Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

Co do Startu, w maju korty na dole (4-y) będą już raczej otwarte. Na górze są 3-y pod całorocznymi balonami.

Co do nawierzchni pod balonem na Szczecińskiej. Jak to ma być sztuczna trawa to ja jestem .... sam nie wiem rotfl
To jest jakiś rodzaj hard-u. Odnoszę wrażenie, że jak ta nawierzchnia została położona, to się wystraszono, że na "oficjalny" hard nie będzie chętnych bo regularnie to grają z reguły starsi i będą się bali o stawy. Dlatego była forsowana wersja, że to sztuczna trawa, taka przyjazna nawierzchnia, położona na wcześniejszym clay-u ... :twisted:
Taka nawierzchnia, sztuczna trawa na podłożu po clay-u, jest na Niciarnianej. Gram tam zimą regularnie, różnica diametralna ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

Jeżeli chodzi o formułę to można rozważyć np. set angielski. Inny rozwiązaniem, całkiem ciekawym, jest gra do 2-óch wygranych super tie-breaków. Grałem w takiej formule 8 lat temu turniej na rzecz łódzkiego hospicjum. Jak poznałem formułę to byłem sceptyczny. A jak zagrałem to okazało się to fajnym rozwiązaniem.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

Vivid pisze: 4 kwie 2023, 19:17 Jeżeli chodzi o formułę to można rozważyć np. set angielski. Inny rozwiązaniem, całkiem ciekawym, jest gra do 2-óch wygranych super tie-breaków. Grałem w takiej formule 8 lat temu turniej na rzecz łódzkiego hospicjum. Jak poznałem formułę to byłem sceptyczny. A jak zagrałem to okazało się to fajnym rozwiązaniem.
Też myślę, że taka formuła do dwóch wygranych stb byłaby ok.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

Graliśmy kiedyś tym systemem Kłobuka, gdy lało i mieliśmy tylko 2 balony na 3-4 godziny. Emocje były a i trochę się wtedy jednak napociliśmy :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

Niewątpliwym plusem takiego rozwiązania, z punktu widzenia charakteru imprezy, jest to, że pozwala ono na zagranie praktycznie każda para z każdą. Nie trzeba dzielić na grupy czy budować drabinki. Przy tak do 7-8 par (a więcej raczej nie będzie, o ile nawet tyle) można spokojnie zagrać "jednym workiem" i na koniec policzyć wygrane mecze, sety, gemy (tam gdzie konieczne) by ustalić ostateczne miejsca.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

Czas leci i moim zdaniem trzeba już rezerwować korty, został miesiąc. W weekendy może być problem z dostępnością.
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

Clapton pisze: 6 kwie 2023, 22:37 Czas leci i moim zdaniem trzeba już rezerwować korty, został miesiąc. W weekendy może być problem z dostępnością.
Napisz proszę wstępną listę chętnych. Myślę, że rezerwacja 2 kortów na 4 do 6 godzin (w zależności od listy chętnych) przy systemie do dwóch wygranych stb by wystarczyła (w razie deszczu 2 korty ziemne pod balonem). Rozumiem, że termin sobota 13 maja br. jest ok?
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

Lista chętnych jest widoczna teraz w osobnym poście. Czy ktoś umie ten post tak "przypiąć" aby był stale widoczny na liście aktywnych wątków?
Co do terminu 13 maja nikt dotychczas nie zgłaszał żadnych uwag, zatem moim zdaniem należy go traktować jako zatwierdzony. To samo dotyczy miejsca czyli Łodzi. Jeśli chodzi o same korty to sądzę, iż osoby grające w Łodzi mają najlepsze rozeznanie.
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

Sporo tych znaków zapytania na liście uczestników. A trzeba wcześniej wiedzieć ile kortów i na jaki czas zarezerwować. Ludzie określajcie się. Został miesiąc.
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

Niestety moja ekipa (Robertos i Subi) się wysypała - wykreślić. Ja jeszcze pomyślę. Samemu trochę daleko, a Iwonka nie może bo będzie pewnie jeszcze na zwolnieniu po planowanym zabiegu.
Yonex fan
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

Lechu67 pisze: 11 kwie 2023, 18:30 Iwonka nie może bo będzie pewnie jeszcze na zwolnieniu po planowanym zabiegu.
Dużo zdrowia! :::gd::: :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

Dzięki, nic bardzo poważnego, taka poprawka po wykonanym wcześniej.
Yonex fan
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

