych kolorach, co pozwala na dostosowanie w oparciu o osobiste preferencje dotyczące stylu.
Obrazek

<strong>Funkcjonalność</strong>

Men Court 7in są bardzo funkcjonalne, przepuszczający wilgoć materiał pomaga odprowadzać pot zapewniając suchość i wygodę nawet podczas intensywnych ćwiczeń. Spodenki zapewniają również dobrą oddychalność, pozwalając na odpowiedni przepływ powietrza, zapobiegając przegrzaniu. Długość szortów jest odpowiednia, zapewniając wystarczającą osłonę bez krępowania ruchów.

<strong>Trwałość</strong>

Poliester... i wszystko jasne, o trwałość bym się nie martwił. Gościły w pralce już z 10 razy i najmniejszych śladów zużycia nie stwierdziłem. Szwy są solidne, a tkanina zachowała swój kształt i kolor. Wydaje się, że spodenki będą służyć przez długi czas.

<strong>Podsumowanie</strong>

Ogólnie rzecz biorąc, produkt wysokiej jakości, wygodny i funkcjonalny. Ze względu na charakterystykę materiałów polecam te szorty szczególnie uprawiającym sport w letnie upalne dni.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)

Wróć do „Pozostałe”