Lechu67 pisze: 11 kwie 2023, 18:30 Niestety moja ekipa (Robertos i Subi) się wysypała - wykreślić. Ja jeszcze pomyślę. Samemu trochę daleko, a Iwonka nie może bo będzie pewnie jeszcze na zwolnieniu po planowanym zabiegu.
Lista zaktualizowana
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

Lechu67 pisze: 11 kwie 2023, 18:30 Niestety moja ekipa (Robertos i Subi) się wysypała - wykreślić. Ja jeszcze pomyślę. Samemu trochę daleko, a Iwonka nie może bo będzie pewnie jeszcze na zwolnieniu po planowanym zabiegu.
Moja "ekipa", czyli hohvar też się sypie, rozchorował się facet a jeszcze w połowie maja ma zamiar gdzieś daleko lecieć w świat!
Tak że przy mnie to trzeba dostawić "?", może się w ciągu tygodnia wyjaśni...
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

Turniej niemalże "za pasem" a na Forum cisza.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

Olsztyn odpada, Hohvar wyjeżdża na dłużej a sam to za droga i mniej przyjemna impreza :(
Awatar użytkownika
piter
Bywalec
Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 21 sie 2006, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

Hej,
Czy ktoś z warszawy będzie się wybierał z wolnym miejscem.... ( na dachu, w bagażniku ;) ) ?
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

TomPL pisze: 21 kwie 2023, 11:34 Olsztyn odpada, Hohvar wyjeżdża na dłużej a sam to za droga i mniej przyjemna impreza :(
Szkoda , lista uaktualniona
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

Clapton pisze: 22 kwie 2023, 11:53
TomPL pisze: 21 kwie 2023, 11:34 Olsztyn odpada, Hohvar wyjeżdża na dłużej a sam to za droga i mniej przyjemna impreza :(
Szkoda , lista uaktualniona
Dobra panowie! Do roboty z tym turniejem. Sorry, że dawno nic nie pisałem w tym wątku, ale grzałem stare kości przed sezonem na południu Włoch (Neapol, Positano) i teraz dopiero wróciłem. Proszę o OSTATECZNE deklaracje przyjazdu, żeby dograć kwestie rezerwacji kortów i cateringu. Turniej byłby w sobotę 13 maja br., dzisiaj będę pertraktował z właścicielem kortów (wstępną zgodę na rezerwację w tym dniu mam). Korty START Łódź ul. Szczecińska - 91-348 Łódź ul. Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus 56/58 (sorry, nie ja wymyśliłem taką głupią nazwę ulicy :D). Mam koncepcję, żeby było fajnie i integracyjnie zagrać tylko na jednym korcie z trybunami, żeby wszyscy mogli oglądać "popisy" kolegów i dopingować, komentować, przyklaskiwać, pośmiać się itp. (niepotrzebne skreślić :wink:). Zagralibyśmy może w formule 1 supertiebreaku, żeby za dużo nie czekać na kolejną grę. Myślę, że chodzi bardziej o zabawę i integrację, niż o granie na superpoważnie. Chyba prościej będzie stworzyć stałe pary. Ci co będą mieli stałego partnera, to tak będą grać cały turniej, komu partner się wykruszy (jak Tomowi) dostanie partnera "z przydziału" na miejscu. Jak będzie nieparzysta liczba uczestników, to zapewnię jakiegoś "superrezerwowego tubylca (Jurek Janowicz, Maciej Kośka itp. :wink:). Jakby padało, to dostaniemy kort ziemny pod balonem z otwieranym bokiem i krzesełkami dla kibiców. Pozdrawiam i proszę o poważne deklaracje. Aha, myślę, że w takiej formule opękalibyśmy turniej w jakieś 6 godzin np. 10-16 lub 12-18. W połowie turnieju zorganizowałbym na miejscu catering - grillek, piwko itp.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

Jeżeli mówimy o kortach Startu i chcesz grać na 1 kort (co nie jest złym pomysłem) to rozumiem, że jeżeli balon to 6-tka (najszersza). Jeżeli na otwartym to 5-tka? Gra na dole, na jednym z 4-ech kortów jest trochę kłopotliwa, do tego boczne siatki.

Poza tym, gdyby była 5-tka i 6-tka razem, to oba korty spokojnie da się zagospodarować. Do tego jesteśmy idealnie odizolowani. Ani my nie przeszkadzamy innym, ani oni nam.
Proponuję rozważyć zaklepanie razem 5-tki i 6-tki.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”